Announcement

Collapse
No announcement yet.

Svet automobila

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I tako ja juce posetio sajam ... sem GT-a i Jag-a i mog omiljenog Discovveryia u XXV limited varijanti ... nista posebno

    Comment


    • 2016 Jaguar F-Type S Coupe



      Spoiler






      Last edited by jovan; 23-03-15, 13:33.
      * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

      Comment


      • Yup thats the one

        Comment


        • Originally posted by Drezik View Post
          Yup thats the one
          2016 Jaguar F-Type Convertible-mala"jaga"



          Spoiler




          * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

          Comment


          • Sasvim bi mi bila dovoljna i osnovna verzija Ovo bi bio super automobilcic za neki Eurotrip .Npr Kan Monte Karlo Nica,pa se vratim preko Ch i De

            Comment


            • Originally posted by Drezik View Post
              I tako ja juce posetio sajam ... sem GT-a i Jag-a i mog omiljenog Discovveryia u XXV limited varijanti ... nista posebno
              A Drumska Strela? Ccc...

              Comment


              • Originally posted by Drezik View Post
                Sasvim bi mi bila dovoljna i osnovna verzija Ovo bi bio super automobilcic za neki Eurotrip .Npr Kan Monte Karlo Nica,pa se vratim preko Ch i De
                Neodoljivo si skroman
                Javni kakva je to sila Vanjina-Drumska strela
                * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                Comment


                • Lotus Exige S



                  Lotus Elise S

                  * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                  Comment


                  • Originally posted by Vanja #66 View Post
                    A Drumska Strela? Ccc...
                    Vanja koja drumska strela ?

                    Ovaj Jovan me u srce dirnuo...

                    Comment


                    • Originally posted by Drezik View Post
                      Vanja koja drumska strela ?

                      Ovaj Jovan me u srce dirnuo...
                      A ima ovih cudesa vazda samo izlete odnekud

                      Spoiler
                      Vazno je da ucinimo srecnim jedni -druge i meni puno srce-kao kad nam Nole pobedi
                      * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                      Comment


                      • Inace Subaru me razocarao samo tako , nije bio Levorg

                        Comment


                        • Mi pored Subarua zavučeni ispod stepenica, a ti ništa... Misiiim stvarno...

                          Comment


                          • Mislim onaj Brz im stoji jedno 2 godine ne prodat ...prosto mi neverovatno da ne postoji covek koji bi ga kupio Boxer motor 2.0 200ks Nije u rangu Jag-a ali its a perfect track day car

                            Comment


                            • Subaru je avangarda a to na ovim prostorima ne prolazi, ovde se jos uvek ljudi kunu u Golf 2 i boje se bilo cega sto zahteva malo posebne paznje i ovlasceno servisiranje... Zato se opredeljuju za sto povoljnija i jednostavnija resenja. Meni licno je to ok, jer dok su ljudi tako ograniceni i nepoverljivi ti sjajni automobili nece biti na ceni i moci cu da priustim da vozim te malo manje zastupljene marke automobila i to po ceni nekih "proverenih" koji su navodno pouzdani i jeftini za odrzavanje a na konto toga je udobnost, ekskluzivnost, opremljenost i zadovoljstvo u voznji 0 hvala im
                              VALENTINO ROSSI #46

                              Comment


                              • E da golfffff...mislim nemam ja nista licno protiv tog golfa...ali covece 34000 e za sedmicu sa 1.6 tdi motorom. Za te pare mozes ds biras sta ces Mazda 3 165g revolution ti je oko 23000e. Da ne govorim o hot hatch kategoriji ili o manjem segmentu..Ford fiesta st,clio rs ,pa cak i precenjeni mini cooper s je jeftiniji.Sto kazes Mileticu , suvise su konvencionalni ali onda mi tu nastuoamo

                                Comment

                                Working...
                                X