Announcement

Collapse
No announcement yet.

Australian Open 2015. - Uzivo komentarisanje meceva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Sandugp View Post
    Daj shminka sto bi brezobrazan sa ovim avatarima, pogubim se ko kuce u liftu od silnih Glavonjinih glava (Stefan, Prskaj) ... ne znam ko sta pise .... Avatar je cudo kada se covek navikne na odredjene
    Osecaj isti.
    Kada vidim Stefana mislim Shminka, Prskaj ima malo slozeniju varijantu.

    Comment


    • Originally posted by cacanin View Post
      Ipak je mentalna gromada NI.

      Bravo Nole.



      Za koga navijas Stefi?



      Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
      Trenutno za dobar tenis i neizvesniji mec, inace ovako ne zelim da Stan osvoji Slem, drugo mi je potpuno svejedno.
      OVAKO

      Comment


      • Originally posted by Niki View Post
        Osecaj isti.
        Kada vidim Stefana mislim Shminka, Prskaj ima malo slozeniju varijantu.
        Je i jesam Shminka, ali makedonski Shminka
        OVAKO

        Comment


        • Ceronja preti da preuzme kontrolu nad mecom, unervozice i Novaka i Milosa.
          >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

          Comment


          • Originally posted by Stefan-kobe View Post
            Trenutno za dobar tenis i neizvesniji mec, inace ovako ne zelim da Stan osvoji Slem, drugo mi je potpuno svejedno.
            Ok Stefi, iskreno.


            Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

            Comment


            • Originally posted by Sandugp View Post
              Daj shminka sto bi brezobrazan sa ovim avatarima, pogubim se ko kuce u liftu od silnih Glavonjinih glava (Stefan, Prskaj) ... ne znam ko sta pise .... Avatar je cudo kada se covek navikne na odredjene
              Za taj sam ja zasluzna, ja sam se kladila
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                Je i jesam Shminka, ali makedonski Shminka
                Mozda se pokaze tvoj avatar vizionarski, avatar staro-novog sampiona AO.

                Comment


                • Stefi koliko si na robiji, mislim koliko treba da nosis taj avatar i ponasas se u skladu sa njim
                  >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                  Comment


                  • Ochekujem borbu sokolova u 5 setova ...ajmo Raona nadolazeci shampionu ovoga sporta,ne daj se momchino !!!
                    SignaturE se cheka ...sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by cacanin View Post
                      NI i jedno i drugo moze biti mac sa dve ostrice, po meni.
                      Treba naci sredinu ili jedno od ta dva ali u pravom momentu. Znas i sam, tesko je.

                      Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
                      Moze, ali on je broj 1, najbolji igrac sa osnovne linije.

                      Comment


                      • Originally posted by Niki View Post
                        Mozda se pokaze tvoj avatar vizionarski, avatar staro-novog sampiona AO.
                        NE DAJ BOZE!!!!!!!

                        Air
                        3 nedelje
                        OVAKO

                        Comment


                        • Originally posted by NI View Post
                          Moze, ali on je broj 1, najbolji igrac sa osnovne linije.
                          I ovde se slazemo NI. Idemo, nema opustanja.

                          Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                          Comment


                          • Vidi se razlika kada je Nole u ofanzivi, on potpuno odlucuje o poenima-bez obzira na poneku gresku
                            * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                            Comment


                            • Stanimal pretukao veliku nadu SK foruma

                              Comment


                              • као да оддремам два сата, а ја одвалио три... можда и боље, видим било је досадно.. заман да видим завршницу и да ли је Ноле почео да игра, никако да добије ривала да проценимо у каквој је форми? то ће мо видети у мечу са Вавринком? само да не буде касно?
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X