Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 250 - 2015. godina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Stefan-kobe View Post
    A gde je to Troicki bio bolji igrac u prvom setu?
    U Štutgartu.

    Troicki-Nadal, priča o kravi i prosutom mleku.

    Comment


    • A gde nije
      sigpic

      Comment


      • Nije tacno, potpuno izjednacen set, Troicki odlicno servirao, a I Rafa lose riternirao, a sa druge strane Rafa takodje fantasticno servirao I bio stabilniji u TB-u. Nije Troicki propustio nista pa da covjek kaze da je prosuo mleko.

        Sent from my Grand X In using Tapatalk
        OVAKO

        Comment


        • Rafa, 'nako, što je opet dovoljno za igrača ala Viktor
          1. Andrey Rublev
          2. Thanasi Kokkinakis
          3. Alexander Zverev
          4. Ernesto Escobedo

          Renesansa tenisa u 2016 godini.

          Comment


          • Malo to morgenče, Viktor lagano prolazio kroz svoje servis gemove i jedini pripretio brejkom. Ko kriv Nadalu što nume riterna.
            sigpic

            Comment


            • Pa I Nadal osim u prvog servis gema u ostale prolazio lagano. Evo sad napravio brejk pa mozda ce biti u ovaj set bolji igrac, ko zna

              Sent from my Grand X In using Tapatalk
              OVAKO

              Comment


              • Najobicnije odradjivanje posla. Iskreno nisam ocekivao da ce biti ovako zagrijan za travu ali ocito mu je ego u nokdaunu kada pogleda na listu sto moze stvoriti pozitivan efekat.
                Servis je odlican, malo ritern ako popravi moze biti konkurentan.

                Comment


                • Očekivan mentalni pad u Viće.
                  Po kuloarima idu priče kako će Miki Maus lično dodeliti pehar pobedniku ovog prestižnog turnira.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                    Nije tacno, potpuno izjednacen set, Troicki odlicno servirao, a I Rafa lose riternirao, a sa druge strane Rafa takodje fantasticno servirao I bio stabilniji u TB-u. Nije Troicki propustio nista pa da covjek kaze da je prosuo mleko.

                    Sent from my Grand X In using Tapatalk
                    Nije Kobe. Troicki izgubio samo 3 poena na svoj servis, a Nadalov servis dva puta bio u opsnosti.

                    Kako nije prosuo mleko kad je onako lako prepustio TB, a bio je suveren na servisu ceo set.

                    Comment


                    • Sta rade ovi skupljaci sa mrezicama? lol

                      Comment


                      • i posle kažu da Rafa nije srećna guza...
                        sigpic

                        Comment


                        • U celini celosti Vića prevazišao očekivanja. Par nepotrebnih padova koncentracije koštali su ga gubitka auta sa nišanom.
                          sigpic

                          Comment


                          • Pobjedio opet losiji igrac u setu. Titulu uzeo losiji igrac. Sta ces, zivot.

                            Cetvrta titula na travi u svoje sedmo finale. Da me je netko pitao posle onakav raspad od sezone da ce osvojiti titulu na travi ja bi ga smatrao za nenormalan.
                            Ne znam sta da mislim, ja i dalje se ne nadam ni malo na Wimbledona, ali svakako ovaj turnir i ove 250 bodove su odlicna stvar, i za samopouzdanje i za rankingu.

                            P.s. Ako moze neko da postira sliku sa trofejom.
                            Edit: Nasao sam
                            Last edited by Stefan-kobe; 14-06-15, 15:52.
                            OVAKO

                            Comment


                            • Sve dok se ti ne nadaš, Nadal je sa izglednim šansama
                              1. Andrey Rublev
                              2. Thanasi Kokkinakis
                              3. Alexander Zverev
                              4. Ernesto Escobedo

                              Renesansa tenisa u 2016 godini.

                              Comment


                              • sada su dobri da se grizu i ovi od 250, neće valjda i na čelindjere da se baci?


                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X