Announcement

Collapse
No announcement yet.

Australian Open 2015

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jedni su prevaranti a drugi takticki savrseni kad rade iste stvari, jedni se dopinguju a drugi piju energetske napitke, jedni su zapostavljeni zbog porijekla a drugi povlasteni zbog istog, jednima se stela zrijeb a jednima termini meceva, jednima se stela nekulturna publika itd, ima hiljade primjera za dvostruke arsine i pisanja ovde a realnost je vjerovatno negdje u sredini samo ju je tesko prihvatiti...iskreno bas me iznenadilo sto su mnogi ovde nasjeli na tu pricu po hiljaditi putali dobro vjerovatno im je to jedan vid zabave
    sigpic
    http://www.youtube.com/watch?v=pMJ0-1GGf5k

    Comment


    • Ljudi, znate li neko ko je osvojio ovogodisnji Australian Open?

      Comment


      • Originally posted by bojanaBG View Post
        Sta da kazem, istina obicno najvise boli
        Ma da, trebao je Novak da pribegne fer plej potezima kao sto je recimo sedanje u protivnikovu stolicu i pomeranje njegovih peskira. Jos bi i Edberga dobio za taj postupak
        Last edited by SnakeEyes; 03-02-15, 14:18.

        Comment


        • A sta bi bilo da je Novak izvodio "Walk like an Egyptian" ili "Moon walk"... da li bi i to zbunilo Endija, njegove navijace i navijace Rogera?

          Spoiler
          >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

          Comment


          • Da skratimo pricu,a?
            Nole je najveci folirant a Marej koji se nonstop vuce po terenu ko brebijena macka, ne znam dal postoji deo tela koji ga ne zaboli u toku meca, a onda jurca ko pomanito-posteno, treba marej da dobije nagradu za najfer igraca
            Last edited by Pertla; 03-02-15, 15:15.
            sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

            ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

            Comment


            • Vi i dalje pričate o foliranju... bilo čijem...?

              Ne znam u čemu je fora, mislim stvarno nisam u toku, jel je nešto planetarno bilo, neko nešto rekao ili je ovde samo malo dosadno pa da skratimo vreme?

              Daj bre Vladane vraćaj se ovamo!!!
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • nole folirant

                Comment


                • Ja stvarno ne vidi u cemu je problem da neki ljude shvate neke stvari.
                  Dakle, Novak nije najveci folirant niti nesta slicno toga, ali u ovom finalu je malo isfolirao, odnosno dramatizirao. Novak zna to cesto da radi! Radio je i protiv Delpotra u Sangaju, i protiv Nadala i protiv mnogo drugi.
                  Nadal znamo sta su mu mane, odugovlaci pri servise, i one negove rituale.
                  Roger se nervira zbog challenge, veliki je inat i par drugi stvari.
                  Marej je folirant, uvek se hvata za ekstremitete a nakon toga trci kao blesav.
                  Fognini je idiot.
                  Janovic je psiho.

                  To su osobine na neke tenisere i ja ne vidim u cemu je problem da se to shvati. I sam Endi je rekao da nije trebao da dozvoli da ga to fizicki stanje kod Novaka poremeti. Nije na Mareja da se brine o Novaka, vec o svojoj igri...
                  OVAKO

                  Comment


                  • nemojte vise ljudi da gazite po noletovom uspehu, kakvo foliranje, kolikoje tesko osvojiti slem zbog fizickog aspekta, pa cak i nole koj je atleta ne moze da bude svez u finalu kao u drugom kolu, a jos imao stomacni virus koj iscrpljuje. ja to najbolj znam jer sam skoro prelezao jedan batalite vise o foliranju

                    Comment


                    • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                      Ja stvarno ne vidi u cemu je problem da neki ljude shvate neke stvari.
                      Dakle, Novak nije najveci folirant niti nesta slicno toga, ali u ovom finalu je malo isfolirao, odnosno dramatizirao. Novak zna to cesto da radi! Radio je i protiv Delpotra u Sangaju, i protiv Nadala i protiv mnogo drugi.
                      Nadal znamo sta su mu mane, odugovlaci pri servise, i one negove rituale.
                      Roger se nervira zbog challenge, veliki je inat i par drugi stvari.
                      Marej je folirant, uvek se hvata za ekstremitete a nakon toga trci kao blesav.
                      Fognini je idiot.
                      Janovic je psiho.

                      To su osobine na neke tenisere i ja ne vidim u cemu je problem da se to shvati. I sam Endi je rekao da nije trebao da dozvoli da ga to fizicki stanje kod Novaka poremeti. Nije na Mareja da se brine o Novaka, vec o svojoj igri...
                      Gulbis je frajer za sve njih

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        Vi i dalje pričate o foliranju... bilo čijem...?

                        Ne znam u čemu je fora, mislim stvarno nisam u toku, jel je nešto planetarno bilo, neko nešto rekao ili je ovde samo malo dosadno pa da skratimo vreme?

                        Daj bre Vladane vraćaj se ovamo!!!
                        Malo dosadno, a nikako ne prestaju price o Noletovom"foliranju", pa da prekratimo vreme
                        Ja se malopre ulogovala, kad ono jos se "veze" ta prica, pa reko da napisem nesto, stvarno mi dosadno, imam pauzu
                        A, stvarno nema Vladana?
                        sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                        ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                        Comment


                        • Originally posted by salinjo90 View Post
                          Gulbis je frajer za sve njih
                          On je posebna kategorija zvana: Imam para i boli me kurac za sve
                          OVAKO

                          Comment


                          • evo i za endija jedna iz 2011, a nista se nije promenilo danas
                            Spoiler

                            Comment


                            • Originally posted by salinjo90 View Post
                              nemojte vise ljudi da gazite po noletovom uspehu, kakvo foliranje, kolikoje tesko osvojiti slem zbog fizickog aspekta, pa cak i nole koj je atleta ne moze da bude svez u finalu kao u drugom kolu, a jos imao stomacni virus koj iscrpljuje. ja to najbolj znam jer sam skoro prelezao jedan batalite vise o foliranju
                              A ko gazi po Noletovom uspehu...oni kojima je krivo sto je osvojio AO
                              Pretpostavljam da si shvatio moj post, da je kao Nole folirant
                              sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                              ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                              Comment


                              • Originally posted by Petra View Post
                                A ko gazi po Noletovom uspehu...oni kojima je krivo sto je osvojio AO
                                Pretpostavljam da si shvatio moj post, da je kao Nole folirant
                                ma moze da im bude krivo do sutra

                                Comment

                                Working...
                                X