Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 500 - 2015. godina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sta mislite moze li Nadal preko Kuevasa? Trebalo bi to da bude odlican mec, urugvajac je bas dobar ove nedelje. Tesko ce biti Nadalu.
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Možda, ako odigra najbolji meč u karijeri

      Kritičan je Rafa, bit će ga zanimljivo pratiti do kraja godine

      Comment


      • Originally posted by Sandugp View Post
        Sta mislite moze li Nadal preko Kuevasa? Trebalo bi to da bude odlican mec, urugvajac je bas dobar ove nedelje. Tesko ce biti Nadalu.
        Ako Nadal bude igrao kao protiv Veselija, Kuevas je favorit. Naravno i u tom slucaju Kuevas moze da pukne u kljucnom trenutku.

        Ako pak Nadal drasticno smanji broj grubih gresaka, najmanje ih prepolovi, onda Nadal dobija.

        Bilo kako bilo, vrlo interesantan turnir iako nema nikog iz prvih 10.

        Comment


        • Pouille igra najbolji tenis u karijeri, a sta tek reci za Paire-a, sjajan mec

          Ovo sto igra Poulle ove nedelje je nestvarno
          Last edited by mark !t zer0; 31-07-15, 11:14.
          sloboda ili ništa

          Comment


          • Originally posted by Sandugp View Post
            Sta mislite moze li Nadal preko Kuevasa? Trebalo bi to da bude odlican mec, urugvajac je bas dobar ove nedelje. Tesko ce biti Nadalu.
            JA mislim da bi morao preko Kuevasa, uz duzno postovanje prema Pabla. Danas ce biti drugaciji mec u odnosu na onaj sa Veselog, Pablito je jednorucni BH i nagledacemo se FH-e na BH Kuevasa, a takodje i servisa u BH stranu. Dobro spinuje Rafa ovde i mislim da ce biti tesko da Kuevas uradi nesta vise, ali ovogodisnji Nadal je nas pripremio na svega i svacega tako da ne bi me cudilo i da napravi 40 UE i da izgubi mec.
            Po meni jedini kandidat da mu parira za titulu od preostale je Fognini i zaista mislim da mora znatno da podigne nivo igre ako hoce da dobije talijana. Ono juce protiv Veselog bi bilo dovoljno za casan poraz od 0-2 protiv Fabia.
            OVAKO

            Comment


            • Dobio Rafa lagano gledajuci rezultat, ali po igri mi se uopste nije previse svidelo. Samo 8 vinera uz 10 gresaka je po meni premalo. Samoubio se Pablo, imao cak 7 duplih ako se ne varam, i milion UE. Juce je Rafa zabio 30 vinera, danas samo 8... Ali dobro, protivnik je bio takav, isao je na njegov BH, opterecivao ga maksimalno. Osim u gemu kada je pretrpeo brejk ostalo je bilo gore dole ok, mada moze on jos puno bolje.

              Boleli predao Sepiju i talijan aka ribar ide na Nadala sutra. Rafa mora da dobije Andreasa, sve osim toga bi bila katastrofa.
              OVAKO

              Comment


              • Sutra dva po mene interesanta susreta: Nadal - Seppi i Goffin - Bellucci Ocekujem dobar tenis pa i ovog italjana bar malo da da otpor spanca bar jedan set da bude 7-5 ili 7-6
                Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                Comment


                • Vasington http://www.citiopentennis.com/en/sco...-results/draws

                  Zverev i Cung upali su u najjaci kvoter, kod Cilica, Kverija, Karlovica i Andersona, ali verovatno obojica mogu do po jedne pobede. Karlovic i Dolgopolov mogli bi imati reprizu onog sjajnog meca sa Vimbldona, dok ce jedan od poslednjih turnira na americkom tlu Hjuit poceti protiv kvalifikanta. Grot ima lepu sansu protiv Belucija koji je jos uvek na sljaci, a svakako i Kudla protiv Role. Lacko i Dzonson ponovo ce igrati na startu kao i u Atlanti, dok bi Muler i Jaziri mogli odigrati zanimljiv duel, pobednik ce na Gaskea

                  Mareja u 1/4 cekaju Izner ili Pospisil, mada su obojica jos uvek u Atlanti i deluju prilicno iscrpljeno, Vasek ce ici na Hasa ili Janga. Nadam se i da Bemelmans moze dobiti kvalifikanta
                  Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                    Dobio Rafa lagano gledajuci rezultat, ali po igri mi se uopste nije previse svidelo. Samo 8 vinera uz 10 gresaka je po meni premalo. Samoubio se Pablo, imao cak 7 duplih ako se ne varam, i milion UE. Juce je Rafa zabio 30 vinera, danas samo 8... Ali dobro, protivnik je bio takav, isao je na njegov BH, opterecivao ga maksimalno. Osim u gemu kada je pretrpeo brejk ostalo je bilo gore dole ok, mada moze on jos puno bolje.

                    Boleli predao Sepiju i talijan aka ribar ide na Nadala sutra. Rafa mora da dobije Andreasa, sve osim toga bi bila katastrofa.
                    Cuevas je juče igrat tako loše, da Rafi nije trebalo, da igra agresivno i traži winere zbog toga mali broj winera nije nekog velikog značaja. Rafa nije ni mogao zabiti winer kad je Cuevas odmah u ranoj fazi poena napravio UF errors. Rafa je igrao taktički mudro - forsirao duboke spinjake na BH Cuevasa a ovaj po pravilu grešio. Cuevasu juče nikako nisu ležali oni visoki spinovi Rafe.

                    Verovatno če i danas upotrebiti istu taktiku protiv Seppija kojem visoki spinovi baš ne bi smeli da odgovaraju.

                    Comment


                    • Kako je krenuo rafa furiozno ... Ali evo mozda neku sansu za seppi, rafa je pozvao medikal timeout I zali se na bolova u stomaku
                      Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                      Comment


                      • Vrhunsko izdanje Nadala danas, ubio je Sepija u svim segmentima igre. Forhend konacno kako treba, konacno FH PARALELA JEBOTE. Barao je MTO zbog nekih bolova u grude, mislim da je rekao doktoru da ne moze da uzme vazduh celosno, ali vidjecemo sta ce reci Rafa oko toga, tj. mozda i vec je rekao.
                        OVAKO

                        Comment


                        • Rafa dobar prutiv Kuevasa, protivnik je bio ocajan da bih rekao odlican, a danas apsolutno odlican protiv, malo demoralisang, Sepija. Da vidimo protiv Fonjinija je li to konacno to.
                          Last edited by NI; 01-08-15, 16:46.

                          Comment


                          • Ovaj turnir on igra samo da bi nabio samopouzdanje za US seriju, i ako ga osvoji uz dobru igru - odlicnu, uspece mu zamisao.
                            Poraz u finalu bi ga sjebao samo tako, mora on ovo da uzme sada, da bi imao pravi pravcati ucinak od ovog izleta na sljaku.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Sutra Rafa igra najvazniji mec od finala RG-a 2014.

                              Comment


                              • Imao sam priliku da gledam danas Nadala i ono sto sam mogao da zakljucim je to da je njegova igra generalno na nivou. Otprilike ono sto smo vidjali u prvim kolima Mote Carla, Madrida i Rima pa i RG.. Ali ima tu stvarno velikih rupa ka sto su servis i oni napadi panike (bar sam ja to tako shvatio) kada je zatrazio MTO. Ja mislim da on i dalje ne moze da parira najboljima, bili to Nole ili neki drugi top ten, ili pak naki "napaljeni" protivnik koji ima svoj dan. Dok bude onako gubio servis kad treba da servira za mec to jednostavno nije jos onaj prvi Nadal.
                                --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                                https://ibb.co/cD1Xnq

                                Comment

                                Working...
                                X