Announcement

Collapse
No announcement yet.

Formula Student Srbija - Drumska Strela 2015

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Drumska Strela 2015 - prvi i jedini srpski Formula Student tim Vas poziva da nas posetite na 52. Međunarodnom sajmu automobila na Beogradskom sajmu od 20. - 29.03! Vidimo se!



    Za one koji su u mogućnosti, u petak 13.03. biće izloženo vozilo FSRA 2014 u holu Mašinskog Fakulteta, od 10.00 do 17.00 u okviru Beogradskih dana inženjera u organizaciji EBEC Belgrade. U 15.00 u sali 514 (peti sprat) biće održana prezentacija našeg tima gde će se govoriti od dosadašnjim dostignućima, Formula Student takmičenjima, promenama za ovu godinu i planovima za sledeću. Vidimo se!

    Comment


    • #32
      Razlog više da probam da odem u svoju prvu posetu sajmu automobila.
      ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

      "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
      I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

      sigpic

      Comment


      • #33
        Započeta je priprema vozila FSRA 2013 za prikazivanje na Sajmu automobila, ali danas smo imali i posebnog gosta. Aleksandar Živanović iz tima municHMotosport (jedan od 3 Formula Student tima u Minhenu), u poseti rodbini u Srbiji javio je da bi želeo da vidi naš tim. Ugostili smo ga kako dolikuje i ispričali se sa njim o svemu i svačemu... Donekle je utešno bilo čuti da i oni imaju jednake probleme kao i mi - sponzori koji nisu uvek spremni da ispoštuju dogovore, članovi tima koji ne shvataju kakvu priliku imaju, manjak razumevanja javnosti i sl. Ipak, pre nego što smo izašli iz radionice fotografisao je sve i rekao - čisto da pokažem mojima da prekinu da se žale kako ništa nemamo.

        Ostaviću fotografije sutra.

        Comment


        • #34
          U petak u holu Mašinca, EBEC...



          Comment


          • #35
            A evo ih i obećane fotografije sa kolegom iz municHMotosport tima.





            Na prvoj se vidi u donjem levom ćošku, pokazujemo mu prošlogodišnje noćne pripreme za polazak u Austriju.

            Comment


            • #36
              Spremni za Sajam, official teamwear.

              Comment


              • #37
                Istovarivanje u sredu. Ko ne dođe u ovih 10ak dana, neka mi se ne javlja.



                Last edited by Vanja #66; 20-03-15, 23:06.

                Comment


                • #38
                  Sta je u sredu, ne mogu da vidim slike?

                  Comment


                  • #39
                    Uh, izvinjavam se, kolega je izgleda zaključao u međuvremenu slike, sad bi trebalo da se vide...

                    Comment


                    • #40
                      Vanja ja cu najverovatnije u sredu 25. na salon, hoces li biti taj dan pored Drumske Strele?

                      Comment


                      • #41
                        Bio sam juče i ovlaš sam pogledao jer sam bio u žurbi..nadam se da ću ugrabiti još jedan dan da dođem pa polako da obiđem sajam i da se ispričamo o sajamskoj streli
                        Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                        До поновног сусрета, твој Швабо

                        mala H2H 2018/19
                        suicide
                        2019
                        velika H2H 2019/20

                        Comment


                        • #42
                          Originally posted by Alen P View Post
                          Vanja ja cu najverovatnije u sredu 25. na salon, hoces li biti taj dan pored Drumske Strele?
                          Biću do 3 popodne recimo, posle toga bih morao na fakultet, moram da uzmem neki projekat koji mi je ispit... Nadam se da ćemo uspeti da se vidimo.

                          Originally posted by realnost View Post
                          Bio sam juče i ovlaš sam pogledao jer sam bio u žurbi..nadam se da ću ugrabiti još jedan dan da dođem pa polako da obiđem sajam i da se ispričamo o sajamskoj streli
                          Tu smo svaki dan ceo dan, tako da samo napred.

                          Comment


                          • #43
                            Vidimo se sigurno.

                            Comment


                            • #44
                              Spremi sva pitanja do tad...





                              Comment


                              • #45
                                Ništa se ne mora govoriti...

                                Comment

                                Working...
                                X