Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jedan od boljih crtanih sa sve posebnim epizodama- minijaturama Timona I Pumbe
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by Mr. Wolf View Post
      Mocno izgleda, sa uzivanjem cu ovo pogledati. Sad mi se opet gleda crtani
      CGI jedno, CGI drugo - samo sto ovo danas izgleda mnogo realnije. Dokle, bre?
      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • Zigosani u reketu sabijaju koliko su dobri.
        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
        Meša Selimović

        Comment


        • Obicna sapunica, doduse od onih boljih i gledljivih.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by kronostime View Post
            Zigosani u reketu sabijaju koliko su dobri.
            Samo prve tri epizode sam odgledao. Mozda i malo cetvrte, nisam siguran....
            Prerano mi je za bilo kakav ozbiljan komentar... Ali u medjuvremenu je izaslo jos nekoliko epizoda... Nahvatacu valjda vremena da pogledam.
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Uhvatim na TV-u ovo remek delo, i prisetim se jedne od jačih scena



              Oh men I shot Marvin in the face
              Originally posted by Dekinjo
              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
              Originally posted by La Jugoslavia
              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

              Comment


              • Preporuka za neku dobru akcionu seriju, nešto poput Čikago PD? Ali ne tipa Hawaii Five i NCIS koje imaju milion epizoda, to nemogu odgledati za narednih 10 godina, nešto kraće.
                Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                Comment




                • https://www.imdb.com/title/tt6543652/?ref_=nv_sr_1

                  Od reditelja filma "Ida", Pavela Pavlikovskog, nagradjenim oskarom za najbolji strani film, stiže novo ostvarenje "Hladni rat", premijerno prikazan u Kanu ove godine, gde dobija nagradu za najbolju režiju na festivalu..
                  Film prepun emocije, koji prati nikad do kraja ostvarenu ljubav, dvoje ljudi na raznim lokacijama po evropi, u periodu od kraja drugog svetskog rata pa sve do 60ih godina 20. veka. Upravo ta njihova ljubav i jeste hladni rat, rat dvoje sebičnih ljudi koji nikako da shvate šta žele od sebe i od drugih pa jedni drugom nanose bol do samog kraja.
                  Ponovo se opredeljuje za crno-beli format...režija fantazija, muzika maestralna...uživanje u svakom kadru...
                  Film koji će svakako obeležiti godinu, bar što se evropske kinematografije tiće...preporuka svakako...
                  sigpic

                  Comment


                  • Umro Ricky Jay

                    Edit: Sad sam zavrsio trecu sezonu serije Bosch. Prva sezona mi je bila ok... dobar uvod u seriju i upoznavanje Harry Boscha. Druga i treca sezona sabile. Nije ova serija donijela nista novo i ta LAPD old school cop prica je milion puta ispricana, ali je ovdje to odradjeno sa stilom. Ima serija neki smek, da tako kazem. Titus Welliver objasnjava. Cudo da serija nije malo popularnuja. Krecem veceras cetvrtu sezonu.
                    Last edited by powerslave; 26-11-18, 06:27.

                    Comment


                    • Ode i Bernardo.

                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Bertoluci

                        Zbogom legendo!!!!!!!!!
                        sigpic

                        Comment


                        • Prekosutra se nastavljaju Vikinzi.
                          Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • Walking Dead nova epizoda odlična bila. Bio sam razmišljao da prestanem sa praćenjem, ali zbog ovoga se isplatilo gledati.
                            Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                            Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                            Comment


                            • Stephen Hillenburg

                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Auh, tuga
                                Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X