Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 500 - 2015. godina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Laslu je bas pao nivo igre, i to prilicno
    sigpic

    Comment


    • Puj je zavrsio svoje, samo ne znam kako je mogao da mu da 13 brejk lopti, a ovo sto Borna radi je kriminal
      Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

      sigpic

      Comment


      • Imao set i brejk prenosti u drugom,steta
        Originally posted by Casiraghi
        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
        Originally posted by Casiraghi
        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
        Originally posted by Casiraghi
        Srecan Mane svima koji slave.

        Comment


        • Originally posted by ClayWarrior View Post
          Puj je zavrsio svoje, samo ne znam kako je mogao da mu da 13 brejk lopti, a ovo sto Borna radi je kriminal
          ...i to organizovani.

          Comment


          • Originally posted by ClayWarrior View Post
            Puj je zavrsio svoje, samo ne znam kako je mogao da mu da 13 brejk lopti, a ovo sto Borna radi je kriminal
            ima li gde da se gleda to mozda?
            sloboda ili ništa

            Comment


            • Fabris Martin igrace svoj prvi ATP turnir u karijeri, sa 28 godina, preko Borne naravno
              Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

              sigpic

              Comment


              • Rafa nije u formi, ne moze ni biti. Izgubio je zasluzeno od odlicnog sljakas. Ali nemojte ga otpisivati. Sjetite se jeseni 2009. i proljeca 2010. a potom u manjoj mjeri proljeca 2013. Treba imati u vidu par stvari.

                Kada nije u formi, Rafi najvise pati FH top spin. Nema dubinu. Rafi treba dosta meceva da dostigne formu. Za sada, sto je razumljivo s obzirom na probleme koje je imao, on nema te meceve. Ali daleko je RG, ima kada da digne formu.

                Osim FH skripali su koncentracija i fokus. Precesto je gubio lake poene u kriticnim situacijama. I to kad treba da realizuje prednost. Ne toliko kada treba da spasi rezultat. Kao da 'killer instict" nije jednako prisutan. Je li to pad motivacije? Rano je o tome govoriti. U svakom slucaju bice motivisan na RG-u.

                Protivnicu su naucili kako da igraju sa Rafom. Sva cetvorica na ovom turniru su znali sto im je raditi. Iznad svega moraju biti agresivni. No to nije dovoljno, barem ne na sljaci. Ipak moraju biti koliko toliko ravnopravni u razmjenama. Fonjini jeste prilicno ravnopravan. To, kombinovano sa sposobnoscu da napada sa oba krila, u danu kad ga ide, cini Fabija jednim od najneugodnijih protivnika za Rafu na sljaci. Rekao bih da je treci. Iza Novaka i Nishikorija.
                Last edited by NI; 22-02-15, 12:18.

                Comment


                • Originally posted by ClayWarrior View Post
                  Fabris Martin igrace svoj prvi ATP turnir u karijeri, sa 28 godina, preko Borne naravno
                  Što se ovo dešava s njim u zadnjih par mjeseci,znam da nije lako igrati protiv 2-metraša,al opet očekivao bi da će danas dobiti lagano,a on je imao sreće što je uopće dogurao do tiebrejka 3 seta,jer ničim nije zaslužio...

                  Vidim da se trudi i da mijenja stil igre,a pogotovo forhend,koji mu je i dalje očajan,al ajde jedino me tješi što sam gledao i Ljubičića koji je tek s 25 godina doveo forhend do neke solidne razine,i bolje da je odma počeo raditivna njemu,bit će i još gorih poraza....

                  Nzm možda bi mu bilo dobro da se spusti opet malo na chalengere,da bar pokupi više bodova
                  Last edited by Mario Ancic; 22-02-15, 12:12.

                  Comment


                  • Originally posted by Mario Ancic View Post
                    Što se ovo dešava s njim u zadnjih par mjeseci,znam da nije lako igrati protiv 2-metraša,al opet očekivao bi da će danas dobiti lagano,a on je imao sreće što je uopće dogurao do tiebrejka 3 seta,jer ničim nije zaslužio...

                    Vidim da se trudi i da mijenja stil igre,a pogotovo forhend,koji mu je i dalje očajan,al ajde jedino me tješi što sam gledao i Ljubičića koji je tek s 25 godina doveo forhend do neke solidne razine,i bolje da je odma počeo raditivna njemu,bit će i još gorih poraza....

                    Nzm možda bi mu bilo dobro da se spusti opet malo na chalengere,da bar pokupi više bodova
                    Pa ovo je fjučers igrač.

                    28 godina, 228. mesto najbolji renking u karijeri.

                    Comment


                    • Originally posted by Mario Ancic View Post
                      Što se ovo dešava s njim u zadnjih par mjeseci,znam da nije lako igrati protiv 2-metraša,al opet očekivao bi da će danas dobiti lagano,a on je imao sreće što je uopće dogurao do tiebrejka 3 seta,jer ničim nije zaslužio...

                      Vidim da se trudi i da mijenja stil igre,a pogotovo forhend,koji mu je i dalje očajan,al ajde jedino me tješi što sam gledao i Ljubičića koji je tek s 25 godina doveo forhend do neke solidne razine,i bolje da je odma počeo raditivna njemu,bit će i još gorih poraza....

                      Nzm možda bi mu bilo dobro da se spusti opet malo na chalengere,da bar pokupi više bodova
                      I njemu i Zverevu, budu li cekali da opet zasijaju na nekom ATP turniru zavrsice sezonu sa po 250 bodova

                      Bas me zanima sta ce Sasa uraditi protiv kvalifikanta, ali sve mi se cini da mu se ne pise dobro
                      Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                      sigpic

                      Comment


                      • http://www.atpworldtour.com/News/Ten...-Reaction.aspx

                        Po ovome izgleda da su fizikaije veci problem od icega drugog.

                        Comment


                        • Originally posted by NI View Post
                          Rafa nije u formi, ne moze ni biti. Izgubio je zasluzeno od odlicnog sljakas. Ali nemojte ga otpisivati. Sjetite se jeseni 2009. i proljeca 2010. a potom u manjoj mjeri proljeca 2012. Treba imati u vidu par stvari.

                          Kada nije u formi, Rafi najvise pati FH top spin. Nema dubinu. Rafi treba dosta meceva da dostigne formu. Za sada, sto je razumljivo s obzirom na probleme koje je imao, on nema te meceve. Ali daleko je RG, ima kada da digne formu.

                          Osim FH skripali su koncentracija i fokus. Precesto je gubio lake poene u kriticnim situacijama. I to kad treba da realizuje prednost. Ne toliko kada treba da spasi rezultat. Kao da 'killer instict" nije jednako prisutan. Je li to pad motivacije? Rano je o tome govoriti. U svakom slucaju bice motivisan na RG-u.

                          Protivnicu su naucili kako da igraju sa Rafom. Sva cetvorica na ovom turniru su znali sto im je raditi. Iznad svega moraju biti agresivni. No to nije dovoljno, barem ne na sljaci. Ipak moraju biti koliko toliko ravnopravni u razmjenama. Fonjini jeste prilicno ravnopravan. To, kombinovano sa sposobnoscu da napada sa oba krila, u danu kad ga ide, cini Fabija jednim od potencijalno najneugodnijih protivnika za Rafu na sljaci. Rekao bih da je treci. Iza Novaka i Nishikorija.
                          Po potencijalu koji ima Fabio spada medju ponajbolje sljakase. Problem je sto potencijal valja prezentovati na delu sto sa njim nije slucaj. Zato sam tvom pisaniju dodao boldovani deo. Naprosto Fabio nikada nece spadati u sam sljakaski vrh jer mu to nece dozvoliti ono sto mu se mucka u glavi. Jeste Fabio nocas iskoristio datu priliku posto su Nadalovi plitki spinovi prosto mamili na juris, ali tesko da ce nesto slicno ponoviti, bar ne u kontinuitetu sto jeste preduslov za svrstavanje u vrhunske sljakase.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by goku View Post
                            Pa ovo je fjučers igrač.

                            28 godina, 228. mesto najbolji renking u karijeri.
                            Ne kužim što želiš reći,pa baš i zbog toga govorim da se spusti na razinu niže,probao je ovih 4,5 turnira ,malo se i preračunao,i nije sramota spustiti se na razinu niže,do Umaga brani manje od 100 bodova i treba iskoristiti taj period da skupi što više bodova,da ne bude previše opterečen s 600 tinjak bodova koje brani u tih zadnjih par mjeseci sezone....

                            Comment


                            • Originally posted by Mario Ancic View Post
                              Ne kužim što želiš reći,pa baš i zbog toga govorim da se spusti na razinu niže,probao je ovih 4,5 turnira ,malo se i preračunao,i nije sramota spustiti se na razinu niže,do Umaga brani manje od 100 bodova i treba iskoristiti taj period da skupi što više bodova,da ne bude previše opterečen s 600 tinjak bodova koje brani u tih zadnjih par mjeseci sezone....
                              Hoću reći da on i sad izgubi od čelendžer igrača i ništa ne dobija ako se opet spusti na čelendžere, jer da bi napredovao mora da igra sa boljima od sebe, odnosna treba da igra ATP turnire, nema više nazad. Možda će jednom i morati opet igrati čelendžere ako se ne bude razvijao kako treba, ali sad treba da igra na ATP nivou.

                              Comment


                              • Originally posted by goku View Post
                                Hoću reći da on i sad izgubi od čelendžer igrača i ništa ne dobija ako se opet spusti na čelendžere, jer da bi napredovao mora da igra sa boljima od sebe, odnosna treba da igra ATP turnire, nema više nazad. Možda će jednom i morati opet igrati čelendžere ako se ne bude razvijao kako treba, ali sad treba da igra na ATP nivou.
                                E jbg sad i Nadalu se desi da izgubi od challenger igrača,uglavnom bilo bi mu pametno da odigra sad 2,3 chalengera a ne ići na masterse jer teško da tamo može napraviti neki rezultat... i otići na sezonu šljake s malo više samopouzadanja i bude to bolje,ovako se samo iz turnira u turnir nervira sve više,gle što su chalenger turniri napravili od Goffina prošle godine bit će vremena za ATP turnire tek mu je 18

                                Comment

                                Working...
                                X