Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • '71. Ovo Revenge nisam gledao, to ne znam kako je.


    Ja naleteh skoro na Place Beyond the Pines [2012], meni je odlican, pa mozes i to ako nisi gledao
    Last edited by mark !t zer0; 09-01-19, 10:23.
    sloboda ili ništa

    Comment


    • Ako ces mi vjerovati prvi mi je zapao za oko '71.

      Comment


      • Originally posted by Rossonero View Post
        Ovo sam sve pogledao, neke i vise puta.



        Od ove liste nisam gledao:

        '71, Ex-Machina, Gerald's Game, Revenge. Sta preporucujes da pogledam vcrs?

        @Arnel

        Tvoju listu cu obavezno sacuvati. Ima ih dosta sto nisam gledao. Hvala.
        Dzeraldovu Igru pogledaj. Nocom, dok si sam, sa ugasenim svetlom.
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Mada mozda i pre te atmosfere da pogledas Dzeraldovu igru zbog glavne glumice... I situacije u kojoj se nalazi vecinu filma...
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Sandugp View Post
            Dzeraldovu Igru pogledaj. Nocom, dok si sam, sa ugasenim svetlom.
            Prihvatam izazov.

            Comment


            • Dobar izbor, Rosso.
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • A clockwork orange - šta reći. Ambivalentan neki osećaj, u istu ruku genijalno a znam da je odvratno. Motivi jaki, i skriveni i ogoljeni, baš pravi Kjubrik film. Pogledaću ga još najmanje 2,3 puta.

                Ovo mu je uz Moon landing i Eyes wide shut jedan od boljih. The shining odličan. 2001: A space odyssey isto dobar.

                On i Roman Polanski njihovi životi i filmovi to je neki drugi level.

                Neće svi to gledati istim očima, nekome će biti bezveze. Pošto sam malo čitao i znam dosta o njima bar ovo što se sa interneta može pokupiti, onda to sve ima neka dublja značenja.

                Bili su ljudi kakvi su bili i pravili su filmove kakve su pravili i naravno da sam protiv svega toga ali jedan njihov film vredi kao stotine drugih bas zato što svaki put mogu da gledam i otkrijem neki novi motiv. Uglavnom bolestan, ali hej..

                Comment


                • Da, 13.januara krece...






                  Originally posted by mark it zer0 View Post
                  Izgleda da sam ja jedini kome se svidja druga sezona TD-a. Nije kao prva svakako, ono je remek-delo, ali za mene odlicna isto.

                  Paradoksalno da sam pogledala prvo drugu sezonu negde u novembru, sticajem okolnosti mislim prvo nju (naravno znala sam da nisu povezane), a evo prva epizoda spremna ko zapeta puska.


                  Nisam nesto odusevljena drugom, pogotovu sto se secam koliko je prva sezona hvaljena. Nista novo nisam videla, vec toliko puta prezvakana mafija, korupcija, njihova sprega sa politicarima, gramzivost i sjebani likovi i sve ono sto ide uz to (citaj: ubistva), ali i prilicno plitko pogotovu u medjusobnim odnosima, gluma ok, pristojna (Von mi najvise strci), tako da u svakom slucaju od Metjua i Vudija ocekujem stvarno mnogo, ne samo zato sto su kritike ljudi, u cijii sud nikako ne sumnjam, tako rekli. I da mjuza je odlicna, a cula sam i u prvoj sezoni takodje.
                  U svakom slucaju pretpostavljam da sam u prednosti


                  Dakle... play >>>>
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Stellan Skarsgard ce biti Baron Vladimir Harkonnen u filmu koji rezira Denis Villeneuve. Odlican izbor!

                    Comment


                    • evo jedan klasik za nocobdije. po meni najbolji Spilbergov film, bez nekih tralala efekata i sl.
                      bez titlova koji i nisu neophodni jer nema previse dijaloga.

                      Comment


                      • Bokte koja najezda odjednom dece glumaca i poznatih faca na scene srpskog filma i pozorista...

                        Saznala sam slucajno ko je cerka Anice Dobre, ona devojka kockastog lica i plavih ociju, igra u Korenima Olgu Tosic, Zigosanima drugaricu celistkinje sa Akademije i u Ubicama sminkerku, ljubavnicu pokojnog Luneta.
                        Ne dopada mi se. Gluma joj je nista, ok mlada je, valjda jos studira, iako ni mama nije neka glumacka velicina, no imala je bar harizmu koju naslednica nema nimalo.

                        Simpaticna mi je Miona Markovic, cerka istoricara Predraga Markovica, svojevremeno jednog od pobednika cuvene Kviskoteke.

                        A ima ih jos sijaset, pade mi na pamet i simpaticna plavusa Tamara, cerka Tanje Peternek, mada mi je delovala negde neubedljivo, blazirano.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Meni je opet ova Anicina glumu izmislila za ćerku Marka Nikolića, ona mi baš nema ni harizmu ni lepotu a ni bilo šta. Miona mi je prelepa, da nisam oženjen oženio bih je.
                          sigpic
                          "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

                          Comment


                          • Cerka nedavno preminulog Marka Nikolica, druga drugarica iz Zigosanih..

                            Comment


                            • Da zaboravila sam i na cerku M.Nikolica.
                              Ne znam, meni je Anicina cera, a valjda sto je odjednim svuda ima, bas izvestacena i bzvz, mozda jer je poredim sa mamom, koja kazem opet i nije neka glumica..

                              Miona je jako zanimljiva i mislim da ce biti top za koju godinu, tako da vas razumem
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Večeras na RTS 1 Nacionalna klasa od 21.00, a sutra od 22.05 Lepota poroka u remastered verziji. Bili su Ko to tamo peva i Maratonci prošlih večeri.

                                A sledećih dana ide još naših kultnih filmova, svi u remastered verziji.
                                UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                                Comment

                                Working...
                                X