Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gamer Zone

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Upravo vidim da je GTA V na popustu za 50% na Steam-u.

    Eto ako neko hoce neka iskoristi priliku.

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      Ma meni je Fifa offline nista ne znaci, jedino kad se skupi drustvo pa igramo dva na dva, sto je jednom ili dva puta mjesecno, pa je zato ne kupujem vec igram na PS3, pocnem off karijeru svake godine, igram 15 dana i dosadi mi. Zivot bih ostavio da imam originalnu verziju, igrao sam zimus malo na PS4 jednog druga, to je zaraza strahovita. Dok je NBA druga prica, karijera im je bolja i drzi me konstantno, i vratim joj se iako pravim pauze, iako me smara malo ova nova prica karijera, od Spajk Lija sto je krenulo, ona prije klasika od karijere mi je bolja bila.
      Potpisujem. Ne bih se odvajao od kompa zbog Ultimate Team-a, ali ipak kad izadje u oktobru bude mi skupu, posle kad na prolece padne cena onda mi glupo uzimati jer je vredi igrati jos samo koji mesec, i tako svake godine.

      Comment


      • Meni je sve sranje igrati offline. Ja sam FM od 2011. igrao samo online sledeca 2-3-4 serijala. Dan i noc, ozbiljni turniri i lige su bili na sfm-u. Jedan cak i internacionalni koji je SI pokrivao. Jedan dan ugasio i nikad vise nisam upalio.

        PES sa ortacima, jednom mesecno turnir koji traje 12 sati. NBA se isto igra, ali takodje sa ortacima, nikad offline. (Jeste Tehnicki igranje sa drustvom-offline, al znate sta hocu da kazem )Mada sam odigrao jednom onaj mygm expansion.
        Last edited by bici; 21-03-17, 22:59.
        Originally posted by Dekinjo
        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
        Originally posted by La Jugoslavia
        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

        Comment


        • Originally posted by Brajkula View Post
          CR je govno kakvog nema....zato je CoC zabava nad zabavama.
          Dobar si, otac-igre

          Comment


          • Gledam Galacticu i naostio sam se da predjem Mass Effect 3, ne mrdam iz grada sigurno u narednih 10 dana.Predjem sto mi je ostalo od trojke i ostale DLC-ove, pa mozda jos nesto instaliram ili dovrsim Hotline Miami 2.

            Comment


            • Kakav je haos clan battle, jesi li igrao Ljubisa, ovo je top, posebno kad uskladite spilove
              sigpic

              Comment


              • Igrao jednom, nemam vremena...
                Svidja mi se. Mada mislim da to nece moci stalno da se pici nego samo ovako na dan dva, jednom u nedelji

                Comment


                • Ide sada neki epski update u COCu barem kako kruže priče, priča se da će ubaciti brod.. A stvarno ona reka pored sela stoji kao ukras vreme je da naprave nešto i sa njom..

                  Comment


                  • Originally posted by Ljuba90 View Post
                    Igrao jednom, nemam vremena...
                    Svidja mi se. Mada mislim da to nece moci stalno da se pici nego samo ovako na dan dva, jednom u nedelji
                    Svake druge nedelje dva dana
                    Originally posted by Lord Aleksa View Post
                    Ide sada neki epski update u COCu barem kako kruže priče, priča se da će ubaciti brod.. A stvarno ona reka pored sela stoji kao ukras vreme je da naprave nešto i sa njom..
                    Sta god da uradi Supercell zna da su pare tamo dje je cr. Zato je cr ovako napredovao i ovoliko je popularan, ovoliko se trude i ubacaju nove karte i mijenjaju gamepay, metu, a coc stagnira. medjutim cr ima jedan problem, ustvari za Supercell je to sjajno, ko plati pobijedice, ko je strpljiv i uporan ostavice godine. Jos malo i godina dana ce kako igram obje igre, coc je opustencija, cr je izazov i skill. Ja nikad ne mogu na cr da budem ni blizu prvog mjesta, ne mogu imati 5000 trofeja koliko god sam dobar, moj maksimum je 4300 do 4500 ako ne platim. Pay to win. Ipak turniri su tu dje su karte svima iste, pa se tu vidi skill, ali Arena je glavna.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by bici View Post
                      Meni je sve sranje igrati offline. Ja sam FM od 2011. igrao samo online sledeca 2-3-4 serijala. Dan i noc, ozbiljni turniri i lige su bili na sfm-u. Jedan cak i internacionalni koji je SI pokrivao. Jedan dan ugasio i nikad vise nisam upalio.

                      PES sa ortacima, jednom mesecno turnir koji traje 12 sati. NBA se isto igra, ali takodje sa ortacima, nikad offline. (Jeste Tehnicki igranje sa drustvom-offline, al znate sta hocu da kazem )Mada sam odigrao jednom onaj mygm expansion.
                      Једино што вреди играти офлајн је тај ФМ.

                      Comment


                      • Igras li ti nesto van sportskih simulacija?

                        Comment


                        • Originally posted by Ricma View Post
                          Igras li ti nesto van sportskih simulacija?
                          Је л' мене питаш?

                          Comment


                          • Aha, i to sam postavio pitanje zato sto si rekao da je FM offline jedino vredno igranja.

                            Nije sada neka bogata ponuda, ali na godisnjem nivou bude barem 8-10 dobrih igara, a koje nisu sportske, da su vredne igranja u tom rezimu.Iako ja kasnim za dosta naslova, mogu iz skoro svake godine da nabrojim toliko naslova.

                            Comment


                            • Мислио сам искључиво спортске, тј. оне које је Бици споменуо јер се за ФМ не слажем с њим

                              Comment


                              • Originally posted by Pobeda.. View Post
                                Мислио сам искључиво спортске, тј. оне које је Бици споменуо јер се за ФМ не слажем с њим
                                Meni je dosadio. Morao je da dosadi. Bas sam ga kao ludak igrao. Plus, nikad nisam citovao, nije mi imalo poentu. Secam se jednog sejva sa Lilom u kom sam izgubio 5 godina za redom u finalu LS, i na kraju odustao. Secam se sejva gde sam pokusao tripletu da osvojim sa Junajtedom igrajuci samo sa klincima koji poniknu u mladoj skoli Junajteda, nikad nisam uspeo, iako sam igrao dobrih 15-20 sezona.

                                Cesto bih u editoru vracao sve srpske igrace u srpske klubove osim u Partizan, pa bih preuzeo Partizan i bas se patio u takvoj konkurenciji nesto da uradim. Pravio sam jednom i Jugoslovensku ligu u editoru. Bas sam se brutalno zabavljao uz offline, al eto, jednostavno dosadi. Moralo je.

                                Igrao bih sad offline, jer ga nisam igrao par godina. Ali ne smem da instaliram.
                                Originally posted by Dekinjo
                                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                                Originally posted by La Jugoslavia
                                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                                Comment

                                Working...
                                X