Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 500 - 2015. godina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • On nema renking za konstatno igranje ATP turnira, a vidimo sta mu se moze desiti u kvalifikacijama. Neka radi kako misli da je najbolje, mlad je pa moze praviti greske
    Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

    sigpic

    Comment


    • Drobim ja svaki dan da je Nadal zalostan trenutno. Mislio sam da ce forma ici u nagornu liniju na ovog turnira ali prevario sam se. Ok, ovo ne smatram za neku tragediju, ali sad od Buenos Airesa pa nadalje mora da se forma povecava. Ovako ne ide, previse je jadno ovo sto radi trenutno. Ja vjerujem u njega i mislim da moze da postigne pravu formu za evropsku sljaku.
      OVAKO

      Comment


      • Nije ovo neka tragedija sto se Rafe tice,on i sa ovakvom formom po meni moze da uz dozu srece dodje do finala RG,nema puno igraca koji kao Fognini mogu da se nose sa Rafom na sljaci,osim Novaka to eventualno mogu Marej,Niskikori i Ferrer i to ako im se poklope kockice,jednostavno konkurencija je očajna realno,e sad sto je formaverovatno daleko od potrebne da se pobedi Novak to je nesto drugo,mada ne sumnjam da ce se popraviti

        Comment


        • Ljudi, RG je u maju, i to poslednje nedelje od taj mesec, a sad smo kraj februara. Polako...
          OVAKO

          Comment


          • Види Давид шта ради са Фонинијем, ставља га у мали џеп? 5/2
            sigpic

            Comment


            • Dakle, kako sad stvari stoje sve tri titule ove nedelje odnose igraci stariji od 30 godina. Od pocetka sezone odigrano je samo 15 turnira, a Ferer bi matorcima mogao doneti vec sedmu titulu, sto bas i nije najvedrija vest

              Izmedju 2003. i 2011. samo su u jednom navratu ukupno imali 7, a od 2012. krece totalni cirkus

              2003 : 5
              2004 : 3
              2005 : 6
              2006 : /
              2007 : 2
              2008 : 1
              2009 : 4
              2010 : 7
              2011 : 5
              2012 : 13
              2013 : 16
              2014 : 13
              2015 : Ko zna koliko...
              Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

              sigpic

              Comment


              • Ferer bukvalno na korak od titule, bilo je za ocekivati da nece propustiti ovakav zicer
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • #Fognini: "I'm happy I beat the king of clay... sorry David, nothing against you"

                  mozda njegovu sijenku, Fabio

                  ...
                  Cestitke Davidu))

                  Last edited by Zzz; 22-02-15, 23:01.

                  Comment


                  • Rudar je izrudario, cestitke.

                    Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                    Comment


                    • svaka cast davidu,zasluzio je

                      Comment


                      • Kokinakis je spasio mec loptu u treceg seta protiv Falle i nakon toga u TB-u uspeo da dobije Kolumbijca sa 7-3. Jos jedan plasman na glavnog turnira za mladog Australijanca koji igra odlicno ove sezone.
                        OVAKO

                        Comment


                        • Jeste, ali ako Falji das 16 brejk lopti tu nesto ne valja
                          Last edited by ClayWarrior; 23-02-15, 13:33.
                          Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                          sigpic

                          Comment


                          • Prilicno laka pobjeda Ferera. Valja uzeti u obzir da je Fabio bio ispraznjen. Ocigledno je za njega pobjeda nad Rafom veci uspjeh od titule. Svejedno, Ferer je pokazao sto je osnovno za Fabija - nemoj praviti greske. Protiv Ferera koji moze da vrsi konstantan pritisak uz malo gresaka, Fonjinji ce u 90% slucajeva sam da napravi dovpoljno gresaka da izgubi mec.

                            Tu je razlika izmedju njega i Nishikorija.
                            Last edited by NI; 23-02-15, 07:27.

                            Comment


                            • Originally posted by NI View Post
                              Prilicno laka pobjeda Ferera. Valja uzeti u obzir da je Fabio bio ispraznjen. Ocigledno je za njega pobjeda nad Rafom veci uspjeh od titule. Svejedno, Ferer je pokazao sto je osnovno za Fabija - nemoj praviti greske. Protiv Ferera koji moze da vrsi konstantan pritisak uz malo gresaka, Fonjinji ce u 90% slucajeva sam da napravi dovpoljno gresaka da izgubi mec.

                              Tu je razlika izmedju njega i Nishikorija.
                              Glatka pobeda Ferera je samo još jedan dokaz zašto Fabijo nije u užem krugu Top igrača na šljaci. Potencijal valja dokazivati na delu i krunisati trofejima.
                              Fabio je eklatantan primer velikog potencijala i mizerne realizacije istog. Šta kao, pobedio sam Nadala i nema dalje. Ima bato, još kako ima, nego to samo ti misliš da nema.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by pecaros View Post
                                Glatka pobeda Ferera je samo još jedan dokaz zašto Fabijo nije u užem krugu Top igrača na šljaci. Potencijal valja dokazivati na delu i krunisati trofejima.
                                Fabio je eklatantan primer velikog potencijala i mizerne realizacije istog. Šta kao, pobedio sam Nadala i nema dalje. Ima bato, još kako ima, nego to samo ti misliš da nema.
                                Nije i nece biti u uzem krugu. Svejedno, nikad neces znati kada ce on da ima dan i da pobijedi jednog od najboljih. Volio bih da vidim mec Nishikori-Fabio na sljaci.

                                Comment

                                Working...
                                X