Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovo za sada sve vrhunski.

    U odnosu na GoT (1. i 2. sezona), ovo gledam sa puno vise paznje.

    Comment


    • Evo kako kamere dodaju kilograme

      Originally posted by Dekinjo
      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
      Originally posted by La Jugoslavia
      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

      Comment




      • 14. april
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Prcaju sa ovim pa razvaljuju.
          Daj nesto konkretno....
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Got:

            Dzon prolazi kroz kriptu Zimovrela. Mocno izgleda, onako starije, mudrije, pa cak muzevnije. Prolazi pored Lijanine statue. Mi naravno znamo da mu je ona majka, ali on jos uvek ne zna. Tako da je ovaj klip izmedju ostalog i hint da ce i on sam to saznati. Sto svakako nije nikakva nosvost, logicno je da sazna (ipak je ovo poslednja sezona). Kako prolazi pored statue, pero pada iz njene ruke. Za one koji su malo pazljivije pratili nije tajna da je to upravo ono pero koje je Robert Barateon stavio tu u prvoj sezoni kada je posetio Zimovrel. I videli smo ga opet u petoj sezoni kada ga je Sansa drzala u ruci dok je razgovarala sa Maloprsticem u Kripti. To pero u sustini predstavlja istinu.... Istinu o Dzonu i njegovom poreklu. On prolazi pored statue, pa se okrece, kao da je nesto osetio, cuo ... ali nastavlja dalje. Ne primecujuci pero kako pada.
            Dok se sve to desava u pozadini e cuje Lijanina recenica Nedu u kojoj zahteva od njega da zastiti novorodjenog Dzona.

            Onda imamo Sansu (jacu nego ikad) koja prolazi pored Kejtlinine statue. Cuje se Kejtlin koja prica da im se sve ovo sranje desava jer nije mogla da u svom srcu najde ljubavi za dete bez majke. Naravno misli na Dzona i njeg pa blago receno zategnut odnos sa njim. Prilicno sam siguran da je i to iz neke od prethodnih peizoda/sezona, ali ne mogu da se setim tacno.

            Arja hoda Kriptom; u tom trenutku opet vidimo Dzona kako prolazi pored Nedove statue i cuje se cuvena recenica iz prve sezone. Da je ne pisem sada ove, sto puta smo je culi. Znamo i sta znaci i sta predstavlja. U sustini u ovom trajleru je sve vezano za Dzona Sneznog i njegovo poreklo.

            Onda se srecu, nastavjaju dalje i na sopstveno iznenadjenje nalecu na sopstvene statue. BLA !!! Koje vrlo lagano mogu da predstavljaju njihovu smrt. Ne mora da znaci da ce svo troje umreti, ali svakako ce umreti u koliko ne urade ono sto treba. Ledena magla se polako ali sigurno kovitla kroz kriptu, pracena ledenim vetrom koji im gasi baklju. Dvoje boraca vade svoje oruzje i svo troje se okrecu od statua koje predstavljaju njihovu smrt. Znaci okrecu ledja smrti, udaljavaju se od nje .... IMA NADE!!!

            Imali smo Stark okupljanje, ali bez Brena ..... da li je to slucajnost ili ne??? Posto je postao Trooka Vrana on u sustini vise i nije Stark, zar ne?

            Ledena magla je zamrzla pero (istinu) ... vrlo zanimljiv nacin da se predstave stvari. Da Night King moze da spreci istinu da izadje na videlo.... Sto je po svemu sudeci i njegova glavna svrha. A u isto vreme kljuc za njegovo unistenje. Jer da bi znali kako da se bore protiv necega to ne poznaju dovoljno moraju prvo da spoznaju istinu o protivniku. Naravno imamo i Dzona koji u koliko ne sazna svoje pravo poreklo i pravu svrhu nece ni skontati ko je u stvari sto dalje vuce mnogo dalekoseznih posledica ... a sve vodi ka pobedi Belih Hodaca.

            Sta smo rekli? Rekli smo da je ovaj tizer o istini i o Dzonu, nejgovom poreklu i svrsi.

            Ako je neko uocio nesto sto je meni mozda promaklo, neka slobodno napise. Bitno je da je pocelo ....
            Last edited by Sandugp; 14-01-19, 13:47.
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Sandu, kako komentarises ovu teoriju da je Maloprstic lazirao smrt?
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Ne znam, nisam to ni gledao. Slabo ja bilo sta pratim vezano za nekakve predikcije i teorije sta ce se desiti i slicno. Evo pogledacu sada to sto si podelio, pa cu napisati svoje misljenje.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Inace, danas sam video najavu na HBO, cuo ovu genijalnu stvar u pozadini...



                  ... i naravno da je lozenje pocelo
                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • Odgledao sam. Sve je moguce sa Maloprsticem.
                    Iskreno, malo je glupo bilo sto su ga dve srednjoskolke prejebale na kraju, znajuce njega i koliki je u stvari mamojeb. Nerealna prica, koliko god da su podpomognute bratom koji zna sve i vidi sve.
                    Sa druge strane sta nam on kao lik u poslednjoj sezoni moze doneti? Pa malo toga.... Ne vidim jednostavno njegovu svrhu u seriji vise .... tako da ..... ne znam, sto se mene tice mrtav je, dok se ne dokaze suprotno.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Upravo to kako je naivno nasamaren (on, genijalac za spletke) od Sanse i Arje me najvise bunilo i bilo glupo u prethodnoj sezoni, zato se nadam da je teorija tacna
                      Takodje ne znam sta bi mogao da donese, ali ko zna, ostaje nam da sacekamo poslednju sezonu.
                      Last edited by Mr. Wolf; 14-01-19, 14:15.
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Originally posted by Sandugp View Post
                        Got:

                        Onda se srecu, nastavjaju dalje i na sopstveno iznenadjenje nalecu na sopstvene statue. BLA !!! Koje vrlo lagano mogu da predstavljaju njihovu smrt.

                        Ako je neko uocio nesto sto je meni mozda promaklo, neka slobodno napise. Bitno je da je pocelo ....
                        Dzonova statua izgleda kao da je prikazan u poznijim godinama.
                        Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • Comment


                          • Izasao dobar snimak za A Star is Born.
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • Ode Sicer
                                https://www.blic.rs/kultura/vesti/pr...-mrgud/4jfsxn7
                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X