Announcement

Collapse
No announcement yet.

Burnley F.C.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 0-2
    Vokes

    GAZI !!!

    Comment


    • Imas stream?

      Comment


      • Imas na sajt vipleague

        Comment


        • Poluvrijeme
          1:3

          Mee

          Comment


          • 1-3
            Kraj

            Ward
            Vokes
            Mee

            Hul-Mk dons
            1-1

            Mizbro i Brajton sutra igraju.

            Sitnim korakom hitimo do Premier lige. Naredna protiv Wolves-a kuci!

            Comment


            • Burnley-Wolves
              16h


              Comment


              • HT 0:0

                Comment


                • Imam neki utisak i ubjedjen sam tokom cijele sedmice da necemo ovo dobiti.
                  Ne znam zasto ali eto. Nadam se da me osjecaj vara.

                  Comment


                  • E jbg.
                    U najgorem mogucem tranutku.
                    Burley-Wolves
                    1-1

                    -Vokes

                    Slijedi pauza i dobro ce nam doci.

                    Comment


                    • FT Burnley 1 (Vokes), Wolves 1 (Batth). Gol primljen u drugoj minuti sudacke hake
                      Situacija na ljestvici se za nas pogorsala u prakticki jednom danu. Brighton i Boro nam se priblizavaju, a iduca utakmica nam je upravo protiv Brighton u gostima, vjerojatno najteza utakmica do kraja sezone koju ni pod razno ne smijemo izgubiti. Bit ce svega.

                      Comment


                      • Ward pozvan u repku Irske, a Arfield će igrati za... Kanadu

                        Comment


                        • Vokes za Vels mislim.

                          Al ovako nakon noci prespavane nakon remija, ostaje zal za tim primljenim golom. 8 kola do kraja i nije vrijeme za kikseve barem kuci kada igramo. Steta. Sa to pobjedom bili bi smo maltene jednom nogom u PL.
                          A ovako moramo jos da se cupamo i strijepimo.
                          Grej u losoj formi skroz, dok Vouks sabija.
                          Treba nam onaj stari Grej.

                          Comment


                          • E da, Vokesa sam zaboravio, ali on je standardan tamo. Znam da je dobivao pozive i dok su se igrale kvalifikacije.
                            Gray igra slabo protiv ekipa iz gornjeg dijela tablice. Vjerovao ili ne, protiv njih je u 16 utakmica zabio samo 4 gola.

                            Comment



                            • Ispred nas je vrlo vazna utakmica. Brighton je preko noci pao na trece mjesto zbog pobjede Boroa nad QPR (2-3), ali se mogucom pobjedom ponovno moze naci na poziciji koja direktno vodi u Prem. S druge strane, Burnley je jos uvijek vodeca momcad, ali Boro i Brighton su se maksimalno priblizili (Boro na 2 boda, Brighton na 4) sto ce danasnjem derbiju dodati jos vecu vaznost. Od tri moguca ishoda, Burnley bi se zadovoljio remijem i naravno pobjedom, dok bi eventualnim porazom nastala prava strka na vrhu ljestvice.
                              Sto se tice samih sastava, domacin ce najvjerojatnije utakmicu zapoceti bez Bobbya Zamore koji je zabio u prvom susretu ove sezone. Uwe Huenmeier i Solly March takodjer nece konkurirati za danasnju utakmicu, ali to su ipak pojedinci koji zbog ozljeda nisu upisali ni jedan nastup u ovoj godini. Kod Burnleya su upitna dva igraca. Standardni prvotimac Scott Arfield ozlijedio se na treningu sa Kanadskom reprezentacijom za koju je i debitirao proslog tjedna. Rezervni napadac Hennings je takodjer upitan, ali se umjesto njega otvara dugo iscekivana mogucnost; povratak Barnesa nakon jednogodisnje ozljede. Dyer je napokon postao #dychefit, sto bi znacilo da ce vjerojatno konkurirati za danasnji susret
                              To je to od uvoda. Tekma pocinje u 13:30, a SK takodjer prenosi. Ajmooooo.

                              Comment


                              • Dzabe takav uvod kad nece niko vidjeti. I ako vidi, cisto sumnjam da ce citati sve to.

                                Elem. Ne mogu reci da je mec odluke ali vrlo bitna utakmica. Pobjedom rijesavamo mnogo toga, remijem nista a porazom, uvaljivamo se u velike probleme.

                                Ajde Dajs, ajde momci!!!

                                Comment

                                Working...
                                X