Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA 2K

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by stefan12 View Post
    dusane mora ti biti velika rezolucija da bi mogo se prijavit da ne zastopa
    kakava rezolucija? nisam upoznat sa tim...

    Comment


    • Je li izašla nba 2k12 za ps3 i xbox ?
      hvala
      Šišarike je brala...

      Comment


      • Ja i dalje imam isti problem, ako se neko seca, zamrzne mi se slika u igrici posle nekog vremena..Pokusavao sam razne stvari, trazio na googleu, ali nisam nasao resenje. E sad, provalio sam da kad startujem igricu i odmah prva stvar sto se pojavi, znate ono "The nba and individual nba member itd..", u igraonici iznad toga stoji ikonica na kojoj pise ESRB i jos neki tekst, a to kod mene nema. Ima li kod vas?
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by colke995 View Post
          Ja i dalje imam isti problem, ako se neko seca, zamrzne mi se slika u igrici posle nekog vremena..Pokusavao sam razne stvari, trazio na googleu, ali nisam nasao resenje. E sad, provalio sam da kad startujem igricu i odmah prva stvar sto se pojavi, znate ono "The nba and individual nba member itd..", u igraonici iznad toga stoji ikonica na kojoj pise ESRB i jos neki tekst, a to kod mene nema. Ima li kod vas?
          pa probaj da skini ponovo igru i skini na neki drugi sajt...mozda je to neka losa verzija...

          Comment


          • Prvo sam skinuo neku krs koja je odmah izasla, pa sam onda skinuo reloaded verziju, ali isti djavo -.-'
            sigpic

            Comment


            • Hajde onda da mi napravimo Association , pa da igramo
              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

              Comment


              • colke995 probaj da preko Firewalla zabranis NBA2k12 da ide na net, meni vise ne baguje

                Comment


                • Meni nikako nece, ukoci mi se samo kad udjem u ono. Pesma se cuje ali ostalo nista nece.

                  Comment


                  • dusane povecaj rezoluciju i meni je tako bilo stane kad treba da se prijavim i ja sam poveco rezoluciju i moglo je probaj i ti tako pa sam poslije smanji na isto
                    "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                    "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                    Comment


                    • Originally posted by stefan12 View Post
                      dusane povecaj rezoluciju i meni je tako bilo stane kad treba da se prijavim i ja sam poveco rezoluciju i moglo je probaj i ti tako pa sam poslije smanji na isto
                      Vec je povecana i opet nece.

                      Comment


                      • NBA 2K12 je jedna od tri igre koje igram, niti jednu osim njih.To su rFactor, S.T.A.L.K.E.R. i NBA 2K12.
                        Ova igra mi se izuzetno dopada.Svi znamo da je EA bila gazda za NBA igrice.Najbolja je bila NBA Live 2005 definitivno.Posle toga sve nakaženje.Nisam igrao prethodne sezone NBA 2K serije, ali ja sam lično prešao direktno sa NBA Live 2005 (koji sam zadnji put igrao pre 3 godine valjda) na NBA 2K12.Jako mi se dopada jedan detalj, a to je dobar odabir muzike i pesama za igru.Igram samo My Player mod.Sve je prilično dobro urađeno ali me iritiraju neke stvari.Trejdovan sam u Golden State Warriorse.Posle 20-ak utakmica, prodali su Montu Elisa a još pre Dejvida Lija.Ja sam SF, i Li je ista pozicija pa je i logično što je trejdovan za O Dž Meja, ali stvarno ne vidim razlog za trejdovanje Monte Elisa u Memfis.Sad su u startnoj Al Tornton, Amir Džonson, moj igrač, Odžej Mejo, i Stef Kari (kako god se čita).Na klupi je De Rouzen, Biedrinč, Amundsen, Konli... Monta Elis je bio pravi takmičar kada je najviše trebalo u odlučujućim situacijama.Mejo je prilično dobar, ali mogli su da ga dovedu za nešto drugo a ne za Elisa.

                        Jednom sam počeo karijeru i bio sam trejdovan u Filadelfiju pa sam tražio trejd za Boston.To je odobreno, a čim sam došao, posle dve utakmice su trejdovali Garneta, Ronda itd. Znam da je Deni Ejndž lud ali baš toliko ne verujem.
                        ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                        "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                        I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                        sigpic

                        Comment


                        • Ima li neko link do nekih dobrih slajdera?
                          I zna li neko kako se baca flouter?

                          Comment


                          • ides prema kosu i kad udjes u reket stisni clutch i shot stick down ili shot stick od kosa
                            "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                            "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                            Comment


                            • Izvinite,mozda sam pogresio temu,novi sam na forumu . ;)
                              Samo 1 pitanje: Kako u nba2k11 da prebacujem igrace iz jednog u drugi tim ?
                              Hvala upapred! ;)

                              Comment


                              • Originally posted by dejan3 View Post
                                Izvinite,mozda sam pogresio temu,novi sam na forumu . ;)
                                Samo 1 pitanje: Kako u nba2k11 da prebacujem igrace iz jednog u drugi tim ?
                                Hvala upapred! ;)
                                Ako se ne varam ides u manage roster, onda kliknes na igraca pa izaberes trade ako hoces da ga zamenis sa nekim igracem iz drugog tima, a assign ako hoces da ga prebacis u drugu ekipu.

                                Tako je bar u NBA 2K12.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X