Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 250 - 2015. godina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ajmo Sasa, jos malo
    Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

    sigpic

    Comment


    • Sasa je gotov ali bi Zang u Kini mogao da se pridruzi Cungu, 6-4 protiv Soede
      Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

      sigpic

      Comment


      • Imao je Sasa polusansu u prethodnom gemu, sad je vec gotovo
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Drvo Sasa!
          Chung nastavlja da odusevljava.
          Ja se iskreno nadam da Kirgios moze do titule u Kuala Lumpuru, juce je cistio teren sa onaj kolumbijski diler.
          OVAKO

          Comment


          • Primao je MTO koliko sam skontao na 3-2 u drugom

            Comment


            • Nema veze, nervira me sto ne moze da zadrzi koncentraciju vise od jednog seta. Cim naleti na neki poozbiljan igrac odma krece raspad nakon dobrog prvog seta.
              OVAKO

              Comment


              • Odlicna pobeda za Zanga, novi bodovi posle onih za kvalifikacije. Jos jedan U20 igrac sa pobedom na ATP turniru ove sezone, pa protiv Veselog sta bude

                A Sasi doduse ni ovo nije bas pomoglo

                Last edited by ClayWarrior; 29-09-15, 12:56.
                Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                sigpic

                Comment





                • Radu Albot __ Viktor Troicki 62 76/5

                  зашто ли је он превалио толики пут, да ми је знати?
                  Last edited by Žika; 29-09-15, 13:23.
                  sigpic

                  Comment


                  • Berankis nastavlja da se bruka,treci poraz zaredom i to sve od protivnika koji su daleko od njega po talentu.

                    Comment


                    • Prevelik je hendikep visina, nema on čime to da nadomjesti, nažalost

                      Comment


                      • Meni je Cung od ove mlade plejade bez premca za sad. Ubjedljivo najozbiljnije izgleda. I snaga, jak sa oba krila, dovoljno visok, dovoljno tezak, lijepo pokriva teren.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by shminka View Post
                          Prevelik je hendikep visina, nema on čime to da nadomjesti, nažalost
                          Ima jos niskih igraca pa ostvaruju dobre rezultate,danas je uzgred izgubio od igraca visokog 165 cm.Najveci problem je sto se Berankis mnogo lose krece za svoju visinu sto znaci da taj svoj nedostatak ne pretvrara u prednost u situacijama kada treba se odbrani od agresivne igre protivnika.Mentalno je isto jako tanak,ali nema bas puno igraca na turu koji su nesto posebno jaki na tom planu tako da je ovo prvo po meni bitnije.

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            Meni je Cung od ove mlade plejade bez premca za sad. Ubjedljivo najozbiljnije izgleda. I snaga, jak sa oba krila, dovoljno visok, dovoljno tezak, lijepo pokriva teren.
                            Kirjos i on definitivno vladaju svetskim tenisom za nekoliko godina.
                            Originally posted by Casiraghi
                            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                            Originally posted by Casiraghi
                            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                            Originally posted by Casiraghi
                            Srecan Mane svima koji slave.

                            Comment


                            • Kirios nema sanse, Kokinakis prije. Kirios je malouman, a takvi nikad ne ispune potencijal.
                              sigpic

                              Comment


                              • Kirios rutinski protiv Ita, ali u sledecem kolu protiv Karlovica, to ce biti zanimljivo videti
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X