Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by jakvuk View Post
    Narkos je meni previše ishajpovan, ja sam ga skoro odgledao i uopšte se nisam oduševio.
    Ne volim Narcose jer mitomanišu. Ne volim Narcosa jer se ljudi lože na Eskobara. Misle da je Eskobar top. Meksiko je malo zanimljiviji.

    Neka odu u Kalabriju da snime nešto o 'ndrangheti. Ne bi izdržali 3h živi.

    Zato ja cenim što je snimljena Gomorrah, treba imati hrabrosti da to uradiš. Jeste da je Camorra banda, ali opet, dosta hrabrosti treba.

    Tamo se Milik vraća sa tekme bane mu dvojica tipova i skinu mu Rolex od 20k evra. Ludnica

    Ko je gledao zna koliko su mučne scene i koja je nesreća kriminal, i koliko je to težak život.... A ne kao u Narcosu ružičasta predstava kriminala. Mnogo više kul situacija nego nekih teških. A u Gomorrah dosta više mučnih situacija gde vidiš tu okrutnost i surovost.

    Tipa Salvatore Konte i mali Danielino.
    Last edited by Cassius Clay; 01-02-19, 22:02.

    Comment


    • Uuu Gomorra vrh serija, jedva čekam novu sezonu. Da znaš da u Narkosu ima previše mitomanije.
      sigpic
      "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

      Comment


      • Originally posted by MareLFC View Post
        Na prvoj nova serija Dragana Bjelogrlica, zigosani u reketu.

        Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
        Na Prvoj je nova serija, na TOP kanalu je vec zavrsena sezona.
        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
        Meša Selimović

        Comment


        • UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

          Comment


          • Preporucujem da gledate Wild District dobra radnja u kolumbiji

            Comment


            • Ne sali se Villeneuve sa kastingom za Dune. Javier Bardem ce igrati Stilgara. Timothee Chalamet, Rebecca Ferguson, Stellan Skarsgard, Dave Bautista, Charlotte Rampling su vec potvrdjeni, a ubrzo bi trebalo da potvrde Oscar Isaac i Zendaya. A ima i jos toliko slobodnih uloga. Ne znam kad sam poslednji put bio ovoliko uzbudjen zbog nekog filma.

              Comment


              • Originally posted by Powerslave View Post
                Ne sali se Villeneuve sa kastingom za Dune. Javier Bardem ce igrati Stilgara. Timothee Chalamet, Rebecca Ferguson, Stellan Skarsgard, Dave Bautista, Charlotte Rampling su vec potvrdjeni, a ubrzo bi trebalo da potvrde Oscar Isaac i Zendaya. A ima i jos toliko slobodnih uloga. Ne znam kad sam poslednji put bio ovoliko uzbudjen zbog nekog filma.
                Charlotte Ramoling glumi Rev. Mother Gaius Mohiam? Nije mi za Jessicu, a za Shadout Mapes - Linda Hunt je jos ziva i zdrava.
                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • Kakvi Jessica, matora je previse. Mohiam naravno.

                  Da vidimo ko ce biti Gurney Halleck, Feyd-Rautha, De Vries, Thufir Hawat... i najveci mamojeb ikad Duncan Idaho Imaju budzet, imaju gomilu opcija, pa neka se isprse.

                  Comment


                  • Originally posted by Powerslave View Post
                    Kakvi Jessica, matora je previse. Mohiam naravno.

                    Da vidimo ko ce biti Gurney Halleck, Feyd-Rautha, De Vries, Thufir Hawat... i najveci mamojeb ikad Duncan Idaho Imaju budzet, imaju gomilu opcija, pa neka se isprse.
                    Gurney Halleck - Sean Connery
                    Feyd Rautha - Sean Bean (navik`o je da mu ubiju lik u svakom filmu )
                    Thufir Hawat - Anthony Hopkins

                    Duncan Idaho - Tom Hardy.
                    Jack Nicholson - Baron Vladymir Harkonen
                    Guild navigator - Nicholas Caige

                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Ahahahahaha ali Nicolas Cage da izgleda kako inace izgleda, nista mutacije... samo neka ga malo pozelene

                      Comment


                      • Originally posted by Powerslave View Post
                        Ahahahahaha ali Nicolas Cage da izgleda kako inace izgleda, nista mutacije... samo neka ga malo pozelene
                        Da ponudimo i nekog od domacih:
                        Dr, Yueh - Petar Bozovic
                        Stilgar - Vuk Kostic
                        Chani - Jelisaveta Orasanin
                        Alia - Jana Stojanovska
                        Beast Raban - Mladen Nelevic
                        Rade Serbedzija - narator


                        Oscar ko kuca, bre!
                        Last edited by kronostime; 02-02-19, 16:49.
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • Pogledao prvih sest epizoda Nightflyers-a i tu cu se zaustaviti. Losa ideja ali je zato scenario jos losiji.
                          Pravis virtuelnog zlog duha ucitanog u svemirski brod koji proganja posadu i zauzima brodske sisteme

                          Originalnu pricu napisao je Martin jos 80 ih.
                          Last edited by Indigo; 02-02-19, 23:07.
                          There's something wrong with me chemically
                          Something wrong with me inherently
                          The wrong mix in the wrong genes
                          I reached the wrong ends by the wrong means
                          It was the wrong plan
                          In the wrong hands
                          With the wrong theory for the wrong man
                          The wrong lies, on the wrong vibes
                          The wrong questions with the wrong replies

                          Comment


                          • Originally posted by kronostime View Post
                            Da ponudimo i nekog od domacih:
                            Dr, Yueh - Petar Bozovic
                            Stilgar - Vuk Kostic
                            Chani - Jelisaveta Orasanin
                            Alia - Jana Stojanovska
                            Beast Raban - Mladen Nelevic
                            Rade Serbedzija - narator


                            Oscar ko kuca, bre!
                            Ahahahahahahaha Baron Harkonnen - Mima Karadzic
                            Feyd Rautha - Nenad Jezdic

                            Comment


                            • Moze li neka preporuka za seriju, pratio sam IMBD/ov rejting, nije mi se nista svidjelo a dosta sam i vec pogledao?

                              Comment


                              • Originally posted by Overlord View Post
                                Moze li neka preporuka za seriju, pratio sam IMBD/ov rejting, nije mi se nista svidjelo a dosta sam i vec pogledao?
                                The Expanse.
                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X