Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 500 - 2015. godina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Marija81 View Post
    Evo Žika ti je odgovorio.A nisam se ponadala,lepo rekoh da osvajanje onog turnira prošle nedelje ovde može da ga košta.
    Kako mislis da ga kosta? Odigrao je 4 meca na proslom turniru, sta moze tu da ga kosta?
    OVAKO

    Comment


    • Nemoj sad te politike, mogao sam da ti zamislim izraz lica na 5:3

      Mozda je umoran poslije 4 meca, a mozda ostane i neporazen na travi ove sezone, aj mu ga znaj
      1. Andrey Rublev
      2. Thanasi Kokkinakis
      3. Alexander Zverev
      4. Ernesto Escobedo

      Renesansa tenisa u 2016 godini.

      Comment


      • Vrlo prosto-uzeo 250icu,ne uzima 500icu zbog umora,a pride je ovo engleska trava,koja Rafi nikako ne paše.
        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

        Comment


        • Kakav je umetnik ovaj Dolgo
          * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

          Comment


          • A ja pravim Rafinu crnu listu sudija
            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

            Comment


            • Nema sta, Nadal je nevidjeni idiot. 15-40, dva druga servisa i on to usere. Ajde na prvu brejk loptu pogodio je Dolgo strasan BH, ali na drugu cist FH po sred mrezi. To je, ovo je trava, nemas puno sanse. Sad ocekujem 4-6 ili 5-7 za Aleks, pasce Rafa kao i uvek ove sezone.
              Last edited by Stefan-kobe; 16-06-15, 16:46.
              OVAKO

              Comment


              • Lako je Dolgi, on nije igrao prošle nedelje.. Fafa se umorio od osvajanja "titule"...
                sigpic

                Comment


                • Kidaj Rafu. NO DOPING, NO PARTY.

                  Comment


                  • Gluho bilo kol'ko ispehira covjeka q
                    1. Andrey Rublev
                    2. Thanasi Kokkinakis
                    3. Alexander Zverev
                    4. Ernesto Escobedo

                    Renesansa tenisa u 2016 godini.

                    Comment


                    • Zasluio je Aleks, igrao je sjajno celi mec. Rafa mislio da je zavrsio posao sa brejkom u treceg seta, ali ne ide to tako lako, mora da se odradi do kraja. Djaba i titula u Studgartu i sve, kad je samopouzdanje opet u kanalu. Kakvu mizernu reakciju kod brejk lopte u sad na 4-3 i 4-5, narocito ovu mec loptu. Umesto da odigra dubok FH on igra samo da plasira lopticu u polju. Ocaj, nek zavrsi sto pre Wimbledon, ne mogu da se opet nerviram.
                      OVAKO

                      Comment


                      • Originally posted by Velikiajnstajn View Post
                        Gluho bilo kol'ko ispehira covjeka q
                        Vidiš da se nisam džaba nadala
                        Da nije igrao prošle nedelje bolje bi prošao ovde.
                        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                        Comment


                        • Originally posted by Marija81 View Post
                          Vidiš da se nisam džaba nadala
                          Da nije igrao prošle nedelje bolje bi prošao ovde.

                          Ne zbori gluposti aman, nije bilo do fizicke spreme ili do umora, vec Aleks je odigrao fantastican mec, a i Rafa uchokirao u bitne trenutke.
                          OVAKO

                          Comment


                          • Originally posted by Stefan-kobe View Post

                            Ne zbori gluposti aman, nije bilo do fizicke spreme ili do umora, vec Aleks je odigrao fantastican mec, a i Rafa uchokirao u bitne trenutke.
                            Stefane ponašaš se nepristojno kada kažeš da neko priča gluposti,a kao drugo vidi malo bolje kome sam odgovorila i sa kim sam vodila dijalog na tu temu,vrati par poruka unazad.Sem ako si ti Velikiajnštajn?
                            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                            Comment


                            • Originally posted by Marija81 View Post
                              Stefane ponašaš se nepristojno kada kažeš da neko priča gluposti,a kao drugo vidi malo bolje kome sam odgovorila i sa kim sam vodila dijalog na tu temu,vrati par poruka unazad.Sem ako si ti Velikiajnštajn?
                              E ajde mi pojasni, ako nije igrao prosle nedelje kako bi prosao danas?
                              OVAKO

                              Comment


                              • Neću ti ništa objašnjavati jer,eto ja pričam gluposti.Uostalom da si pažljivo čitao par strana unazad,video bi objašnjenje.
                                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                                Comment

                                Working...
                                X