Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gamer Zone

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Do kraja meseca jeste, ali nakon toga necu imati nesto puno vremena u maju (mada cu da skinem Sleeping Dogs, Tomb Raider, Bioshock:Infinite, Portal 2, Max Payne 3 i South Park), izmedju ostalog zato sto cu ponovo krenuti da gledam Twin Peaks pred pocetak nove sezone.Igre koje sam naveo u zagradi sam sve propustio dok sam studiram i odlazem ih vec neko vreme.Iskombinovacu nesto od ovoga sto imam na kompu do kraja meseca, sve zavisi od raspolozenja.Ocigledno se jos nisam oporavio od kraja ME3 cim mi se nista ne igra.Trenutno mi je motivacija 0, a bio sam prosli vikend naostren da igram Warhammer i cim sam instalirao su mi se pojavili prvi problemi kod kucanja username-a i jos par sitnica koje su se desile su mi ubile volju za igranjem.Nisam ocekivao da ce neki naslovi da me smore tako brzo(recimo Diablo pre dve nedelje) ili da cu od nekih da dignem ruke(Warhammer).Igrao sam i Hotline Miami 2, ali i toga sam se brzo zasitio jer sam keca presao pre godinu dana a i dvojku sam kao krenuo nesto tada, igrao sada nedavno i prestao.Isti fazon, samo vise sati gameplaya.

    Sada sam izgleda jedino dokon za knjige, sve ostalo mi je postalo mrsko.

    Comment


    • Igraj Oxenfree, prelazi se za jedno vece (doduse celo vece), ali mislim da neces zazaliti.
      sigpic

      Comment


      • Odlucio sam se za kombinaciju Far Cry 3, Dishonored i System Shock 2.Diablo II mi je predugacak i verujem da ce da mi postane brzo monoton, dok mi se CoH ne igra puno.

        Comment


        • Wow, just WOW!

          sigpic

          Comment


          • Krenuo sa FC3, iako smatram da je bolji od prethodna dva, previse bode u oci da glavni lik prezivljava 200 ujeda zmija, xy napada krokodila, leoparda, tigra itd.Uz to sta je sve preziveo, nekako su ga bas preterali u ovoj igri.Veci user od Lea u Revenantu.Sada cu da se pozabavim kvestovima lova, mada ovo kada sam jurio za opremu mi je bilo i vise nego zabavno.Jaka mi je stvar kada krenem da zauzimam punktove, pa ima neka zivotinja u kavezu pa kada je oslobodim iz daljine, pa ubije 2-3 protivnika dok oni ne ubiju nju.Treba napomenuti da je teska ko djavo(iako sam valjda na drugom nivou tezine) i da zahvaljujuci tome sto sam zauzimao punktove sada dobro stojim sa kesom i glavni akcenat na skillove mi je bilo zdravlje, pa onda posle tek ostalo.Sporednji kvestovi su mi osrednji, nisam bas puno impresioniran.Pored odlicne kampanje(mada imam jos desetak misija do kraja), izdvojio bih i lov na zivotinje.Grafika je kao i uvek glavni adut FC igara.

            Comment


            • Cetvrtak, 23:30, TV Prva, Vice - Dokumentarac o Football Manager-u.
              Originally posted by Dekinjo
              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
              Originally posted by La Jugoslavia
              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

              Comment


              • Esports will be an official medal event at the 2022 Asian Games

                Comment


                • Comment


                  • Uveliko igram AC Unity i igra je veoma dobra, probao sam je po izlazku i odustao zbog tehnickih problema ali sad je to sve sredjeno i igra lepo izgleda i dobro se vrti, uz sve to standardno zabavni gameplay AC igara. Preporuka ljubiteljima zanra i ako budete skidali obavezno ganjajte skidrow verziju.
                    sigpic

                    Comment


                    • Izgleda da mi je tesko da se nekoj starijoj igri posvetim, toliki sam debil za System Shock 2 da cak i kada se udaljim od onih spodoba skinu mi 10 helta, a i tako me neki put na blic iznenade pa ne treba im puno da me ubiju.Ostace mi igra na hardu, mozda mi u nekom trenutku bolje legne nego sada.Ni KoTOR mi nije lego najbolje u ovom trenutku kad sam ga igrao pre desetak dana, pa sam i tu stao nakon progesa od sat-dva.Bas sam nezainteresovan i treba sve da mi se crta. Nadam se da je bilo samo do pogresnog tajminga.

                      Puko mi je film za Blood Dragon sa tutorialom koji mi stalno iskace u pocetku pa sam digao ruke, ko da nisam igrao FC3.

                      Dishonored sam krenuo malo da igram i za sada dobro furam, ne verujem da cu na dnevnom nivou puno da se doziram time posto gledam da imam Low Chaos, a koncentracija treba da mi bude na visokom nivou dok budem prelazio nivoe tako da necu uopste da zurim sa igrom.Stalo mi je da budem Stealth sto je vise moguce, a manje Rambo. Ubijacu protivnike samo kada nema druge.

                      Comment


                      • Comment


                        • Neko mi je poslao jos u januaru/februaru link za FM ali smo tada bili na onom drugom forumu i sada mi se izbrisalo, ne secam se ko mi je poslao pa molim tu osobu ako procita ovo da mi ponovo posalje da konacno skinem fm 17
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Napokon imaju temu kao nekad, mozda ce posle dugo vremena liciti na nesto.
                              sigpic

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X