Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 500 - 2015. godina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A ovom našem Vići kanda svejedno jel 500 il upola tolko.
    sigpic

    Comment


    • Napisala si zbog umora i zbog to sto mu ne pase Engleska trava. A ne znam dali znas da ona trava sa turnira u Studgartu je identicna kao i trava na Wimbledonu. Verovatno ne znas, ali ne pase Nadala englesku travu, nikako. Njega opcenito ne pase trava, ali ovakvi porazi su glupost, nakon 4-2 okrenu mu 4-6, sramota.
      OVAKO

      Comment


      • Originally posted by Stefan-kobe View Post
        Napisala si zbog umora i zbog to sto mu ne pase Engleska trava. A ne znam dali znas da ona trava sa turnira u Studgartu je identicna kao i trava na Wimbledonu. Verovatno ne znas, ali ne pase Nadala englesku travu, nikako. Njega opcenito ne pase trava, ali ovakvi porazi su glupost, nakon 4-2 okrenu mu 4-6, sramota.
        Trava jeste identična-vremenski uslovi nisu,zato i naglasak na engleska trava. A,ako su ti ovo gluposti svaka čast.
        @Peco Vića je Vića
        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

        Comment


        • Originally posted by Marija81 View Post
          Trava jeste identična-vremenski uslovi nisu,zato i naglasak na engleska trava. A,ako su ti ovo gluposti svaka čast.
          @Peco Vića je Vića
          Mozes da razumes nekako da nije izgubio zbog vremenske uslove, trava, Engleska, ili sta god? Izgubio je jer je protivnik bio bolji, a Nadal zakazao u bitne trenutke. Nije bio Rafa los u toku meca, odlicno servirao, ali sve djaba kad nije igrao najbolje u trecem setu. Jednostavno je, nikakav umor, trava, vlaznost vazduha ili nesta sasvim osamnaesto nije uticalo na danasnji poraz.
          OVAKO

          Comment


          • Joj Stefane,pa ja tenis gledam od pre nego si ti rođen,a javiće se već neko ko se razume u podloge daleko bolje od mene,pa će ti pojasniti,koliko vremenski uslovi i sl.diktiraju taktiku i stil igre.
            Inače ako nekog zanima počeli su Marej i Lu.Lu je odličan.
            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

            Comment


            • Neverovatno glup poraz kada je vec izvukao drugi set.
              Originally posted by Casiraghi
              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
              Originally posted by Casiraghi
              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
              Originally posted by Casiraghi
              Srecan Mane svima koji slave.

              Comment


              • Mislio sam da će se provući Rafa, i to ne zbog dobre igre nego zbog Dolgovog pada (kao kad je Novaka imao u šaci pa se raspao). No, na kraju je Nadal prvi pao. Šta znam... Generalno, Rafa je na mene ostavio dobar utisak na travi ove sezone. Mislim da će ove godine konačno doživeti drugu nedelju WB, a za dalje ne znam.
                Federer, O'Sullivan, Schumacher, Armstrong!

                Comment


                • više Rafi leži njemačka trava

                  Comment


                  • Refine su 250-ce.

                    Comment


                    • Zašto ES ne prenosi Queens ove godine
                      * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                      * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                      NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                      Comment


                      • Zato što je od ove godine iz serije 500 a to prenosi SK

                        Comment




                        • Možda bi pomoglo reternu na engleskoj travi

                          Comment


                          • Originally posted by Marija81 View Post
                            Joj Stefane,pa ja tenis gledam od pre nego si ti rođen,a javiće se već neko ko se razume u podloge daleko bolje od mene,pa će ti pojasniti,koliko vremenski uslovi i sl.diktiraju taktiku i stil igre.
                            Inače ako nekog zanima počeli su Marej i Lu.Lu je odličan.
                            Ajde nek se javi taj neko ko se vise razume i nek objasni da je danas Rafa zbog podloge, taktike i vremenske uslove izgubio.
                            OVAKO

                            Comment


                            • Kakva podloga,kakvi uslovi i taktika,nema to veze,Rafa je izgubio danas zato sto je igrao protiv Dolga i to raspoloženog protiv kojeg je tesko reternirati,zbog izuzetno kratkog izbacaja,takodje varijacijama na travi zna potpuno da te izbaci iz šablona,a to Rafi ne odgovara,Stefi nemoj da si pesimistican,Rafine sanse za Wimbledon ovim porazom nisu opale,svako moze da izgubi od Dolga na travi kad ga ide

                              Comment


                              • Srki, ja nisam uopste pesimistican, vec samo realan. Rafa nema skoro nikakve sanse na Wimbledonu, jedino da mu svi iz top 10 ispoispadaju pre 1/2 finala i da se njemu lepo otvori zdrijeb. Vidis da je ocajan na riternu, ne moze Dolgopolovu vratiti servis, pa kako ce Raonicu, Karlovicu, Isneru, Federeru? Servira dosta dobro, ali to nije dovoljno, nazalost...
                                OVAKO

                                Comment

                                Working...
                                X