Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gamer Zone

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Too bad sto nemam graficku karticu za ovo.
    sigpic

    Comment


    • Koju graficku imas?

      Comment


      • AMD Radeon R7 260.
        sigpic

        Comment


        • Salis li se?
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Salis li se?
            Jok. Koliko sam nesto kratko gledao po netu, treba mi 2gb na grafickoj, a ova ima 1, tako da nema ni mojega.
            sigpic

            Comment


            • Vjeruj mi moci ces da igras na toj grafickoj bez problema
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Vjeruj mi moci ces da igras na toj grafickoj bez problema
                Nisam hardveras, pa ni nisam upucen iskreno. Samo reci Vladane na kojoj adresi da te nadjem kad budem skinuo 50gb i ne bude radilo?
                sigpic

                Comment


                • Kupio sam novu graficku GeForce GTX1050 Gigabyte 2GB DDR5, HDMI/DVI-D/DP/128bit/GV-N1050D5-2GD ali fazon je sto na monitoru imam samo VGA ulaz. Kupicu adapter za HDMI ali cuo sam da onda slika na kompu moze biti dosta losija.
                  Da li je to istina zanima me, vidim dosta vas ovde se razume?
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Originally posted by colke995 View Post
                    Nisam hardveras, pa ni nisam upucen iskreno. Samo reci Vladane na kojoj adresi da te nadjem kad budem skinuo 50gb i ne bude radilo?
                    Takva igra ne moze da ne radi, ja sam sa 560 1 gb bez problema gurao sve najjace igre prije par godina, tako da opusteno, svakako nista ne gubis ako isprobas
                    Originally posted by bice View Post
                    Kupio sam novu graficku GeForce GTX1050 Gigabyte 2GB DDR5, HDMI/DVI-D/DP/128bit/GV-N1050D5-2GD ali fazon je sto na monitoru imam samo VGA ulaz. Kupicu adapter za HDMI ali cuo sam da onda slika na kompu moze biti dosta losija.
                    Da li je to istina zanima me, vidim dosta vas ovde se razume?
                    Moze da dodje do gubitka kvaliteta ali to zavisi od adaptera, takvi adapteri kvalitetni kostaju 15ak eura, to kupis i miran si. Inace ja ne bih isao po HDMI to VGA vec po Displayport to VGA, bolja varijanta, ne mozes da vidis bios jedino tu, ali ono kad ti bude trebao prikopcas ga na tv preko hdmi i to je to. Uzmi VGA to DP ali uzmi kvalitetniji adapter, nema gubljenja kvaliteta sigurno.
                    sigpic

                    Comment


                    • Nemoj uzimati nikakve adaptere i prelaze. Kupi sebi monitor sa HDMI ulazom.
                      UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                      Comment


                      • Zasto bi to radio, ja imam odlican 1080 monitor sa VGA samo, uzeo prije dvije godine graficku, uzeo kvalitetan DP to VGA adapter i ne pada mi na pamet da mijenjam monitor, sve funkcionise top. Kupovina novog monitora ima smisla samo kad imas high-end graficku, pa onda ides po 144 hz, 1050/ti to svakako nije.
                        sigpic

                        Comment


                        • Ja uzeo monitor sa HDMI(i VGA) ulazom, ali mi je drug malo lose pozicionirao graficku pa zbog kucista nisam mogao da spojim graficku sa VGA. Zbog toga sam uzeo adapter(VGA/HDMI), vec sam imao HDMI kabl i tako sam resio problem.

                          U sledecih par meseci selim monitor na drugu lokaciju, pa cu normalno da povezujem preko VGA.

                          Comment


                          • HDMI vam treba samo kad povezujete comp sa tv 32" + zbog zvuka, inace: VGA, DVI, HDMI..... na PC monitoru novije proizvodnje razliku necete ni primetiti.
                            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                            Meša Selimović

                            Comment


                            • VGA je ispričana priča, nećemo valjda u 2019. još koristiti taj kabal.
                              UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                              Comment


                              • Originally posted by Tarantula View Post
                                VGA je ispričana priča, nećemo valjda u 2019. još koristiti taj kabal.
                                Meni je media komp vezan preko VGA na TV (zvuk ide preko ASUS XONAR kartice i 5.1 Dolby sistema u dnevnoj sobi) - sljaka perfektno i sa 1080 rezolucijom.
                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X