Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gamer Zone

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ljubo meni je stigao kluc i vezao sam Fifu 19 za acc, a igru sam kupio pocetkom juna btw, tako da nemas brige sto se tice cd keysa. Jedino sto je preglupo je sto nemaju preload za standard edition, idioti.
    sigpic

    Comment


    • http://setec.mk/index.php?route=prod...oduct_id=45897

      Ajmo ljudi, ko se bolje razume, dali ovaj laptop vredi 650 eura, i dali ce biti dovoljno dobar da tera normalno Fifu 19, planiram da je kupim.

      Oko Fife, ti mozes Vladane najbolje, od gde da je uzmem, i koliko je cena odprilike, zelim da je uzmem za da se oprobam online

      Comment


      • Da ce biti dovoljno za Fifu, bice svakako, sad da li ce moci da izvuce na medium 60 fps, ne znam, ne vjerujem, ali moci ces da igras i na full hd, a ako ti ne smeta na 1280 onda ces svakako moci da izvuces, odnosno da zakljucas na 60 fps. Ipak da li vrijedi para ne znam sta bih ti rekao, meni ne bi vrijedjelo, jer bih za te pare jurio desktop koji bi bio u stanju da pokrene i PUBG na medium barem i da drzi konstatnih 60 fps, ali to sam samo ja. Poredjenja radi Mi Notebook Air ima mnogo bolju graficku i mnogo bolji procesor i generalno je mnogo bolji od tog Della, moze cak i PUBG da drzi na zakljucanih 60 fps, igriv je i Battlefield 1 na njemu, ne u maksimalnoj rezoluciji ali u 720p bez problema, a cijena mu je taman tu nedje, problem je sto ga nema na nasim prostorima, mora preko interneta da se narucuje, a to su velike pare kapiram za online kupovinu.

        Sto se kupovine Fife u ovom trenutku tice ili cd keys ili instant gaming, 15ak eura je jeftinija nego na Originu. Ali ako sacekas jedno mjesec, mjesec i po bice na Originu 40ak eura.
        sigpic

        Comment


        • I ja bi radije uzeo dekstop, ali potrebniji mi je laptop, jer putujem. Vracam se u MKD za mesec dana, kupujem laptop, i uzimam Fifu Sta znam,I7 7 generacija, i graficka 4gb, trebalo bi da radi ok.

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Ljubo meni je stigao kluc i vezao sam Fifu 19 za acc, a igru sam kupio pocetkom juna btw, tako da nemas brige sto se tice cd keysa. Jedino sto je preglupo je sto nemaju preload za standard edition, idioti.
            Extra Vlajko! Sad cu i ja da zavrsim sa tim

            Comment


            • Cekam i Denija, on se vise razume cini mi se

              Comment


              • Nemoj uzimas lap top za igrice. Imam vrh lap top ali nije za gejming. Mislim postoje i takvi al' ti treba preko soma evra
                Uzmi dobar desktop i neki jevtin lap top ili jos bolje konzolu i jevtin lap top

                Comment


                • Koliko vidim u Makedoniji dekstop konfiguracije, iste sa ovim laptopom, kostaju prilicno isto, nebitna razlika.

                  Comment


                  • I ja bih pre preporucio da ideš na laptop i konzola varijantu.

                    Ja sam uzeo gaming laptop, papreno ga platio i ništa nisam igrao na njemu... nešto malo i onda shvatio da je konzola keva. Tako da sam uzeo jos i PS4 Pro.

                    Laptop koristim za svašta samo ne za gaming.


                    Gesendet von iPhone mit Tapatalk

                    Comment


                    • Originally posted by Ljuba90 View Post
                      Extra Vlajko! Sad cu i ja da zavrsim sa tim
                      Povlacim rijec, sta idioti, kraljevi najveci, stigao preload
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Povlacim rijec, sta idioti, kraljevi najveci, stigao preload
                        Hahaha
                        Gledao sam dosta novu Fifu na twitchu i igrao demo malo. Deluje mi bolje, ali ima mana. Tipa najsporiji stoper stize Mbapea ko iz picke iako mu ovaj u startu pobegne npr 3 metra. Kazu da je igra dosta teza i da je jeben onaj double tap ili kako god finishing.
                        Ne verujem da cu uz ovaj stil zivota stici pre novembra da je zaigram

                        Comment


                        • Kakva je ta nova fifa,gledao sam neki gameplay snimak i ucinilo mi se da je grafika brutalna.
                          Drzao se PES dugo dugo ali mislim da je sad definitivno izgubio bitku.
                          Last edited by E1_PG; 27-09-18, 20:02.

                          Comment


                          • Ovo sto Epic radi sa Fortnajtom je za svaki respekt, ljudi napreduju iz dana u dan. Ne moze to da se porekne, ali nisam gledao par nedelja i sad vidim da se igra pretvorila u letenje, skakanje i neko spajdermen sranje.
                            Treba da se vrate na staro ako se ja pitam

                            Comment


                            • Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • Izasao Madden NFL 19 CODEX.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X