Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gamer Zone

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Meni je bolji CR jer je sve live jbg, imas partiju saha maltene ispred sebe tri minuta sa pravim protivnikom. COC mi je za izgradnju i to je sjajna igra ali mi je CR daleko bolji zbog samog gameplaya i potrebna je izuzetna taktika i kod sastavljanja spilova i tokom same borbe u Areni, jer za svaku kartu postoji protivkarta.

    Izasla nova karta danas

    sigpic

    Comment


    • Igra li neko GTA 4 na Windows 10?

      Interesuje me kako funkcionise jer citam neke komentare da postoje problemi.

      Comment


      • Evo ti komentari iz sredine prosle godine

        The direct answer to your question is yes, GTA IV works perfectly on Windows 10. Providing that you have the hardware (graphics card, RAM, space) required to run it.
        Like almost everything that runs on Win 7, it works flawlessly on Win 10. Better than on 7, in fact.
        Ja nisam imao nijedan problem sa Win 10 i svi problemi koji su vjerovatno postojali na pocetku su raznim updateima i zakrpama rijeseni. Dvije godine su to maltene, sad bi vec trebalo sve da funkcionise bez problema.
        sigpic

        Comment


        • Nikakvih problema ja nisam imao, niti sam primetio neku razliku u odnosu kad sam ga pustao na W7.

          Comment


          • E hvala

            Citao sam da nije moglo na W10 pa je onda valjda izasao patch koji je to sredio.

            Comment


            • Je l CPY games jedini izbacuje crackovane igre sa onom jebenom zastitom?
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Za sada, DA.

                Comment


                • Džaba im Denuvo, oduva ih CPY.
                  UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                  Comment


                  • Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • Mada bas danas, PLAZA krekovala Homefront (drugi deo).
                      Last edited by Scouser; 06-03-17, 17:38.

                      Comment


                      • BRUKA!



                        sigpic

                        Comment


                        • Uhvatila me nostalgija. Imam i dan danas PS1, koji sam picio nenormalno tokom osnovne skole. Mislim najvise tokom zabavista i pocetkom osnovne.
                          Last edited by Scouser; 07-03-17, 17:31.

                          Comment


                          • <3

                            Comment


                            • Legendarni ISS i reprezentacija Nigerije.
                              UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                              Comment


                              • Uvek mi je drazi bio Kamerun - sa kojim sam i igrao. Kamerun i Urugvaj. Kad su bas oni najjaci turniri onda Francuska.
                                Ali Nigerija je imala Amokacija i Babangidu koji su imali 9 (u kasnijim verzijama 19) brzinu i svako ko nije znao da igra uzimao je ili njih ili Brazil pa stavljao Karlosa sa Ronaldom u napad.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X