Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Predlog neku mini seriju, posledno takvo nesto sto sam gledao je The Night of, koja je bila fantasticna po meni

    Comment


    • Sharp Objects
      Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment




      • Bacicu oko, sada gledam i ovu Mindhunter od Netflixa, dopao mi se trejler.

        Comment


        • Tu i ja planiram da gledam.
          Imas i Taboo, Hardi prekucao.
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Ne znam da li je mini serija, ali Luther ima od 4 do 6 epizoda po sezoni. Inače je odlična serija. Elba kralj.
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Originally posted by Mr. Wolf View Post
              Pametna odluka sto ste batalili, mozda jedino da ste ispostovali Ragnara do kraja.
              Ja sam batalio jer je moj utisak bio da se desava te jedno te isto iz sezone u sezonu... plus sto sam gledao po 6-7 epizoda dnevno pa mi se brzo smucilo. Imao sam utisak da sporedni likovi nisu bili dublje razradjeni i sve se svodilo na neku mini dramu unutar klana, pa se onda ukrcaju na brod, odu pobiju se sa nekim, vrate se... malo drame medju klanovima pa ponovo na brod i ide se nazad na revans.

              Comment


              • Originally posted by z0La View Post
                Ne znam da li je mini serija, ali Luther ima od 4 do 6 epizoda po sezoni. Inače je odlična serija. Elba kralj.
                Ja sad gledam, odusevljena sam, prosto ne znam zasto sam zaobilazila tu serije ranije
                Elba i ovako mator
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Supernatural dobio i 15 sezonu, eedemo

                  Comment


                  • Originally posted by Powerslave View Post
                    sve se svodilo na neku mini dramu unutar klana, pa se onda ukrcaju na brod, odu pobiju se sa nekim, vrate se... malo drame medju klanovima pa ponovo na brod i ide se nazad na revans.
                    Vikings in a nutshell.
                    Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • Pa gledajte Gomorrah. Ne mora svaka dobra da bude angloamerička. Bolja je npr od Narcosa jedno 7 puta.

                      Comment


                      • Narkos je meni previše ishajpovan, ja sam ga skoro odgledao i uopšte se nisam oduševio.
                        sigpic
                        "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

                        Comment


                        • Gledala sam ovih dana dva, ne bas laka komada, kandidata za Oskara.

                          Ukratko... Roma (naselje u Meksiko Sitiju), inspirisan Kuaronovom prosloscu, prica o maloj, obicnoj zeni, sluzavki, koja nosi sve brige i terete, kako licne, tako i porodice u kojoj radi, u neka smutna i turbulentna vremena i prevrate pocetkom 70tih godina proslog veka, u Meksiku... i The Favourite prica o moci, manipulacijama, sposobnosti za prezivljavanjem u jedno dekadentno, ali surovo doba pocetkom 18.veka u Engleskoj.

                          Odlicni su, svako na svoj nacin, totalno razliciti i specificni. Svidjaju mi se.

                          Olivija Koleman je pokidala u svojoj roli kraljice En.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Ja sam ovu sezonu Vikinga zeleo samo da pogledam zbog jednog dogadjaja, ali posto su to odlozili za sledecu sezonu tesko da cu da nastavim ili cu sacekati kraj pa cu da zbindzujem. Ja se ni ne secam sta sam gledao pre godinu dana, nakon Ragnarove smrti sam zeleo da odgledam do kraja sezonu i generalno mi se svidela. Zato sam zeleo da seriji pruzim sansu i da nastavim dalje. Nakon toga skroz druga prica i pad mog interesovanja i paznje.

                            Comment


                            • Previše likova, ne možeš u seriju da ubaciš toliko novih likova i da ostane interesantno. Logično je da se poistovetiš/povežeš sa nekim likom i da ga pratiš a kada njega nema onda je to potpuno druga serija, bez obzira što se mahom tamo sve vrti u krug.
                              sigpic
                              "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

                              Comment


                              • Na prvoj nova serija Dragana Bjelogrlica, zigosani u reketu.

                                Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
                                Originally posted by Casiraghi
                                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                                Originally posted by Casiraghi
                                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                                Originally posted by Casiraghi
                                Srecan Mane svima koji slave.

                                Comment

                                Working...
                                X