Announcement

Collapse
No announcement yet.

Australian Open 2015. - Uzivo komentarisanje meceva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne može set na blef...kako je samo miran Seppi kod pasinga, kao i Novak na Wu...tu je i ključ, ne biti iznenadjen, gledati samo lopticu a ne Rogera i izabrati metu...

    Apsolutno zasluženo vodstvo, ali dobija ovo Roger,,,svejedno, trošenje će biti toliko da od ostatka turnira sigurno nema ništa

    Comment


    • Ja ne vidim kako ce da dobije, i fh i mozak ostali u svlacionici

      Sent from my HTC posto mi se moze
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Sta je pogodio Sepi sad na brejk loptu, strasno. Mislim da samo on moze da izgubi ovo, ne i Roger da dobije.
        OVAKO

        Comment


        • Sta god da se desi, Fed se danas oprostio od titule

          Sent from my HTC posto mi se moze
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Problem je što žuri u svim ovim mečevima, kako bi se manje potrošio...ovdje tajminga na FHu nema sekunde, prerano ga hvata...apsolutno bespotrebno...kao da igra sa Rafom, pa mora da mu krade vrijeme

            Servis gemovi za ulazak u ritam sa osnovne i okreće ovo lagano...udara on dobro, kreće se dobro, samo je brzao u svakom udarcu

            na mrežu više ne smije na blef, mora izgraditi poen, jer Seppi ne promašuje pasing, ne prepada se

            Comment


            • Dobra stvar po Rogeru je sto je Sepi serator, odnosno zna vrlo cesto da se usere. Vodio je on i protiv Novaka na RG-u pre par godina pa se usro na kraja. I ja mislim da moze da okrene ovo Federer, iako realno gledano Sepi ima Federera u rukama i samo treba da dovrsi posao.

              Evo dok pisem post popio je brejk, usro se, napravio duplu i pogresio dva puta.
              OVAKO

              Comment


              • Smicek je trebao Rafu samo završiti, ovdje nije baš takva situacija...daleko je on jako od pobjede...

                Kyrgiosa će u nedjelju snaći nešto slično kao i Delpa 2009. godine

                Comment


                • Kirgios je druga prica, on nema ritern, ne ulazi u razmene i zato ce biti pociscen sa terena. Rogeru leze takvi igraci, ubice ga varijacijama. Ali da sacekamo, prvo treba da prodje Sepija.

                  Sta Endi radi Sousi, to je strasno.
                  OVAKO

                  Comment


                  • Sousa, teniser...mogu misliti

                    odradio je Roger baš ono što treba, promjena plana
                    Last edited by shminka; 23-01-15, 05:51.

                    Comment


                    • Haha ok to, ali salu na stranu odlican je Endi. Jedina mana mu je drugi servis, ali u sledece kolu ima protivnik koji ne moze i ne zna da eksploatise to, tako da po meni Endi je ogroman favorit u tom duelu.
                      OVAKO

                      Comment


                      • Nešto mi se javlja da će Sepi da vrati brejk.A,Mirka šapuće li šapuće.Ne pamtim da sam gledala nervoznijeg Federera.
                        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                        Comment


                        • Evo seta. Sad da vidimo kako ce izgledati Sepi, dali ce skroz da padne ili ce pokazati zube. Mislim da je ovaj set presudan za njega, izgubi li ga nema vise sanse.

                          Sepi preziveo nekako prvi gem, mada ni on ne zna kako. Federer je glupim BH-om poklonio poen Sepiju.
                          Last edited by Stefan-kobe; 23-01-15, 06:08.
                          OVAKO

                          Comment


                          • Federer ima problem sa ledjima,odatle onoliko duplih i izbegavanje da vraća lobove,greške iz FH... Ovo sada postaje psihološka borba.
                            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                            Comment


                            • Ja ne vidim probem sa ledjima, to sto je on nenormalan, to je druga stvar

                              Sent from my HTC posto mi se moze
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Isprati nameštanje na servis i koliko savija kolena da bi opterećenje prebacio na njih i rasteretio kičmu.Ne tražim objašnjenje za lošu igru,ali to bi takodje i moglo da objasni što je u meč ušao preagresivno, zašto žuri.
                                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                                Comment

                                Working...
                                X