Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 500 - 2015. godina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Zika View Post
    да, у праву је Рафа, разлика је у лиги....
    Rafa igra finale, tako da nije to samo do Rafe...

    Comment


    • Novak ne mora peskir da nosi vise u Pekingu,mislim za tusiranje da...
      sigpic

      Comment


      • Busiii ahaha busiii .

        Comment


        • I Noletu je malo neprijatno, još se Nadal i povredio... verujem da će me dati još jedan gejm, ortak je Nole!

          Comment


          • Ovako povredjen ne trci i ne priklizava.
            Meljiii Nole.

            Comment


            • Nema udarca koji Nole nije navežbao, teško je smisliti šta bi on sada mogao tu da popravi

              Comment


              • Trebao je da zavrsi u Rafinom gemu mec,ali to je Novak.

                Comment


                • Odličan Novak, nema Nadal ni promil šanse da ga dobiej danas. Žao mi je Nadala i što više ne gledamo one mečeve od njih i kada se nije znao pobednik ali šta da se radi..

                  Comment


                  • Auuuu kakav cunami napravi Novak.
                    Mogu misliti koliko će teško biti Nadalu poslje ovoga da se vrati treninzima.
                    Zaostaje svjetlosnu godinu ili dvije ;)

                    Comment


                    • Originally posted by Ser Aleksa View Post
                      Odličan Novak, nema Nadal ni promil šanse da ga dobiej danas. Žao mi je Nadala i što više ne gledamo one mečeve od njih i kada se nije znao pobednik ali šta da se radi..
                      Nema tih mečeva poodavno, ali ne samo sa Nadalom, skoro sa svim protivnicima je slično kada Nole donese svoju najbolju igru, a skoro uvek je donese. Čak i sa svojom "samo"dobrom igrom uspeva da dobije većinu tura.
                      Ukoliko je zdrav i motivisan, skoro da je nepobediv.

                      Comment


                      • Pocinje da iritira Visko sa komentarima -ima Novak srecu-nema sreca nikakve veze sa Nolovom igrom za strahopostovanje
                        Cestitke Nolu
                        * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                        Comment


                        • Cestitke Novaku. Nisam ni gledao mec jer sam znao da Nadal nema sanse. Trebao je da izgubi od Fonjinija ali sta da se radi.

                          Comment


                          • Nole životinjo, BRAVO !

                            Comment


                            • Dobar Novak,nego imao srece dosta u ovom mecu Mrzi ga vec odavno nesto posebno da se raduje kad osvoji, toliko normalno postalo,kakva legenda ziva,
                              sigpic

                              Comment


                              • Sazreo je i pametniji je, a još kada ima igru koju ima... nije lako onima sa duge strane mreže.

                                Comment

                                Working...
                                X