Announcement

Collapse
No announcement yet.

Australian Open 2015

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koliko znam metafora je skraćeno poređenje čega ne bi u datom primeru.
    A ko je koliko opterećen Nadalom potvrđuje njegovo apsolutno nepotrebno uplitanje u priču.
    Ovo sa ‚‚blefom" i ‚‚Oskarom" je koliko vidim baš dobro odmenilo plač nad zlehudom sudbinom miljenika
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by pecaros View Post
      Koliko znam metafora je skraćeno poređenje čega ne bi u datom primeru.
      A ko je koliko opterećen Nadalom potvrđuje njegovo apsolutno nepotrebno uplitanje u priču.
      Ovo sa ‚‚blefom" i ‚‚Oskarom" je koliko vidim baš dobro odmenilo plač nad zlehudom sudbinom miljenika
      A ti peco prvi pricas ne primajte se na prozivke, pa onda sam uleces ... e bem ti coveka cuti pusti ih neka teorisu o napitcima i Nadalima i ostalima ....
      Vidis da im je zanimljivo
      Kada se udruze sada Bokica i Nikica protiv nas ugasili smo
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Originally posted by bojanaBG View Post
        Marej to stalno radi, tako da je sad iskusio kako to izgleda, ali to ne moze da umanji cinjenicu da se ovaj teturao po terenu, a u roku od minuta trcao kao zec
        E Bojana, kad nikada nisi probala brzodjelujuci magnezij i kalij.

        Ovogodisnji Nadal ne bi mogao doci u poziciju u kojoj je Mari bio u 3. setu. Ali da je kojim slucajem bio mjesto Marija, on bi to dobio. Sumnjam da je Novak glumio kad je dao Mariju 2:0 fore u trecem setu.

        Comment


        • Originally posted by pecaros View Post
          Koliko znam metafora je skraćeno poređenje čega ne bi u datom primeru.
          A ko je koliko opterećen Nadalom potvrđuje njegovo apsolutno nepotrebno uplitanje u priču.
          Ovo sa ‚‚blefom" i ‚‚Oskarom" je koliko vidim baš dobro odmenilo plač nad zlehudom sudbinom miljenika
          Pecaros,
          Moram ovako izvini unapred, ali zaista moras nekada biti manje ozbiljan. I trebao bi dozvoliti sebi da se nasalis, imas i vise nego treba inteligencije.

          Comment


          • Originally posted by Sandugp View Post
            A ti peco prvi pricas ne primajte se na prozivke, pa onda sam uleces ... e bem ti coveka cuti pusti ih neka teorisu o napitcima i Nadalima i ostalima ....
            Vidis da im je zanimljivo
            Kada se udruze sada Bokica i Nikica protiv nas ugasili smo
            Dva dana čitam o blefiranju, durasel zecu, glumi za Oskara i pravo da ti kažem dosta je, prevršila dara meru.
            Hajde da je to dozirano podjebavanje nego ovo prelazi svaku granicu dobrog ukusa.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by NI View Post
              E Bojana, kad nikada nisi probala brzodjelujuci magnezij i kalij.

              Ovogodisnji Nadal ne bi mogao doci u poziciju u kojoj je Mari bio u 3. setu. Ali da je kojim slucajem bio mjesto Marija, on bi to dobio. Sumnjam da je Novak glumio kad je dao Mariju 2:0 fore u trecem setu.
              Ali je zato probala snikers .... znas sta to radi
              Kad si gladan nisi sav svoj ....

              Salu na stranu NI slazem se sa tobom za Nadala. Ne bi ni dosao u takvu situaciji, ali da je nekim cudom bio u takvoj situaciji on bi treci set dobio 95%
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Originally posted by pecaros View Post
                Dva dana čitam o blefiranju, durasel zecu, glumi za Oskara i pravo da ti kažem dosta je, prevršila dara meru.
                Hajde da je to dozirano podjebavanje nego ovo prelazi svaku granicu dobrog ukusa.
                U pravu si, ali neka ih sta fali, i ja i ti i svi ovde znamo da je Novak pre svega fer plej igrac i nije nikakava varalica. A to sto se piskara, neka se piskara ....
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Originally posted by Sandugp View Post
                  U pravu si, ali neka ih sta fali, i ja i ti i svi ovde znamo da je Novak pre svega fer plej igrac i nije nikakava varalica. A to sto se piskara, neka se piskara ....
                  Hiljadu puta puta ponovljena laž postaje istina.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Sandugp View Post
                    Ali je zato probala snikers .... znas sta to radi
                    Kad si gladan nisi sav svoj ....

                    Salu na stranu NI slazem se sa tobom za Nadala. Ne bi ni dosao u takvu situaciji, ali da je nekim cudom bio u takvoj situaciji on bi treci set dobio 95%
                    Znaci kako si uspeo da odvuces pricu na Nadala. . . A, bio je primer i to da se pokaze koliko je Murray bio slab. Evo stavite neko drugi umesto Nadala, slobodno. Ali, poenta ostaje Murray je sam kriv.
                    Inace, mislim da smo ja i ti imali neki dogovor.

                    Comment


                    • Originally posted by Niki View Post
                      Znaci kako si uspeo da odvuces pricu na Nadala. . . A, bio je primer i to da se pokaze koliko je Murray bio slab. Evo stavite neko drugi umesto Nadala, slobodno. Ali, poenta ostaje Murray je sam kriv.
                      Inace, mislim da smo ja i ti imali neki dogovor.
                      Jesmo, izvini necu vise nikada ....
                      Nisam ja odvukao pricu na Nadala, ti si
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Sta da kazem, istina obicno najvise boli
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Originally posted by Sandugp View Post
                          Jesmo, izvini necu vise nikada ....
                          Nisam ja odvukao pricu na Nadala, ti si
                          Morala sam da ti se obratim, pa zato.
                          Nadala sam dala kao primer igraca koji je slab u ovom trenutku, ali i pored toga bi uspeo izvuci korist u datoj situaciji, za razliku od Murraya. Ali, dosta o Nadalu. Ostajem na stavu da nista posebno u tom setu nije postojalo i da je Murray sam sebe pobedio.

                          Comment


                          • Originally posted by bojanaBG View Post
                            Marej to stalno radi, tako da je sad iskusio kako to izgleda, ali to ne moze da umanji cinjenicu da se ovaj teturao po terenu, a u roku od minuta trcao kao zec
                            Trece kolo i titula-tesko je to preboleti
                            Kao sto i sama kazes istina obicno najvise boli.
                            Last edited by gagana; 03-02-15, 12:05.

                            Comment


                            • Meni je žao ljudi koji ne mogu da spavaju jer im je zemljak osvojio GŠ i jer je najbolji na svetu, pa provociraju ovde 10 dana, a ujedno je i iritantno mnogo. A i svakako nije u redu toliko pljuvati najbolje sprskog sportistu ikada.
                              Last edited by mark !t zer0; 03-02-15, 12:22.
                              sloboda ili ništa

                              Comment


                              • е па сад нека га Ноле опет мази и пусти негде... то се каже: "храни куче да те уједе"


                                него Виктор нам се мучи у Загребу, изгуби први сет и сада је 5/52mxmry8.jpg
                                Last edited by Žika; 03-02-15, 12:28.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X