Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA 2014/15 FEBRUARY

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Comment


    • Jel moguće ovo, da li je ponovo out do kraja sezone

      http://bleacherreport.com/articles/2...gn=programming

      Koliko nema čovek sreće

      Comment


      • Odradti reviziju ugovora na leto, ovako vise ne moze da njegove povrede cetvrti put usporavaju ovaj tim.Vece zvezde od njega to rade(Tom Brejdi), mogao bi i on da pristane na tako nesto.Izgubio sam volju da pratim Istok u PO.Da Goran nije presao u Majami, iskulirao bih Istok skroz.

        Comment


        • Kakav maler ne vjerujem...

          Spoiler



          .....

          Last edited by Bastia33; 25-02-15, 09:17.

          Comment


          • Svakog leta FO ima sansu da barem predlozi reviziju ugovora i ne svidja mi se ovo sto cu reci ali u potpunosti su zasluzili da im se ovo desi, njegov ugovor je najveci rak u celoj organizaciji i najgori u poslednjih 15 godina.

            Comment


            • Comment


              • Povrijedi se Jusuf...


                Al je zato ovo kraljevski.

                Last edited by Bastia33; 26-02-15, 09:55.

                Comment


                • Juka Bogootac, Zo 11 poena 9 skokova
                  Atletico Madrid, KK Partizan, Boston Celtics

                  Ako te privuce lepotom i zbuni inteligencijom, na pravom si putu da izgubis glavu

                  Comment


                  • Farid nije ni igrao tekmu, Artur je povredio koleno na pocetku, a Juka se povredio(sva sreca pa je uganuo samo zglob) u poslednjoj cetvrtini pa je zbog toga imao Zo veliku minutazu.Profitirao je od povreda saigraca.

                    Comment


                    • Роуз успешно оперисан и очекује се да се врати за 4 до 6 недеља. Доста брже него што се очекивало.
                      Arise, Serbia!
                      You fell asleep long ago,
                      And have lain in the dark.
                      Now wake up
                      And rouse the Serbs!


                      sigpic

                      Comment


                      • Comment


                        • Rajon Rondo went through a full practice on Friday, and he will return to the starting lineup for Saturday's game against the Nets.
                          Chandler Parsons (ankle) did not practice on Friday, and he has been ruled out for Saturday's game vs. the Nets
                          Amare Stoudemire (rest) was a full participant during Friday's practice.
                          Tyson Chandler (hip contusion) was a full participant during Friday's practice, Rick Carlisle said he'll be "a probable/questionable" for Saturday's game vs. the Nets.
                          Mavs update


                          Kyrie Irving to have MRI on shoulder
                          Kevin Garnett is uncertain whether he will be able to give it a go for Friday's matchup with the Bulls.
                          Kings say center DeMarcus Cousins (Left Ankle Sprain & Left Hip Contusion) is doubtful for Friday's game versus Spurs.
                          Warriors head coach Steve Kerr said he talked to Stephen Curry and the team's athletic trainer. The foot is no longer a concern.
                          Pau Gasol (illness) has officially been ruled out for Friday's game vs. the Timberwolves.
                          Beal is NOT playing tonight as expected
                          Derrick Rose expected to return in 4 to 6 weeks after surgery
                          Report: Sixers willing to talk about anyone on roster, including Joel Embiid, in trade for more No. 1 picks
                          Bass 'definitely' open to returning to Celtics
                          Jared Sullinger knows it’s time to improve conditioning
                          Sources: Knicks president Phil Jackson will likely face a league fine for commenting on OSU's D'Angelo Russell, a draft-ineligible player.
                          Tony Parker on struggles: 'I don't feel great. Everybody knows it'
                          Colleges are offering scholarships to LeBron's 10-year-old son

                          Comment


                          • Cim je Rouz uspesno operisan i tako se brzo vraca znaci da mu je meniskus izvadjen i da ce mu karijera verovatno trajati krace nego Vejdu sada posto je i njemu bio izvadjen meniskus pre par godina.Svedoci smo i sada da zbog te stvari covek nije u stanju da veze nekoliko utakmica u sezoni i da ce morati da pravi pauzu s vremena na vreme.

                            Mrsko mi je da bilo da pratim utakmice do kraja koje su pocele u 2 jer sam bio umoran od izlaska(stigao sam oko 3), ali pre toga ne mogu da verujem da su pukli Vizardsi i Klivlend.Celo vece puno cudnih rezultata, ko god da se kladio sinoc tesko da je ista dobio.Mali broj njih je profitiralo.Vidim da je Terens Dzons briljirao, brzo se vratio u formu nakon sto je propustio veci deo sezone.Harden ono sto sam malo ispratio nije imao vece, jedna od njegovih slabijih partija u sezoni.Sreca po njih pa su imali raspolozenog Dzonsa, inace bi Bruklin ovde slavio.

                            Comment


                            • ne brini se. ja sam dobio na kladzi


                              tebi cudno da je klivlend izgubio bez dzejmsa i kajrija... bas cudno

                              Comment


                              • Jeste cudno, kako nije.I bez njega i Kajrija su trebali da dobiju ovakvu slabasnu Indijanu.Koliko su igraca dobili za kikiriki u poslednja dva meseca, trebali su sinoc da odmene ovu dvojicu.Da imaju boljeg trenera od Blata slavili bi.Imaju jaci sastav i od Finiksa.

                                Toliko su jaki da im u nekim utakmicama ne treba pomoc ove dvojice.

                                Comment

                                Working...
                                X