Announcement

Collapse
No announcement yet.

Burnley F.C.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • BRAJTON-BARNLI
    13:30h



    Comment


    • Dule, imas kakav dobar strram?

      Comment


      • A na poslu sam tako da txt mi je jedini stream.

        Udji na vipleague.com i viđi.

        Comment


        • I bolje da si, samo bi se iznervirao da gledas. Imamo loptu u njihovom sesnaestercu, Gray debilnom izgubi i deset sekundi nakon Lowton ispadne i zabe nam gol.

          Comment


          • Pa kakva nam je igra?
            Mozemo li pas normalan sastaviti?

            Comment


            • Sve u svemu jako dobra utakmica, rekao bih na razni Prema. Prvo poluvrijeme nisam uspio pogledati kako se spada posto nisam uspio naci kvalitetan stream tako da mi je dosta situacija promaknulo. Prvih pola sata (do primljenog gola) igrali smo solidno. Od pocetka mi se svidio visok presing u trenucima kad nismo imali loptu. Brighton je bio najopasniji na krilima. Knockaert je radio ogromne probleme tijekom cijele utakmice, a treba dodati i cinjenicu kako su namoba beka bila katastrofalna. Obrana je cijelo vrijeme bila nepredvidiva i disorijentirana. Sva cetvorica bila su zbijena na malom prostora, a na bokovima j smo ostavljali puno previse prostora. Golove koje smo primili bili su teska komedija. Kod prvog jako lose cuvanje igraca, a drugi sam vec opisao par postova iznad samo sto nije Lowton lose reagirao nego Ward. Drugi dio nije bio puno bolji. Brighton je dominirao, visio je gol. Drzali su presing kad nisu imali loptu, a mi nismo uspijevali kvalitetno iznijeti loptu. Zadnjih deset minuta isli smo na sve ili nista. Zamjene Marney i Taylor su odigrali jako dobro, slali su direktne lopte i ubrzavali protok lopte. Cisti gol nam je bio ponisten, ali par minuta nakon te lose sudacke odluke zabili smo isti takav.
              Nevezano za ovu utakmicu, kapa do poda za Warnocka . otkad je preuzeo Rotherham, upisao je 5 pobjeda, 2 remija i 2 poraza (osvojio ukupno 10 bodova nad klubovima iz gornje polovice) i izveo ih iz zone ispadanja

              Comment


              • Sutra igramo protiv Cardiffa. Nimalo lagana utakmica, ali jednostavno je moramo dobiti. Zanima me što ce biti oko sastava. Mislim da je krajnje vrijeme da Boyd ode na klupu. Stvarno je zalosno da je Taylor u subotu u deset minuta pokazao vise nego ovaj u zadnje dvije utakmice. Mnogi bi htjeli Jonesa van, a Marneya unutra. Nezz, kako bi djelovala da kombinacija sa Bartonom i Marneyem; meni se cini malo preofenzivno. Ali sigurno bi uspjeli stvoriti puno vise sansi. Ja bih izveo ovako:

                Standardna obrana
                Arfield Barton Jones Taylor
                Vokes Gary

                Comment


                • A i sam znas da ce sastav biti isti pa kako god Bojd i Jones igrali. I ja bi volio da vidim ledja Bojdu ali jednostavno kad ga nije mijenjao za ovih 39 kola, cisto sumnjam da ce ga sada. Sto se tice Jonesa ja bi ga ostavio jer mislim da nemamo neku bolju zamjenu posto su nam manje vise svi igraci(sa klupe) presjedali sezonu a takvi nam sada ne trebaju.
                  Vidjecemo veceras sastav. Al koji god izadje, cilj je jasan. Pobjeda!!!

                  See you soon, Premier League!!!!

                  Comment


                  • Burnley-Cardif
                    20.45h

                    Comment


                    • Dule, oces moci gledat utakmicu sutra?

                      Comment


                      • Vorking-haus haus-vorking...
                        Jbg.
                        Tek od one naredne cu moci. A do tada telefon u ruke i flashscore.com

                        Jesi gledao proslu?

                        Comment


                        • Jbg, taman se prenosi i onda radiš. Steta.
                          Ako mislis na Cardiff, nisam jer koliko znam nema prijenosa kad kolo pada na utorak. Samo sam pogledao highlightse.

                          Comment


                          • Ono najvaznije tek dolazi

                            Citas li komentare, sta kazu kako je bilo, s obzirom da smo igrali 0:0 kod kuce.

                            Comment


                            • Pratim Chrisa Bodena na twitteru jer on prenosi tekstualno. On i ljudi koji su bili na utakmici s kojima sam kontaktirao su rekli da je to fer rezultat s obzirom na prikazano. Kad sam gledao highlightse ucinilo mi se da smo bili bolji, barem po prikazanim sansama. Boyd je fulao dvije velike prilike, njihov golman jako dobro obranio Greyu, Vokesu i Barnesu...
                              Sutra gledam pa cu ti napisat kakva je bila igra. Mislim da bismo mogli vidjeti neke promjene u sastavu. Osobno ocekujem Taylora od prve

                              Comment




                              • lufc team vs @BurnleyOfficial | Silvestri, Berardi, Bamba, Cooper, Taylor, Diagouraga, Murphy, Cook, Dallas, Carayol, Wood.

                                Moram reci da sam neugodno iznenaden nepromijenjenim sastavom. Boyd i Jones su trebali na klupu. Dobra stvar je sto je Dyer napokon na klupi i sto Leeds ima Bambu u svojem sastavu :kava:

                                Comment

                                Working...
                                X