Announcement

Collapse
No announcement yet.

Svet automobila

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vec sam pisao o F40 cini mi se, moj omiljeni superautomobil svih vremena, iako je napravljen pre nego sto sam rodjen mislim da sam pisao vec da sam jos kao klinac imao u sobi uramljene slike F40 i Diabla s tim sto je uvek ovaj prvi bio omiljeni
    VALENTINO ROSSI #46

    Comment


    • @Miletic a Lamborghini Countach?

      Comment


      • Originally posted by Drezik View Post
        @Miletic a Lamborghini Countach?
        impresivan ali mi se nikada nije svidjao, zadnji kraj tu igra odlucujucu ulogu, nisam mogao da shvatim to resenje i ne mogu i dalje zato mi se ne svidja vec od Diabla nadalje druga prica
        VALENTINO ROSSI #46

        Comment


        • Nissan Maxima




          Spoiler






          * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

          Comment


          • Originally posted by Miletić View Post
            Slazem se u potpunosti, osim P1 za koji bi bilo bezobrazno reci da nije impresivan (ali koji mi je opet iza LaFerrarija i 918), ostali su mi nekako bezlicni, fali im taj neki x faktor koji definise superautomobile... Previse su sterilni nekako, napravljeni od najboljih materijala, razvijani mesecima i godinama u cilju sto boljih performansi ali poenta im je totalno promasena, sjajne su masine ali fali im to nesto, to sto imaju Italijani
            Naravno, P1 je fantastican, ali i dalje vise volim F1 kada je estetika u pitanju. Sto se performansi, tu tek ne smem nista reci, jedan od 3-4 najbolja automobila na svetu sigurno.
            I meni je od ta tri najmanje omiljen, dok je 918 omiljeni, iako je najslabiji. Porsche je uvek znao da napravi mocnu masinu, ali i da pored toga bude vrlo prakticna. Nadam se da cemo videti jednom test sva tri auta na nekoj stazi, sa malo vise krivina, mislim da 918 moze da iznenadi.

            Super je Lambo, ali ni ja ne volim Countach, uvek mi je bio ruzan. Diablo i Murcielago su meni najbolji, kao i matora Miura. Ali mi se nesto ne svidja ovo sto su posle Murcielaga pravili. Generalno volim Italijane, Ferrari i Lambo i to njihovo "ludilo", ali mislim da se svake godine sve vise to gubi. Huayra jedino jos kao ima neki italijanski duh.
            Ali pored svog tog lepog ludila, ipak sam navise cenio ono sto Porsche radi i 911 mi je verovatno najomiljeniji automobil ikada, svaka serija je bila dobra. Znali su sa izgledom da omase ponekad, ali sto se tice performansi, voznje, zabave, prakticnosti, tesko da bilo koji sportski auto moze da ga nadmasi.

            Comment


            • Galpin Rocket Mustang





              Spoiler






              Last edited by jovan; 04-04-15, 09:09.
              * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

              Comment


              • Ovi su hteli da naprave izgleda AM

                Comment


                • Toyota Supra




                  Spoiler
                  Ne daju se Japanci
                  * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                  Comment


                  • Nice , but not nice as LFA mnogi kazu jedan od najlepsih zvukova

                    Comment


                    • LFA definitivno jedan od najlepsih zvukova, V10.... Jedino mi Novitec Rosso Ferrari ima bolji zvuk ali to je vec tjuniranje
                      VALENTINO ROSSI #46

                      Comment


                      • Honda S660 sports car moves from concept to production to Concept Edition.





                        Spoiler















                        Spoiler
                        @Drezik-
                        * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                        Comment


                        • @Jovan ,sve mi lici na kai car za Japansko trziste.Na slikama mi deluje malo ,podseca na Daihatsun Dx sa izmenjljivim panelima Unutrasnjos je veoma lepa .Malo radjena nalik na Mazdu 2 novu.Ako je motor oko 600 cm onda je sigurno Kai car ,tj takvi su spekovi kos njih.U principu mi se svidaju mala vozila.Mx 5 ,Mini i sl... ne osecam potrebu za necim vecim.Cak i stari Mini cooper 1300 99 god bih odigrao odlicnu ulogu

                          Comment


                          • Moram da priznam da je ta Honda zaista lepa, ima taj neki elegantan smek : ))
                            sigpic

                            Comment


                            • Sta kazete na ovako nesto?




                              sigpic

                              Comment


                              • MINI 5 Door Renamed A Hardtop 4 Door




                                Spoiler


                                * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                                Comment

                                Working...
                                X