Announcement

Collapse
No announcement yet.

Australian Open 2015

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mislim da navijacima CZ apsolutno ne smeta sto davne 1991 u Bariju odigrase krs fudbal.... ali osvojise veliku titulu....

    Comment


    • Originally posted by orao View Post
      Mislim da navijacima CZ apsolutno ne smeta sto davne 1991 u Bariju odigrase krs fudbal.... ali osvojise veliku titulu....
      Cuti oni se jos ponose time ...
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Originally posted by nikola_bg View Post
        finale do koga je dosao pobedjivajuci boraniju (izuzev vavrinke, mada je i on danas igrao ko da je negde 50 igrac sveta. A ta fizicka sprema mu je uvek na vrhuncu u pekingu i sangaju. Zasto ? jel alergican na Januar ? Vec 2 godine na slemovima nije na vrhuncu. to je defakto
        Zanimljive su te karakterizacije tipa mahunastog povrca. Neke od tih kako ih nazivas boranija namucise dok druge izbacise igrace iz samog vrha.
        Vavrinka je igrao onako kako jedino zna. Lupao maksimalno po loptici pa ukoliko prodje, proslo je. To da je igrao kao 50 igrac sveta ne da nije za polemiku nego je najblaze receno smesno.
        Ali znam da tebe ne muci Stanislav nego Novak. Verovatno si od onih koji su se nadali laganoj pobedi pa si sad jelte mnogo razocaran. Razocaran do te mere da bi mu sad sve po spisku jedno deset kolena unazad. Mozda ti ni to ne bude dosta pa bi mu rado raspalio i jednu vaspitnu dandaru samo da ti je u dometu. Tebi je pobeda malo, ti hoces da vidis razaranje, unistenje, pretvaranje u prah i pepeo.
        Ne ide to tako sinko, ne ide.
        Polako i opusteno, bice, tu je nedelja, samo sto nije.
        Last edited by pecaros; 30-01-15, 17:35.
        sigpic

        Comment


        • ocigledno se nerazumemo al nema veze.

          Comment


          • Originally posted by pecaros View Post
            Zanimljive su te karakterizacije tipa mahunastog povrca. Neke od tih kako ih nazivas boranija namucise dok druge izbacise igrace iz samog vrha.
            Vavrinka je igrao onako kako jedino zna. Lupao maksimalno po loptici pa ukoliko prodje, proslo je. To da je igrao kao 50 igrac sveta ne da nije za polemiku nego je najblaze receno smesno.
            Ali znam da tebe ne muci Stanislav nego Novak. Verovatno si od onih koji su se nadali laganoj pobedi pa si sad jelte mnogo razocaran. Razocaran do te mere da bi mu sad sve po spisku jedno deset kolena unazad. Mozda ti ni to ne bude dosta pa bi mu rado rapalio i jednu vaspitnu dandaru samo da ti je u dometu. Tebi je pobeda malo, ti hoces da vidis razaranje, unistenje, pretvaranje u prah i pepeo.
            Ne ide to tako sinko, ne ide.
            Polako i opusteno, bice, tu je nedelja, samo sto nije.
            peco, shta ako izgubi od kuma u nedelju??

            Comment


            • Originally posted by salinjo90 View Post
              peco, shta ako izgubi od kuma u nedelju??
              Niti ce zemlja prestati da se okrece, niti ce biti smak sveta.
              Porazi su sastavni deo zivota i ko god realan sabere svoj zivotni bilans videce da su mu porazi daleko brojniji nego pobede. Zato valja nauciti poraze podnositi, kako svoje tako i tudje.
              p.s. zato se raduj kada god za to imas priliku, jer je takvih prilika odvec malo u zivotu.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Sandugp Barid Bel Medar View Post
                Cuti oni se jos ponose time ...
                Normalno da se ponosimo Zvezda je osvojila sto nijedan klub sa ovih prostora nije, a sumnjam da ce iko ikada
                sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                Comment


                • H2H je 16-3 za Noleta sa Stankom. Te 3 pobede su: predaja u Umagu na 6-6 u prvom setu kada se Nole srusio pre 9 godina.
                  Veliki Beč 6-3,6-3 takodje pre 9 godina i AO prošle godine. Stidi se Novače!!!!!
                  Za*eban je to match up
                  Naravno da je polovina Noletovih pobeda poklon protivnika jer oni jednostavno "numeju".
                  Nole sa Banjice MORA da počisti svakog igrača na svetu na bilo kojoj podlozi.
                  17 brejk prilika u meču naspram 8 Stan-ovih. Dobro se zapitaj kuda ide tvoja karijera.
                  Duboko sam razočaran.
                  Kladionice poklanjaju novac,kakve budale.
                  Mi smo sigurni da Marej dobija,ali ne želimo da od 100 evra napravimo 300.
                  Jer možda Nole dobije još jedan ružan meč sa preko 300+ UE protivnika
                  koji, by the way, igra prelepo i blistavo i gde se Nole kao glineni golub koprcao
                  i ni za šta se nije pitao,ali eto,niko ne zna kako je opet pobedio...
                  Last edited by miloolja; 30-01-15, 20:52.

                  Comment


                  • Valjda je ironican...
                    Originally posted by Casiraghi
                    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                    Originally posted by Casiraghi
                    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                    Originally posted by Casiraghi
                    Srecan Mane svima koji slave.

                    Comment


                    • vrti se prica da je ovo los mec za razliku od berdiha i mareja. a oni napravili 95 UE u 4 seta i sjajan mec. bravo

                      ovaj vilander je prso

                      Comment


                      • Originally posted by nikola_bg View Post
                        finale do koga je dosao pobedjivajuci boraniju (izuzev vavrinke, mada je i on danas igrao ko da je negde 50 igrac sveta. A ta fizicka sprema mu je uvek na vrhuncu u pekingu i sangaju. Zasto ? jel alergican na Januar ? Vec 2 godine na slemovima nije na vrhuncu. to je defakto
                        A osvaja ih svake godine... e zato je majstor. Lose igra nije na vrhuncu a dize saldo na GS.

                        Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                        Comment


                        • Originally posted by cacanin View Post
                          A osvaja ih svake godine... e zato je majstor. Lose igra nije na vrhuncu a dize saldo na GS.

                          Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
                          i gubi pregrst finala

                          Comment


                          • Kao 100 i koji put Stan se danas opet sam sebe pobedio. Čovječe jedino zna da lupa po lopti na puno, bez mozga. E kad če Stan naučiti odigrati tu i tamu i kakvu kratku FH diagonalu i upotrebljavati više spina kod nizkih lopti kad je duboko unutra terena. Baš šteta za njega. Njemu bi trebao kakav trener prototip Miroslav Mečir, Chang, Santoro ilil šta znam.

                            Comment


                            • Norman je jedan od najboljih trenera, Soderlinga je doveo dotle da je dobio Nadala na RGu, stigao do finala, sledece godine je dobio Rogera na RGu i ponovo je igrao u finalu i ko zna sta bi bio da se Soderling nije razboleo.
                              Stana je doveo do toga da bude slem sampion, da dobije i Djokovica i Nadala na istom slemu i ne samo to, nego se kod oba igraca videla velika razlika i napredak u igri.
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Nije bio spreman on danas na takvu igru psihički, pogotovo uz odgledane Novakove mečeve na turniru do sada. Mislio je da je Novak u vrhunskoj formi i da njegov nivo igre uz ispražnjenost koju osjeća nisu dovoljni za pobjedu danas...pa je i sam u po frke bio iznenadjen što je meč otišao u 5. set

                                Imao je priliku da dobije meč kod one BP, promašio je i tu je meč bio gotov...vjerovatno mu je u tom trenutku prolazilo kroz glavu nešto tipa:"Da sam jučer vjerovao da mogu do pobjede, već bih bio u finalu..."

                                Na kraju je skroz grohnuo, nije više ni sam mogao da se pomjeri...sve u svemu, polufinale ovdje je dobar rezultat...s tim da bi nastavak sezone mogao biti dosta bolji od prošlogodišnje sezone poslije AOa...pogotovo na šljaci i na RGu

                                Comment

                                Working...
                                X