Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 500 - 2015. godina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Otkad je radovanje postalo problem?
    Mogao je Rafa dobiti, ali uslov je za to bio da Federer padne. A, to se nije dogodilo, bar ne nesto drasticno.
    Inace mec je bio dobar, ali nisto posebno, Nadal generalno na ovom turniru igra slabije nego na dva prethodna, ali ovo je dvorana, on stigao do finala, izgubio od Federera, mislim bas dobar napredak na kraju sezone.

    Comment


    • I otkad se za muskarca od 35 godine kaze da je deda, ako znamo da su to godine kada su muskarci u najacoj snazi.
      Last edited by Dekson; 02-11-15, 10:33.
      Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

      Comment


      • Originally posted by tuta bugarin
        nisam gledao
        vešao sam rebra pršute pečenice slannu i oglavinu na tavan
        ipak
        vidu
        bila je to lepa zabava za ljubitelje turnira odpo pesto dinara
        pocebne čestitke ljubiteljima matorig magaraca
        koji poclen tri meleona godina
        nekako ucpedu dispobedu
        sad kako tako
        najljućeg svog rivala rekonvalescenta
        i osvedočenog maloletnog delinkfenta
        epa
        sfaka čaas



        klimakterični sportovi i druge priče
        fragmenti iz knjige gostiju ai utisaka
        vašeg lutajućog remportera
        tute bugarina
        Vidi se Tuto da si pravi domacin. Ipak ne moz covek da zanemari domacinstvo kako bi propratio sve moguce meceve cak i ove nize kategorije. Pustio sam i ja u pogon moju pusnicu, tako da zbog nedostatka vremena gledam da ispratim samo ove vaznije turnire. Evo Pariz pocinje danas gde i Nole nastupa, pa cu fino deljati prsut, cirkati ljutu i uzivati, pa aj neko nek se usudi da kaze da nisam pravi ljubitelj tenisa.
        --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

        https://ibb.co/cD1Xnq

        Comment


        • Originally posted by shminka View Post
          Čuj radovao se poslije osvojene titule, svašta
          Trebao je maicu pocepati, to je pravo radovanje.
          OVAKO

          Comment


          • Originally posted by Stefan-kobe View Post
            Trebao je maicu pocepati, to je pravo radovanje.
            Mislis na Nadala
            Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

            Comment


            • Originally posted by cacanin View Post
              Kad Novak melje sve redom SVI SU TI LOSI kad su Fed i Rafa dobijali oni su Bog, Goat, istorija, Vanzemaljci.
              Sve je tako
              Originally posted by Casiraghi
              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
              Originally posted by Casiraghi
              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
              Originally posted by Casiraghi
              Srecan Mane svima koji slave.

              Comment


              • Prso nam je pdf ko lajsna. Dobili smo kvantitet, ako je to ono sto smo hteli onda super.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Originally posted by Sandugp View Post
                  Prso nam je pdf ko lajsna. Dobili smo kvantitet, ako je to ono sto smo hteli onda super.
                  A ti se potrudi da imamo i kvalitet
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Ne može Sandu sam, a i plače jer se Novak uskoro pojavljuje na terenu, dugo ga nije vidio.

                    Originally posted by MareLFC View Post
                    Upravo to!Cak mislim i da Novak ne igra toliko dobro koliko je konkurencija losa,izuzev Pekinga i Sangaja.
                    A tek kako je Federer, kao glavni konkurent, bio loš od Wimbledona do USO, nikad gore nije igrao.

                    Comment


                    • Placi malo Sandu, tu si ti jak
                      sigpic

                      Comment


                      • Federerov ritern je nevjerovatan udarac trenutno. Od toga da ima slajs ili blok ritern dosao je do toga da udara po lopti, nalazi dubinu i stice odma prednost na servis protivnika.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Placi malo Sandu, tu si ti jak
                          Kako ste me provalili, a nisam vam to nikada rekao ....
                          Zar su moje emocije toliko jake da se mogu naslutiti i preko privatnih poruka ....???

                          Hocu Bojana, hocu, tesi me samo sto necu biti sam .... Imam notoriius-a i Vladana .... A bogami i jos nekoliko njih ... tako da .... Nece biti lako, ali kada je i bilo.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Postavila sam clanak vezan za njegov ritern, od 61 servisa koji je isao na Fedov bh, samo je 2 puta odigrao slajs/blok, 59 puta je udarao jako.
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Originally posted by notorious View Post
                              A tek kako je Federer, kao glavni konkurent, bio loš od Wimbledona do USO, nikad gore nije igrao.
                              Apsolutno.

                              Konkurencija je malo losija nego zadnjih godina jer imamo Rafu van forme. Medjutim, glavni problem je opticka varka. Novak je odskocio ali se mnogima cini da su drugi nazadovali.

                              Comment


                              • Originally posted by bojanaBG View Post
                                Postavila sam clanak vezan za njegov ritern, od 61 servisa koji je isao na Fedov bh, samo je 2 puta odigrao slajs/blok, 59 puta je udarao jako.
                                Za to imas vise razloga. Najbitniji je jer mu je od svih protivnika protiv Nadala blok ritern najneucinkovitiji. Zatim Rafael nije ove nedelje bas najbolje servirao, a Federer je to svakako znao. A imas i psiholoski momenat iznenadjenja, jer ovaj svakako nije ocekivao da ce Svajcarac u tolikoj meri napasti njegov prvi servis....
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X