Announcement

Collapse
No announcement yet.

Australian Open 2015

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    Pa dobro nije baš tako rekla... mislim po meni nema tu težinu, a i šta su im belci radili kroz istoriju... no, nećemo naravno...
    Izjavila je to kad je Keys prosla u SF, da je super sto je jos jedna Afroamerikanka u polufinalu
    Aposutno sam protiv rasizma, ali tvrdim da oni imaju bas teske rasisticke izjave, ali niko ne sme nista da im kaze

    ali da se vratimo tenisu...
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Bojana,

      Kad nekoga stoljecima diskriminiraju onda ga valja ohrabriti da se odupre tome. Vjerovala ili ne vecina medija u Americi ce biti sretni zbog Serenine izjave. To je dokaz da se stvari mijenjaju. Dobro da je tako.

      Serenina izjava jeste malo greza, ali nema svako takt i stil pokojnog Arthura Asha.

      Comment


      • Ne zaboravite da je LIVE tema otvorena...
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Specijalna ponuda sminki.


          Po dogovoru trebas staviti avatar, znas koji, od 1. do 7. marta. Sedam dana. Dajem ti specijalnu ponudu na samo 3.5 dana. Od petka 30. 01. u 8 sati po srednjoevropskom vremenu do ponedjeljka 02. 02. u 20 sati po CET.
          Last edited by NI; 29-01-15, 12:26.

          Comment


          • kolko ovom berdihu duva promaja u glavi to je neverovatno

            Comment


            • Originally posted by bice View Post
              Ne znam sta se tripujete da Berdih dobija Mareja.Uzece mu set,vise od toga ne moze,Marej dobija sigurno,choknuce Berdih.
              Ima li veceg baksuza od mene,kad god kazem sta ce biti tj napisem na forumu,ne odigram tiket ono dodje
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • лепо је то својевремено објаснио Сампрас. каже кад гледате на тренингу овог малог и мене ви питате ко је овде Сампрас, али разлика је у томе што ја умем да се носим са притиском!
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by NI View Post
                  Specijalna ponuda sminki.


                  Po dogovoru trebas staviti avatar, znas koji, od 1. do 7. marta. Sedam dana. Dajem ti specijalnu ponudu na samo 3.5 dana. Od petka 30. 01. u 8 sati po srednjoevropskom vremenu do ponedjeljka 02. 02. u 20 sati po CET.
                  Nisam znala da i Shminka menja avatar. Sve teze cu raspoznavati ko pise.
                  Nisi trebao i ti NI?

                  Comment


                  • Originally posted by Niki View Post
                    Nisam znala da i Shminka menja avatar. Sve teze cu raspoznavati ko pise.
                    Nisi trebao i ti NI?
                    pa ne mozemo oba za jedno kladjenje.

                    -------------------------------------------

                    Navras,

                    Na moje veliko iznenadjenje kladionice daju (impliciraju) da ce Novak protiv Marija u finalu imati 72.7% sansi a Vavrinka 38.4%. Znaci da smatraju da je u prvom redu Berdih podbacio.

                    Comment


                    • DAj avatar NI

                      od sada u narednih sedam dana, dogovor je dogovor

                      ako ti paše da bude sada hah, veća je atrakcija da bude to do kraja AOa :P
                      Last edited by shminka; 29-01-15, 12:56.

                      Comment


                      • Inače je Andy odigrao fantastičan meč, prije svega je pozicijom na reternu ušao u glavu Tomasu, nadservirao ga je, udarao bolje FH, imao jedno od bolji izdanja FHa iz trka zadnjih godina (u svijetu tenisa generalno)...bio je baš dobar

                        Tomas se izglupirao u gemu kada je pretrpio break, dvije duple na 40-00...a onda nije uspio napraviti break u 4. setu u gemu bez prvog Andyjevog servisa...svakako, tek je krenuo u ovaj projekat zvani osvajanje GSa...kako vrijeme odmiče, šanse će mu rasti...ima barem 2 godine vremena...ovdje svakako ne bi dobio potvrdu kod ostalih...Wawrinka je, recimo, traži i dan danas

                        Baš me interesuje dal će se pričati o "Amelie efektu" kao što se vazilo o Lendlovom...ili Amelie nije dovoljno muško da bi dobila pohvalu...

                        Andy je na kraju meča bio siguran da je napravio pravu odluku

                        za finale je dobra stvar da je Andy u njemu...prognoziranje Andyja kao drugog favorit turnira, ljudi
                        Last edited by shminka; 29-01-15, 13:05.

                        Comment


                        • Originally posted by shminka View Post
                          Inače je Andy odigrao fantastičan meč, prije svega je pozicijom na reternu ušao u glavu Tomasu, nadservirao ga je, udarao bolje FH, imao jedno od bolji izdanja FHa iz trka zadnjih godina (u svijetu tenisa generalno)...bio je baš dobar

                          Tomas se izglupirao u gemu kada je pretrpio break, dvije duple na 40-00...a onda nije uspio napraviti break u 4. setu u gemu bez prvog Andyjevog servisa...svakako, tek je krenuo u ovaj projekat zvani osvajanje GSa...kako vrijeme odmiče, šanse će mu rasti...ima barem 2 godine vremena...ovdje svakako ne bi dobio potvrdu kod ostalih...Wawrinka je, recimo, traži i dan danas

                          Baš me interesuje dal će se pričati o "Amelie efektu" kao što se vazilo o Lendlovom...ili Amelie nije dovoljno muško da bi dobila pohvalu...

                          Andy je na kraju meča bio siguran da je napravio pravu odluku
                          Kakvu potvrdu bi trebao bilo ko dati? Mislim kome to treba . . .
                          Bilo je ocekivano da se Berdych izglupira, budimo realni. Nadigrao ga je Murray inteligentno, bolji igrac.

                          Comment


                          • Berdychu ne treba sigurno i to je jedino što je bitno

                            Comment


                            • Originally posted by shminka View Post
                              DAj avatar NI

                              od sada u narednih sedam dana, dogovor je dogovor

                              ako ti paše da bude sada hah, veća je atrakcija da bude to do kraja AOa :P
                              Pravi si dzeltmen.

                              http://en.wikipedia.org/wiki/File:FK_Sarajevo_logo.png

                              Comment


                              • Originally posted by NI View Post
                                Specijalna ponuda sminki.


                                Po dogovoru trebas staviti avatar, znas koji, od 1. do 7. marta. Sedam dana. Dajem ti specijalnu ponudu na samo 3.5 dana. Od petka 30. 01. u 8 sati po srednjoevropskom vremenu do ponedjeljka 02. 02. u 20 sati po CET.
                                Nadam se da će ga krasiti neka legenda FK Sarajeva.

                                edit Bravo NI, nisi razočarao, može i to

                                Comment

                                Working...
                                X