Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA 2K

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by RRondo9 View Post
    Ako se ne varam ides u manage roster, onda kliknes na igraca pa izaberes trade ako hoces da ga zamenis sa nekim igracem iz drugog tima, a assign ako hoces da ga prebacis u drugu ekipu.

    Tako je bar u NBA 2K12.
    Hvala ti,pokusavao sam to i ranije,ali sta god uradim on mi samo zameni igraca sa nekim igracem iz drugog tima...I onda sam shvatio sta je problem,valjda svi klubovi moraju imati odredjen br. igraca u timu,pa mi zbog toga nije htelo premestiti igraca vec ga samo zameni sa nekim...Hvala jos jednom na odgovoru. ;)

    Comment


    • Igram 2K12 al onu obicnu verziju bez patcheva. Mozel mi neko reci neki solidan tim s kojim da pocnem asocijaciju? Nesto sto nije prejako a ni preslabo.

      Comment


      • Ja bih ti preporucio da ubacis patch sa rosterom,jer tuimas sve nove transvere igraca koji sada igraju u klubovima,http://basketball-pics.blogspot.com/...-december.html
        a preporucio bih ti mozda Indiana perspektivna ekipa za igrati!

        Comment


        • Hvala na odgovoru. Mozda sutra i probam s ovim rosterima pa vidjecu kako je a isto tako cu da odigram jednu bezveze tekmu sa Indianom, da vidim sta sve mogu. Jos jednom hvala ;)

          Comment


          • Ja bi ti preporucio wizardse ali dadni otkaz na pocetku odma rashardu lewisu i za jedno oko 2 sezone bice dobra ekipa.
            "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

            "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

            Comment


            • Imao sam sa NYK protiv Cikaga 49 bacanja u zadnjem mecu Ucinak 41 od 49 , dobio sam Cikago 82-77 , imam skor 3-2 , krenuo sam novu asocijaciju , prebacio igrace koji nisu bili , Entoni je zver , svaki mec preko 30 poena , u zadnjem 36 , ali ga trica nikako nece , nikako 3 trojka na mecu da ubaci , Balkman mi je odlicna rezerva , svaki mec preko 15 ubacuje , Douglas jako los , recimo Entoni mi donio pobedu protiv Orlanda , imao 0 od 5 za tri i onda u 2 napada , 2 trojke preko ruke ,zver
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • Sa Melom, lagano preko 60 idem ;)

                Comment


                • Ja sam sa Melom neki rekord napravio sto se trojki tice, imao 57p, mislim da je dao 12 trojki, sve je pogadjao, a burazer ne veruje kako ga derem...
                  Bas cudno sto nisi pogadjao sa Melom, ja s Knicksima kad igram(retkost) samo njega forsiram, jer mu je mehanika suta jednostavna, i znam kad treba da pustim dugme... A npr Durant je i bolji za 3 od njega, al sa Durantom vola nmg da ubodem. Jbg tako ti je to, svaki igrac ima razlicitu mehaniku suta, zato je igrica mnogo zanimljivija...
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Ja sam danas sa Greg Monroe-om imao sut iz igre 14-14.

                    Comment


                    • Pa da, ali sa Melom nikako znaci , Bibi mi gadjao 3 od 4 trojke , Walker 2 od 2 , Melo 1 od 9 pre 2 meca protiv Portlanda , Amar'e mi je odlican pod kosem , Chandler rupa , jedino bacanja zna i nista vise Kad sam igrao protiv Orlanda , ljudi mi za poluvreme gadjali 7 od 7 trojke , ono u zivotu nisam vidio da kompjuter onako gadja , Reddick imao 4 od 4 , Richardson 2 od 2 i Turkoglou 1 od 1 , Howarda sam izbacio sa 6 faula a imao 2 poena , Howard je levat , sa Amar'eom ga navucem na fintu i on uvek faul napravi xD

                      @Voja znamo da si ti expert za igrice
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Je l' to na HOF modu imate po 60 poena sa Melom? Je l' igra neko na HOF modu?

                        Comment


                        • Originally posted by Dusan View Post
                          Je l' to na HOF modu imate po 60 poena sa Melom? Je l' igra neko na HOF modu?
                          Naravno.
                          Sa Al Jeffersonom ako treba 50+ poena,~25/35 sut iz igre.
                          sigpic

                          Comment


                          • Ja, uvek, svuda imam po 1 igrača koji mora da dere, osim u Miamiu, tu imam 3 , možda čudno ali Bosh uvek ima najviše poena od njih 3. Npr u Dallasu mi je to ili Terry ili Carter, pošto sa Nowitzkim nmg da ubodem ništa osim post fadeaway

                            Comment


                            • Originally posted by Dusan View Post
                              Je l' to na HOF modu imate po 60 poena sa Melom? Je l' igra neko na HOF modu?
                              pa na kome cu drugo igrati iako mislim da je i HOF ocajan kao i Top Player na PES-u , tuku se lagano svi ;)

                              edit : Voja dok sam igrao sa Dallasom meni Dirk nikad otvoren sut nije masio
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Eto vidiš, ja i u Thunderu imam problem kao i Freshman sa Durantom, ali on opet nekako dogura do 25+

                                Comment

                                Working...
                                X