Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gamer Zone

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ono kada konacno pronadjes dobar link za FM 17, ponadas se i onda shvatis da ne postoji crack za tvoj komp Pentium G3220, a sto je najjace ima G3240 I 3260...
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Originally posted by bice View Post
      Ono kada konacno pronadjes dobar link za FM 17, ponadas se i onda shvatis da ne postoji crack za tvoj komp Pentium G3220, a sto je najjace ima G3240 I 3260...
      Kupi stipso

      Dace ti ovi sa sfm-a za 500din kod za oflajn.
      Originally posted by Dekinjo
      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
      Originally posted by La Jugoslavia
      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

      Comment


      • Ma konacno zavrsio sa kolokvijuma i ispitima, imam nekih 10-ak dana za odmor pa mislio da pikam malo, tako da cu da cekam 18-icu, jer posle necu imati slobodnog vremena do leta
        E tu necu cekati vec kupujem cim izadje povoljno
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Dajte mi spisak procesora, mada necu ga igrati svakako, nego samo da vidim ima li

          Igram ponovo DLC The Last Of Us - Left Behind. Kakva steta sto je kratak.
          sigpic

          Comment


          • Evo Vlajko

            http://pasteonline.org/paste.php?id=7405
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Skinuo sam FM na laptop (dobro sam se setio da mogu i tu da ga igram), i radi sve super, ali na primer mnogo igraca nedostaje. U timovima poput Bornmuta, Barnlija, Svonsija kao i ostalim "slabijim" ekipama ima najvise po 4-5 igraca i ostalo su neki izmisljeni za koje pise "unaveilable". Skinuo sam kao neki update sa imenima i to ali opet isto, kako to da sredim zna li neko?
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Kad praviš nov gejm nađi player database i stavi na srednju ili najveću i ne bi trebalo da bude problema
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Ko voli ovo je sad potpuno igrivo:

                  " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                  Comment


                  • Originally posted by bice View Post
                    Skinuo sam FM na laptop (dobro sam se setio da mogu i tu da ga igram), i radi sve super, ali na primer mnogo igraca nedostaje. U timovima poput Bornmuta, Barnlija, Svonsija kao i ostalim "slabijim" ekipama ima najvise po 4-5 igraca i ostalo su neki izmisljeni za koje pise "unaveilable". Skinuo sam kao neki update sa imenima i to ali opet isto, kako to da sredim zna li neko?
                    From FM17 start screen, select new career game and choose the type of save.
                    • Choose "Advanced Setup" to arrive to the Active Leagues screen.
                    • In the top right area, open the drop-down menu below approximate player count.
                    • The choice "Huge" should appear after Small, Medium and Large.
                    • You can also use the "Huge" option in the Advanced... database settings menu.
                    Spoiler
                    Last edited by Rossonero; 01-05-17, 13:28.

                    Comment


                    • Davajte link za fm 17 odmasadaodma

                      Comment


                      • Originally posted by Ljuba90 View Post
                        Davajte link za fm 17 odmasadaodma
                        Ja ti nemam link, jer ne igram nista od igrica vec duze vrijeme. Ovo sam samo pomogao bratu "bice" jer sam znao u cemu je njegov problem.

                        Comment


                        • Ma ima na netu nekih linkova, ali ocu neki koji sigurno radi. Sacekacemo bice nema veze

                          Comment


                          • Originally posted by bice View Post
                            a sta ako nema moj procesor onda znaci nece moci da igram nema da valja?
                            primer Intel Pentium Dual CPU E2180
                            Last edited by stewanoskipp; 01-05-17, 14:06.
                            Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                            Comment


                            • Nema ni mog, sto je velika sramota, mogu da igram Witchera 3 ali ne i FM, eto ludila
                              sigpic

                              Comment


                              • Inace skinuo sam ovo pa javljam kakva je
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X