Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA 2014/15 FEBRUARY

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Evo ovdje sve o Boshu...
    http://www.miamiherald.com/sports/nb...e10734557.html

    Comment


    • #92
      Posto ne pratim ovi trejdovi, moze li mi neko reci sta je dobila OKC sa ovim trejdovima, zanima me vase mislenje?

      Comment


      • #93
        Dobili su ono sto im je falilo. Ofanzivno dobrog igraca u reketu, koji moze da im obezbedi lake poene. S tim sto Kanter moze itekako da pogodi i sa distance, pa cak i trojku ponekad, sto im daje jos vise opcija. Plus su se otarasili nezadovoljnog igraca (Jacksona) i doveli D.J. Augustina koji je i vise nego dobar backup plej. Doveden je i Singler koji ce verovatno biti prvi backup Durantu, dobar suter. Tu je jos i Novak, koji ce najverovatnije sluziti da mase peskirima i da ima relevantniju ulogu jedino kada im treba neka trojka pred kraj meca, a i tad ce tesko do njega stici lopta.

        Comment


        • #94
          Kako bi samo Orlando bio solidna ekipa kad bi se riješili Harrisa...

          Comment


          • #95
            Originally posted by p4p1 View Post
            Dobili su ono sto im je falilo. Ofanzivno dobrog igraca u reketu, koji moze da im obezbedi lake poene. S tim sto Kanter moze itekako da pogodi i sa distance, pa cak i trojku ponekad, sto im daje jos vise opcija. Plus su se otarasili nezadovoljnog igraca (Jacksona) i doveli D.J. Augustina koji je i vise nego dobar backup plej. Doveden je i Singler koji ce verovatno biti prvi backup Durantu, dobar suter. Tu je jos i Novak, koji ce najverovatnije sluziti da mase peskirima i da ima relevantniju ulogu jedino kada im treba neka trojka pred kraj meca, a i tad ce tesko do njega stici lopta.
            Hvala na odgovoru. Jer se mogu nadati sada da ce ici barem do finala?

            Comment


            • #96
              Nije nemoguce, ali bas i nisu velike sanse za to. Zapad je prejak, po meni ce u mnogome zavisiti o poziciji koju ce imati pred PO. Dobiti 3 serije za redom bez prednosti domaceg terena bi stvarno bilo nesto spektakularno. Ima jos dosta da se igra, u teoriji bi oni mogli i do nekog treceg mesta, ali to opet nije realan scenario. I match-up isto moze biti zajebana stvar. Stvarno se ne bih upustao u neke tacnije prognoze, samo znam da ce u svakoj seriji na zapadu da prsti na sve strane..

              Comment


              • #97
                Originally posted by Reise View Post
                Prije 2 dana umro Jerome Kersey zbog ovoga. Vrlo ozbiljna stvar. Mada ce se vratiti Bosh posle operacije. Kao i Mirza koji ima slicnu bolest.
                Varezao se vratio posle toga na teren, vise me brine Mirzin slucaj.Moguce da americki mediji preteruju, ali ne mogu da ostanem ravnodusan na tu informaciju da bi to mogao da bude kraj njegove karijere.

                Comment


                • #98
                  Klivlend izgleda dovodi Perkinsa. Moj komentar:

                  Comment


                  • #99


                    Sve najbolje Dragicu u Majamiju, nadam se da ce da pokida(i da pokaze koliko su gresku napravile budale iz Finiksa) i da ce da ostane nekoliko godina tamo.Koliko budem mogao gledacu Majami zbog njega, postao mi je drugi najdrazi igrac Finiksa kojeg sam gledao posle Nesa.
                    Last edited by Ricma; 21-02-15, 21:23. Reason: LOL, postavio video a ne sliku

                    Comment


                    • Steta sto se Boshu ovo desilo. Fora bi bila da je Miami opet zaigrao finale.
                      sigpic

                      Comment


                      • http://vk.com/nbaseason

                        Za one koje mrzi da skidaju.480p sljaka bez problema sa mojom brzinom 10mbs, verovatno sa brzom vezom moze komotno 720p.

                        Comment


                        • Heat's Bosh out for season with blood clots
                          Mars u 3 lepe materine
                          Bosko sve najbolje i da nam se sto pre vratis!!!
                          Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                          Comment


                          • Comment


                            • Llijep pozdrav publike Norisu ''Pelikanu''

                              Comment


                              • Davis izgleda gotov. A u pm vise sa ovim povredama...

                                Comment

                                Working...
                                X