Announcement

Collapse
No announcement yet.

Australian Open 2015

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Meni je licno bio neubedljiv, pravi Djokovic bi ovakvog Milera resio sa 6:2 6:3 6:2
    Normalno, to nista ne mora da znaci za nastavak turnira...
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Ajoj Sany... veruješ meni ili njoj?
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by Sandugp View Post
        Nisam gledao Novaka, kakav je bio?
        Bolje što nisi.

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          Ajoj Sany... veruješ meni ili njoj?
          I to sto kazes ....
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Znaci veruje meni, ali ne sme da kaze
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Originally posted by bojanaBG View Post
              Znaci veruje meni, ali ne sme da kaze
              Tako nekako .... salim se olja naravno
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Ne spamujte, nije vam ovo LIVE
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Četvrtfinala će biti odlična, bolje nije moglo.... samo mi žao što se približavamo kraju a taman smo uhvatili ritam
                  * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                  * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                  NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    Ne spamujte, nije vam ovo LIVE
                    AJDE ....
                    Znaci da sumiramo, dovoljno neubedljivi Djokovic je ipak rutinski (makar rezultatski rutinski) otresao Luksemburzanina.
                    Protiv Losmija ce otprilike biti slicno dovoljno neubeljiv i epilog ce biti isti?
                    Slazete li se sa tom konstatacijom ?
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Originally posted by Sandugp View Post
                      AJDE ....
                      Znaci da sumiramo, dovoljno neubedljivi Djokovic je ipak rutinski (makar rezultatski rutinski) otresao Luksemburzanina.
                      Protiv Losmija ce otprilike biti slicno dovoljno neubeljiv i epilog ce biti isti?
                      Slazete li se sa tom konstatacijom ?
                      Da,zato sto Milos bas lose igra.Ako Stan izbaci Keia bice setnja do finala...
                      Originally posted by Casiraghi
                      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                      Originally posted by Casiraghi
                      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                      Originally posted by Casiraghi
                      Srecan Mane svima koji slave.

                      Comment


                      • DejZ:

                        Iako pobjeda Djokovica nije dolazila u pitanje treba odati priznanje Mileru za odlican otpor.Steta sto nema vise igraca kao sto je on jer mislim da mogu mnogo vise da namuce one najbolje od njihovih uobicajenih protivnika i samim tim bi smo dobili mnogo zanimljivije meceve. Da je Novak danas igrao protiv Bautiste Ahuta izgubio bi 2 gema po setu i to ako odigra slabiji mec.
                        Miler je odlicno igrao. On ima manje vise sve udarce ali kretanje je proble. Usporenje podloga mu je zfrknulo karijeru. Prelijepo igra servis i volej. A i FH paralela mu je lijepa za vidjeti.

                        ---------------

                        Novak je danas izasao sa taktikom da nema potrebe bilo sto da forsira. Miler ce da napada i vise da promasi nego pogodi. Miler jeste napadao, ali je pogadjao vise od ocekivanog. Jos uvijek ne dovoljno da ugrozi Novaka. Doduse, mozda bih pisao drukcije da je realizirao jednu od onih BL. Odlucivali su centimetri.

                        Novakova taktika je bila ispravna i on je dobro sproveo. Uspio je u kritcnim trenutcima da digne intezitet. Svejedno, ova taktika ima jednu nepozeljnu posljedicu. Kako mec odmice, pogotvo ako sve ide poplanu, Novakov intezitet pada.

                        Profesionalno odradjen posao.
                        Last edited by NI; 26-01-15, 14:10.

                        Comment


                        • Ako očekujete da igra svaku kao da je najmanje finale... onda nemam pojma, dobro je i dovde stigao...
                          Ovaj meč apsolutno ništa nije pokazao, osim da mu po ovom vlažnom i po malo klizavom terenu ove patike nisu dobre, mora da ih menja.. a to kakvav će ev. biti protiv Stana ili Keja (pošto Raonu preskače bez većih problema)... to još niko ne zna ..dok meč ne počne...
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by Sandugp View Post
                            AJDE ....
                            Znaci da sumiramo, dovoljno neubedljivi Djokovic je ipak rutinski (makar rezultatski rutinski) otresao Luksemburzanina.
                            Protiv Losmija ce otprilike biti slicno dovoljno neubeljiv i epilog ce biti isti?
                            Slazete li se sa tom konstatacijom ?
                            Vazno je samo da nije primecen nedostatak mentalne svezine, to bi vec bio golem problem
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Sandugp View Post
                              AJDE ....
                              Znaci da sumiramo, dovoljno neubedljivi Djokovic je ipak rutinski (makar rezultatski rutinski) otresao Luksemburzanina.
                              Protiv Losmija ce otprilike biti slicno dovoljno neubeljiv i epilog ce biti isti?
                              Slazete li se sa tom konstatacijom ?
                              Ne u potunosti.

                              Dovojno ubjedljivi Novak je rutinski pobijedio odlicnog Milera, mjereno Milerovim arsinima a ne Nishikorijevim.

                              Protiv Raonica Novak mora igrati sa vecim intezitetom i opet pobjeda ne moze biti rutinska jer ne moze sve zavisiti od njega.

                              Comment


                              • некако све по старом, само да Вавринка не одвали Нолета, по старом?

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X