Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 250 - 2015. godina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Brzo će i ovaj da ugrize, nemoj se brineš ti ništa



    1. Andrey Rublev
    2. Thanasi Kokkinakis
    3. Alexander Zverev
    4. Ernesto Escobedo

    Renesansa tenisa u 2016 godini.

    Comment


    • Isprintaj sliku, pa mu pošalji, a onda može i da pojede

      Comment


      • LOL. Ne zaboravite Mahuta, i on je ove nedelje uzeo titulu na travi

        Comment


        • Kakav travar je Mahut

          Comment


          • Originally posted by shminka View Post
            Isprintaj sliku, pa mu pošalji, a onda može i da pojede
            Osvaja, osim ako mu Floky ne stane u kraj naravno
            1. Andrey Rublev
            2. Thanasi Kokkinakis
            3. Alexander Zverev
            4. Ernesto Escobedo

            Renesansa tenisa u 2016 godini.

            Comment


            • Originally posted by pecaros View Post
              Očekivan mentalni pad u Viće.
              Po kuloarima idu priče kako će Miki Maus lično dodeliti pehar pobedniku ovog prestižnog turnira.
              Lično Mickey, izgleda Rafa drugi put od Mickeya dobija trofej. A čuo sam za neke koji nisu nijednom dobili ovaj od malog Mickeya
              Last edited by Mrkela; 14-06-15, 20:36.

              Comment


              • Super turnir za Rafu, titula na travi, a ono sto najvise raduje je sto njemu trenutno funkcionira ono sto upravo treba za na travi, volej, servis, slajs, kretanje.
                Itekako bitna titula.
                Cinizam tu ne pomaze, djaba je.
                Last edited by Niki; 14-06-15, 20:45.

                Comment


                • Originally posted by Mrkela View Post
                  Lično Mickey, izgleda Rafa drugi put od Mickeya dobija trofej. A čuo sam za neke koji nisu nijednom dobili ovaj od malog Mickeya
                  Nemoj toliko brutalno brate, ovo su opekotini treceg stupnja.
                  OVAKO

                  Comment


                  • Ne znam što ljude dira što je dečko osvojio trofej, pa da je i ITF Brčko.

                    Comment


                    • Originally posted by Niki View Post
                      Super turnir za Rafu, titula na travi, a ono sto najvise raduje je sto njemu trenutno funkcionira ono sto upravo treba za na travi, volej, servis, slajs, kretanje.
                      Itekako bitna titula.
                      Cinizam tu ne pomaze, djaba je.
                      I što je najvažnije njegovo zdravje je Ok -nema više nekih velikih problema sa koljenima.
                      Treba još popraviti return i smanjiti unforced errors. Danas BH nije služio najbolje ali je zato Rafin servis danas bio kao iz najboljih dana. Uz dobar žreb Rafa može dogurati daleko v Wimbledonu)

                      Comment


                      • Kao prvo čestitke navijačima Nadala.
                        Sve pohvale Viktoru.Kakva je on teniska veličina kada se onako "ćerao" sa Rafom.
                        Što se "grickanja trofeja" sa Vimbldona tiče odgovorno tvrdim da ga neće uzeti-bar ne ove godine.
                        A ovo što je Miki lično "uručio" trofej RG Rafi-slažem se.Samo ne mogu da se setim je l' ovo beše ove godine?Nešto me sećanje slabo služi.
                        Kapiram ja da neko veliča svog favorita,ali čovek uzme drugu titulu ove godine i to 250icu i oni požure sa pohvalama,a do juče su govorili da je "gotov".
                        I,kao da je sve to malo bockaju navijače najuspešnijeg igrača ove sezone.Sramota,drugovi,sramota.
                        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                        Comment


                        • Sta je sramota vidi ko je prv poceo i na kakav nacin je to uradio. Baska procitaj moj post nakon zavrsetka meca, sto ja mislim o Wimbledonu. Ne brini, niko ne police u oblake, znamo kakve sanse ima.
                          OVAKO

                          Comment


                          • Originally posted by Marija81 View Post
                            Kao prvo čestitke navijačima Nadala.
                            Sve pohvale Viktoru.Kakva je on teniska veličina kada se onako "ćerao" sa Rafom.
                            Što se "grickanja trofeja" sa Vimbldona tiče odgovorno tvrdim da ga neće uzeti-bar ne ove godine.
                            A ovo što je Miki lično "uručio" trofej RG Rafi-slažem se.Samo ne mogu da se setim je l' ovo beše ove godine?Nešto me sećanje slabo služi.
                            Kapiram ja da neko veliča svog favorita,ali čovek uzme drugu titulu ove godine i to 250icu i oni požure sa pohvalama,a do juče su govorili da je "gotov".
                            I,kao da je sve to malo bockaju navijače najuspešnijeg igrača ove sezone.Sramota,drugovi,sramota.
                            Cesto se forma i samopouzdanje stiču na malim turnirima,neke od najvecih formi prethodnih godina su pocele na 250 i 500(Federer 2012,Nadal 2013),sam turnir kao turnir nije previse bitan,ali je on pokazatelj da Rafa diže formu i samopouzdanje(posebno zbog toga sto je titula na travi),videcemo Queens,tu je ozbiljnija konkurencija,pa cemo onda doneti zakljucke za Wimbledon,mada ja i dalje verujem da Rafa ide na titulu na Wimb

                            Comment


                            • Grassdal

                              Comment


                              • I shminka je osetio da Nadal osvaja W, samo ja to ne vidim.
                                OVAKO

                                Comment

                                Working...
                                X