Announcement

Collapse
No announcement yet.

Burnley F.C.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • HT
    Preston-Burnley
    0:1

    5' Barton

    Da ne urknem ali za sada nam sve ide kao po loju.


    PREMIER LIGA!!!

    Comment


    • Jel gledas? Trebalo je biti 0:5 do sada...

      Comment


      • Aha.

        Da ništa ne ureknemo. Ima još 45 minuta...

        Bolju igru nisam gledao dugo, čini mi se.

        Comment


        • Slazem se. Treba nastaviti sa presingom, na brzinu ugurat jos jednog i onda je to to. Boyd opet jako dobar, Barton najbolji pojedinac. Treba ga molit na koljenima da produzi ugovor.

          Comment


          • Inače uzabran u timu godine, naravno što se tiče lige. On, Kin, Heiton i Grej.

            Takav nam treba za Premier ligu. Iskusan a još u snazi. A vjerujem da će ostati, skoro pa sam ubjeđen. No nam škripi ostale pozicije al otom potom.

            Vratimo se na meč.
            Sve po loju ide. Fino bi bilo dati još jedan gol, što prije pa onda ono naše, umrtviti igru i čekati kraj.
            A da ako ga da Grej. Fino bi bilo.

            Comment


            • WELCOME TO THE PREMIER LEAGUE!!!

              Last edited by Dule Krtola; 22-04-16, 21:44.

              Comment


              • Barnli zasluzeno slavio veceras, i jos meni doneo neku kintu na kladionici.

                Samo zar nemaju jos dva kola do kraja, odnosno za Brajton tri pa mi nije bas jasno kako je to vec sad dobrodoslica u PL?
                sigpic

                Comment


                • Haha, nije jos sluzbena promocija, ali 90% smo unutra. Igramo protiv QPR koji su lak plijen i vec ispalog Charltoa dok i Brighton i Boro imaju puno puno tezi raspored.

                  Comment


                  • Ma samo utakmicu po utakmicu, ocekujem da Barnli odigra maksimalno i u sledeca dva kola pa se onda vidimo naredne sezone u PL, sa igrama iz ove sezone ste definitivno i zasluzili ulazak u PL.

                    Cestitke na pobedi, i da u sledecem kolu ozvanicite promociju.
                    sigpic

                    Comment


                    • Jel se prica nesto o Gray-u, ima li ponuda iz PL ?

                      Comment


                      • Swansea i Newcastle su bili zainteresirani jos u zimskom roku, ali postoji pravilo u Engleskoj koje kaze da isti igrac ne smije igrati za tri razlicita kluba u istoj sezoni, a on je igrao za Brentford i Burnley tako da u tom trenutku nije bilo smisla da ga dovode jer ionako ne bi igrao. Ako ne ostvarimo promociju mislim da ce ga biti tesko zadrzati. Ako budemo igrali BPL na ljeto sigurno ce ostati.

                        Comment


                        • Midlsbro-Ipsvič
                          0:0
                          Čalton-Brajton
                          1:3

                          Tabela:
                          Barnli 87
                          Midlsbro 87
                          ____________
                          Brajton 87

                          2 kola do kraja...


                          Comment


                          • Tek sam sada skuzio da su nam 4 boda prakticki dovoljna za barem drugo mjesto. Jer ako mi osvojimo 4, a Brighton i Boro 4 nalazili bi se na vrhu osim ako na neku foru oba tima svoje sljedeće utakmice pobijede sa 4 gola razlike. Ako mi osvojimo 4 boda, a Boro-Brighton ne zavrsi bez pobjednika, imamo minimalno drugu poziciju.

                            Comment


                            • Zadnje kolo protiv Charltona mogla bi biti teska utakmica. Iz protesta prema slabom vodenju kluba, navijaci Chalrtona u zadnjim utakmicama bacali su teniske loptice na teren i baklje prema svecanoj lozi uprave. Utakmice tamo se cesto prekidaju na par minuta.

                              Comment


                              • Ahahaha
                                Ma bree ovog vikenda objezbjeđujemo plasman u Premier ligu, kakvo crno zadnje kolo i mrtvi Čalton.

                                SEE YOU SOON, PREMIER LEAGUE!!!

                                Comment

                                Working...
                                X