Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 500 - 2015. godina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma sve je to u redu ali nema Federer vise onu eksplozivnost da se odupre toj dijagonali fh-bh. Jeste on pobedjivao vise puta Nadala u dvorani ali sad jedva da moze da raspali tih 2-3 fh vinera sa osnovne linije, a ovaj sve to lako stize. Daj Boze da je tako kao sto ti kazes..
    A cinjenica da su oboje dogurali do finala znatno smanjuje njihove sanse iduce nedelje u Parizu.
    --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

    https://ibb.co/cD1Xnq

    Comment


    • Gubi stari i na svom terenu
      Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • Pozdrav, drugari forumasi
        Nisam godinama ostavila komentar, ali zato redovno pratim svg sto se desava na forumu. Imam jedan zlocest razlog sto se javljam iz senke, to je da prepisem jedan komentar sa tennis.com, a tice se danasnjeg grande finala. Here it is :
        "Even Roger can beat Rafa nowadays"
        Iako licno ne ocekujem takav ishod. Kako god, kao neutralni posmatrac nadam se dobrom tenisu, sa sto manje home run-ova iz bekenda
        Last edited by Nera; 01-11-15, 11:14.

        Comment


        • Nije ni Nadal baš u nekoj sjajnoj fizičkoj formi, i u najboljim danima, kraj sezone mu nije bila jača strana, jedino sad što ga je muka naterala pa mora da se bori za 8 najboljih iako na turniru u H2O areni nikad nije nešto blistao.A ako se sećaš on je Bazel počeo da igra tek od prošle godine, kao posledica podmukle taktike što ni jedan igrač nije uradio a to je da jednu sezonu ne igra ništa a sledeće pokupi sve bodove kako bi bio na prvom mestu, tu je Nadal kao igrač pao za mene za sva vremena.Ne bi me čudilo da to pokuša i sledeće sezone.
          Last edited by Dekson; 01-11-15, 11:40.
          Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

          Comment


          • Originally posted by Nera View Post
            Pozdrav, drugari forumasi
            Nisam godinama ostavila komentar, ali zato redovno pratim svg sto se desava na forumu. Imam jedan zlocest razlog sto se javljam iz senke, to je da prepisem jedan komentar sa tennis.com, a tice se danasnjeg grande finala. Here it is :
            "Even Roger can beat Rafa nowadays"
            Iako licno ne ocekujem takav ishod. Kako god, kao neutralni posmatrac nadam se dobrom tenisu, sa sto manje home run-ova iz bekenda
            Hej, cao Nero. Mnogi su se pitali sto te nema

            Klasiko je klasiko, ali bi Federer i 2013. u Bazelu bio favorit, kamoli danas.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Fića View Post
              Ma sve je to u redu ali nema Federer vise onu eksplozivnost da se odupre toj dijagonali fh-bh. Jeste on pobedjivao vise puta Nadala u dvorani ali sad jedva da moze da raspali tih 2-3 fh vinera sa osnovne linije, a ovaj sve to lako stize. Daj Boze da je tako kao sto ti kazes..
              A cinjenica da su oboje dogurali do finala znatno smanjuje njihove sanse iduce nedelje u Parizu.
              Nije ni Nadal baš u nekoj sjajnoj fizičkoj formi, i u najboljim danima, kraj sezone mu nije bila jača strana, jedino sad što ga je muka naterala pa mora da se bori za 8 najboljih iako na turniru u H2O areni nikad nije nešto blistao.A ako se sećaš on je Bazel počeo da igra tek od prošle godine, kao posledica podmukle taktike što ni jedan igrač nije uradio a to je da jednu sezonu ne igra ništa a sledeće pokupi sve bodove kako bi bio na prvom mestu, tu je Nadal kao igrač pao za mene za sva vremena.Ne bi me čudilo da to pokuša i sledeće sezone.
              Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

              Comment


              • Originally posted by Dekson View Post
                Nije ni Nadal baš u nekoj sjajnoj fizičkoj formi, i u najboljim danima, kraj sezone mu nije bila jača strana, jedino sad što ga je muka naterala pa mora da se bori za 8 najboljih iako na turniru u H2O areni nikad nije nešto blistao.A ako se sećaš on je Bazel počeo da igra tek od prošle godine, kao posledica podmukle taktike što ni jedan igrač nije uradio a to je da jednu sezonu ne igra ništa a sledeće pokupi sve bodove kako bi bio na prvom mestu, tu je Nadal kao igrač pao za mene za sva vremena.Ne bi me čudilo da to pokuša i sledeće sezone.
                Sta?
                It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                Comment


                • Originally posted by prskaj View Post
                  Sta?
                  Mnogo pitas
                  Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                  sigpic

                  Comment


                  • Cao, Vladane drago mi je da se dopisujemo ponovo posle toliko vremena. Obzirom da sam bila redovna u pracenju komentara, ovde, na forumu, moram primetiti da ni tebe nije bilo jedno vreme. Bas si nedostajao, da znas ne znam ni sama sto se nisam dugo oglasavala. Najpre mi je mnoooogo tesko pao poraza od Rodje u polufinalu RG te 2011., jer kad Novak izgubi, narocito na gs, za mene tenis ne postoji neko vreme. To mi je najefikasniji nacin da prebolim poraz, narocito takav, kakv je bio pomenuti ili ovaj poslednji na RG ove godine. Smem li da priznam da sam plakala, a da me gledate kao cudaka plakala sam kao kiša i to u duetu sa bratom, koji je u tom trenutku bio van zemlje, pa smo preko skype-a krokodilske suze ronili. Tad sam se, po ko zna koji put zaklela da vise u zivotu necu gledati tenis, toliko mi je bilo tesko. Pa onda, onaj tvoj komentar posle meca....uh, uh..odoh previse off...ne bih bas da me prvog dana po povratku sankcionišu.
                    U svakom slucaju, sto se tice danasnjeg meca, jeste da se igra u zatvorenom, jeste da je brza podloga, jeste da je Rafina forma diskutabilna (ali, opet napreduje, obzirom koliko je lose igrao cele sezone), ipak je to Rafa protiv Rodzera, Rafin spin protiv Rodzerovog jednoručnog bh, psiha, h2h, pa ni Federer ne briljira na ovom turniru, a ne pamtim kad sam ga videla toliko isfrustriranog, kao na mecu protiv Gofana, kad je ispucao onu lopticu. Protiv Rafe to moze samo da bude pogubnije po Rodzera. Ako bude ulazio prvi servis i ako realizacija na prvi bude odlična, ako bude uspeo da se nosi u razmenama na bh i da ne promasuje iz fh, eto pobede
                    P.s.ono sto sam zakljucila posle dugogodišnjeg praćenja foruma je da kad Shminka izbaci rezultat i kad je siguran, tu promasaja nema, iako nekad njegove prognoze prkose logici ;)
                    Last edited by Nera; 01-11-15, 12:26.

                    Comment


                    • Pojedinci olako procjenjuju Federerovu formu na osnovu mečeva gdje nije bio ugrožen i pojačavao kad je trebalo. Nije on ni prošle godine ništa bolje igrao do finala pa je tu obrisao pod sa Goffinom. Mnogo faktora je na Federerovoj strani i spin na njegov BH je nešto što nije Nadalu dovoljno za pobjedu, prije svega što to neće moći provoditi u kontinuitetu. Ako Nadal dođe do seta biće dosta i to je njegov maksimum u ovom trenutku. Tri dobra turnira su iza njega kad se uzme u obzir na šta je ličio cijelu sezonu.

                      Comment


                      • Nero

                        Da, nije me bilo neko vrijeme, ali sad smo svi ponovo tu, kao nekada. Nista cudno sto si plakala, to je dokaz da si emotivna, da iskreno volis Novaka, ljudski je sve to. Srecom mnogo je vise razloga da se smijes zbog Novaka nego da places, posebno ove godine

                        Tako se svi osjecamo kada Nole izgubi na nekom Gren Slemu, posebno u finalu istog, nije sramota ni za muskarca da pusti suzu, notorious i Sandu to redovno rade i znam da im nece biti krivo sto cu to i ovako javno otkriti. Bolje i suze nego bijes da ispliva na povrsinu pa da se uradi nesto vrijedno kajanja, neka glupost.
                        sigpic

                        Comment




                        • Federer bi morao u ove uslove dobiti mec, ali kompleks zvani Nadal se uvek moze upaliti. Ja mislim da je ovo 2-0 za Rogera, ali dabogda me demantuje Rafaelsito.
                          OVAKO

                          Comment


                          • Očekujem da će Fed prvi napraviti brejk, i to možda u oba seta, ali će se Rafa vraćati. Fedal će biti nešto novo i za samog Rodžera, jer ga tako dugo nije bilo. Možda su neke rane i zacelile zbog toga, ali se zato pitam kako li će reagovati kada opet krene težak spin, ludački "pasinzi" i ostatak Nadalovog prepoznatljivog arsenala. Da li će ga to prisećanje brzo dotući i prelomiti meč, ili ćemo videti neku novu, oporavljenu psihu u duelu sa Rafom... Voleo bih da bude ovo drugo, ali mi se čini da će se desiti prvo.

                            Sama po sebi, pre ovoga mi titula u Bazelu ne bi nešto posebno donela. No, ako se titula osvoji u Fedalu, to bi bio prilično lep melem na još svežu USO ranu. Ako se, pak, izgubi u ovakvim uslovima (dvorana, brza podloga, Švica...), mislim da neću više da gledam tenis do početka IPTL-a.
                            Federer, O'Sullivan, Schumacher, Armstrong!

                            Comment


                            • Aj da vidimo ovo što beše najveća teniska žurka do pojave partibrejkera
                              sigpic

                              Comment


                              • Da, Vladane, definitivno je mnoooogo više razloga za radost i za smeh, ove godine narocito. Kakva brutalna dominacija, milina za gledati i navijati...Da mi je neko rekao posle RG 2011. da ce Wimbledon lečiti RG rane, pomislila bih da je lud a tek sto mi je pao kamen sa srca kad je osvojio USO, ne mogu ti opisati, iako sam se, naivno, priklonila stavu većine i mislila da ce Fed da pobedi isto kao i na W, moram priznati
                                Nikad ne potcenjujem Federera, to bi bilo glupo, ali ga ne treba ni preceniti (primer su malopre pomenuti W i USO ). Jasno je da psiha igra bitnu ulogu. U mecevima protiv Rafe narocito, kroz celu karijeru.
                                Federeru u prilog ide činjenica da se igra u dva dobijena seta, pa ako bude u ubilackom modu kao protiv Novaka u Sins. i ako bude sve funkcionisalo kako treba...

                                Vladane, mislim da ce ti Noto i Sandu biti bas zahvalni sto im pomazes da se ovako javno otvore po pitanju izrazavanja emocija

                                Comment

                                Working...
                                X