Announcement

Collapse
No announcement yet.

Australian Open 2015

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by shminka View Post
    Ali kako krimanalno odradjen potez linijskog sudije na meč loptu za Kyrgiosa...

    https://www.youtube.com/watch?v=-ijkMz3eiNg

    Ovdje on vjerovatno od Nika nije vidio gdje loptica pada, ali ne pokazuje znak da ne vidi, publika se dere, on čeka da vidi šta se će se desiti, Seppi zabija viner, a on hladno iz dva poteza diže ruku i kao zvao je aut...a nije

    al dobro, kez u kadru gdje ga prikaže sa Kyrgiosom govori da se pogubio...dešava se u bitnim poenima

    ovo mu je vjerovatno zadnji odsudjeni poen na ovom turniru
    Ali utisak na 0:51 gde Sepi pljuje na teren inako punih usta... bljak.

    Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

    Comment


    • sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by MareLFC View Post
        Naravno da ga dobija lagano,nego je Stefan bio malo preostar.Verujem ja da on moze i preko Novaka...
        Milos ne moze preko Novaka, teoriju nema on u Melburnu da dobije Novaka.
        Inace slazem se sa Shminkom, i ja zelim da Muguruza dobije Serenu. Znaci volim Serenu, zelim da osvoji jos Slemove, ali Garbine mi je jako simpaticna cura i igra bas lep tenis pa zato zelim da prodje pored Serene koja igra lose trenutno.
        OVAKO

        Comment


        • Originally posted by Stefan-kobe View Post
          Milos ne moze preko Novaka, teoriju nema on u Melburnu da dobije Novaka.
          Inace slazem se sa Shminkom, i ja zelim da Muguruza dobije Serenu. Znaci volim Serenu, zelim da osvoji jos Slemove, ali Garbine mi je jako simpaticna cura i igra bas lep tenis pa zato zelim da prodje pored Serene koja igra lose trenutno.
          shuti bre ja igrao na serenu na kladi

          Comment


          • Sarko izbaci pogresan podatak i svi se uhvate toga kao pijan plota

            Nisam imao pojma da je Sepi u stanju da igra ovakav tenis, gledao sam kako osvaja brze dvoranske Celindzere ali ovo je nesto sasvim drugo. Fenomenalan mec i zadivljujuca brzina igre, za 365 poena trebalo im je samo 3 sata i 34 minuta.. u finalu 2012. vidjena su 4 poena vise, i 2 sata i 20 minuta duzi mec
            Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

            sigpic

            Comment


            • Говорили смо за Кеја, ех да је здрав... сада је ваљда здрав па да видимо да ли је ту заслужено и за дуже време? За сада се ништа не мења, сви су ту као и обично, само фали Федерер... треба дочекати то полу финале и финале па да видимо да ли је све по старом?

              Рафа ће сигурно по старом обичају да пошаље кући Бердиха... Вавринка за сада на сигурном, као и Милош, а верујем и Нишикори...

              и сад, ако је тако, онда у полу-финалу су Ноле и Стан, а доле Рафа и Мареј... дакле, све по старом... па, ако је по старом, онда је финале: Ноле и Рафа, па даље опет по старом победник: Ноле!!! /што се баби снило, то се збило/
              Last edited by Žika; 25-01-15, 23:24.
              sigpic

              Comment


              • Pocinjemo... vec treperim zbog Cibe a o ostalim mecevima da i ne govorim.
                >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                Comment


                • Азаренка то добија...
                  sigpic

                  Comment


                  • Otvorena vam je LIVE...
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Za mene najveci problem sto ne mogu proci dalje i jedna i druga

                      Ajmo Vika

                      Spoiler
                      Ne ljuti se AIR

                      Comment


                      • Iako pobjeda Djokovica nije dolazila u pitanje treba odati priznanje Mileru za odlican otpor.Steta sto nema vise igraca kao sto je on jer mislim da mogu mnogo vise da namuce one najbolje od njihovih uobicajenih protivnika i samim tim bi smo dobili mnogo zanimljivije meceve. Da je Novak danas igrao protiv Bautiste Ahuta izgubio bi 2 gema po setu i to ako odigra slabiji mec.

                        Comment


                        • Nisam gledao Novaka, kakav je bio?
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • taman
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by Sandugp View Post
                              Nisam gledao Novaka, kakav je bio?
                              neubedljiv
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • taman + neubedljiv = ???
                                Aj sad polako pa sve iz pocetka ...
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X