Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jesam i to dosta toga, makar mislim
    doduse, kraj je sokantan i tako nesto sigurno nisam ocekivala

    Spoiler
    mislim na scenu kad se pojavila Marta i rekla da nije pitanja iz kog vremena dolazi, nego iz kog sveta
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Daaaa, ludilo mozga, nadam se da nece sjebati nesto sad kada su slavni
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Pa valjda nece, valjda su smislili prvo celu pricu pa tek onda poceli sa snimanjem jer koliko sam shvatila ima jos samo 1 sezona, taman da se sve zaokruzi i nadam se razjasni
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Originally posted by bojanaBG View Post
          Jesam i to dosta toga, makar mislim
          doduse, kraj je sokantan i tako nesto sigurno nisam ocekivala

          Spoiler
          mislim na scenu kad se pojavila Marta i rekla da nije pitanja iz kog vremena dolazi, nego iz kog sveta
          Spoiler
          Druga dimenzija kao, to je to ludilo mozga, i to nije Marta, bar je rekla tako. Ali su iste, kao neka iz druge dimenzije samo. Ali koliko su neke stvari(sve) samostvarajuće, oni svi sprečavajući sebe da nešto urade, su učestvovali u stvaranju istorije baš takve kakva jeste. Biće interesantno jako.

          Jedino Hana u svom filmu, njoj je Urllih početak i kraj. Ko zna šta je lujka uradila 50tih sve

          Comment


          • Originally posted by bojanaBG View Post
            Pa valjda nece, valjda su smislili prvo celu pricu pa tek onda poceli sa snimanjem jer koliko sam shvatila ima jos samo 1 sezona, taman da se sve zaokruzi i nadam se razjasni
            Ako bude jos jedna nece skretati sa puta, ali ako budu dodavali, znacemo sta sledi
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Originally posted by bojanaBG View Post
              Pa valjda nece, valjda su smislili prvo celu pricu pa tek onda poceli sa snimanjem jer koliko sam shvatila ima jos samo 1 sezona, taman da se sve zaokruzi i nadam se razjasni
              Spoiler
              Beli djavo je kriv za sve.
              There's something wrong with me chemically
              Something wrong with me inherently
              The wrong mix in the wrong genes
              I reached the wrong ends by the wrong means
              It was the wrong plan
              In the wrong hands
              With the wrong theory for the wrong man
              The wrong lies, on the wrong vibes
              The wrong questions with the wrong replies

              Comment


              • Verovatno je Indigo u pravu, najinteligentija je a i imala je sve info o power plant-u, plus je rekla da je videla svet bez znate već koga.

                Spoiler
                Šta mislite je l Bartoza zaklao Noa u 1921?
                Last edited by Cassius Clay; 13-08-19, 19:42.

                Comment


                • Originally posted by 7528. View Post
                  Spoiler
                  Druga dimenzija kao, to je to ludilo mozga, i to nije Marta, bar je rekla tako. Ali su iste, kao neka iz druge dimenzije samo. Ali koliko su neke stvari(sve) samostvarajuće, oni svi sprečavajući sebe da nešto urade, su učestvovali u stvaranju istorije baš takve kakva jeste. Biće interesantno jako.

                  Jedino Hana u svom filmu, njoj je Urllih početak i kraj. Ko zna šta je lujka uradila 50tih sve
                  Spoiler
                  Jasno je da je druga dimenzija, ali u kom trenutku se to desilo, to je deo koji je
                  taman se razjasni da postoji good guy Jonas i bad guy Jonas tj. Adam i oni ubace novu dimenziju

                  Da, Hana nije normalna, bukvalno sve radi zbog Urliha i to ne preza ni od cega
                  ali je meni poprilicno bolestan lik i ona mala Elizabet, i kad je mala i u buducnosti kad vesa ljude
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Spoiler
                    Mislim da će na kraju ispasti da ti koji su najviše kao zli da su oni bili dobri, a da je Klaudija boreći se kao za dobro - non stop obmanjivala i činila zlo, i to jedino Adam zna. Ko zna, nemam ideju.

                    Comment


                    • Ja ni onu prvu sezonu nisam do kraja shvatio,sad mi se ne gleda ta druga sudeci po spojlovima to je bas neko je.anje u mozak.

                      Comment


                      • Pa klasicno putovanje kroz vreme, tipa sam si svoj otac/majka
                        po meni je apsolutna preporuka i treba da odgledas
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Originally posted by Ivan_PG View Post
                          Ja ni onu prvu sezonu nisam do kraja shvatio,sad mi se ne gleda ta druga sudeci po spojlovima to je bas neko je.anje u mozak.
                          Sta ima Ivane, nema te nesto..Gori li Podgorica?
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Ma svidjela se meni prva sezona bas,ali moracu je ponovo odgledat jer se ne sjecam pola stvari.
                            Meni je koncentracija ocajna bas pa me to zeza kad gledam takav tip serije,moras da pratis svaki detalj ili se lako pogubis.

                            Comment


                            • Ja čistiji mindfuck nisam gledao. Ono što rade David Lynch i ekipa je jebanje u mozak da posle imaš traume, ovde si lagan posle gledanja.
                              Spoiler

                              Jedino mi se srce slomilo zbog malog Hegea, strašna strašna scena. Jadan!

                              Comment


                              • Originally posted by LosmiSK View Post
                                Sta ima Ivane, nema te nesto..Gori li Podgorica?
                                Bio na planinu malo,da izbjegnem ove vrucine i spustih se sinoc u ovaj kazan,citavi dan se ljuljam po kuci ne znam dje sam.
                                Last edited by E1_PG; 13-08-19, 19:56.

                                Comment

                                Working...
                                X