Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bojanaBG View Post
    I onda je svi hvale kako je genijalna, a ja to ne smem da gledam
    A da ne pricamo da pola ne kapiraju sta de desava i sta je pisac hteo da kaze, al svi hvale jbg [emoji3]
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by bojanaBG View Post
      I onda je svi hvale kako je genijalna, a ja to ne smem da gledam
      Ne smijes ili su ti horori glupi,dosta ljudi generalizuje tako.Ima finih horora zadnjih godina,dosta se ulaze u taj zanr.
      Evo jedan drama/misterija/triler
      https://m.imdb.com/title/tt7668870/

      Comment


      • Originally posted by Ivan_PG View Post
        Ne smijes ili su ti horori glupi,dosta ljudi generalizuje tako.Ima finih horora zadnjih godina,dosta se ulaze u taj zanr.
        Evo jedan drama/misterija/triler
        https://m.imdb.com/title/tt7668870/
        Nisam rekla da su glupi, verujem da u tom zanru ima izuzetno dobrih filmova, ali ne smem da gledam, plasim se
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Originally posted by bojanaBG View Post
          Nisam rekla da su glupi, verujem da u tom zanru ima izuzetno dobrih filmova, ali ne smem da gledam, plasim se
          To mi ne lici na tebe,nekako te totalno drugacije zamisljam.Neustrasiva,surova,moderatorkinja Bokica
          Ja sam se podigao na horore,ocigledan primjer stetnosti izlaganja djece tim bolestinama,sa 10 godina sam gledao Teksaski masakr i kidao se od smijeha kad ona nakaza testerise onoga momka,davali su mi vode da se smirim.

          Comment


          • A kad vec hvalimo, da se vratim na seriju koju sam pominjala na pocetku pracenja. Nisam je zavrsila ali fino ja to bindzujem

            How to get away with murder i Viola Dejvis
            https://m.imdb.com/title/tt3205802/

            Prva sezona mi je bila bas zanimljiva, pogotovu posle sporeee, mracne i odlicne islandske Trapped, druga vec bolesna, a posle trece mi je malo bilo dosta i htela sam pauzu... ali takva vas zavisnost obuzme tako da nema stajanja, srecom samo 42 min po epizodi

            Svaka preporuka, pocela je sa emitovanjem V, pa hvatajte prikljucak


            Edit: eeee kada ja gledam serije od beskonacno sezona
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by Ivan_PG View Post
              To mi ne lici na tebe,nekako te totalno drugacije zamisljam.Neustrasiva,surova,moderatorkinja Bokica
              Ja sam se podigao na horore,ocigledan primjer stetnosti izlaganja djece tim bolestinama,sa 10 godina sam gledao Teksaski masakr i kidao se od smijeha kad ona nakaza testerise onoga momka,davali su mi vode da se smirim.
              Ma ti si neustrasiv, od tebe nista drugo nisam ni ocekivala
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Lauš, očekivano, rutinski dominira
                Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                  Lauš, očekivano, rutinski dominira
                  Koreni?
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Da. Deluje da ce biti dobra serija.
                    Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • Citala sam davno, dobro je Cosic to napisao, a zbog Lausa vredi i gledati, naravno.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Gledao sam Korene.
                        Lausevicu BOZEOCE!!!!
                        Mislim da ni sami nismo svesni koliko je nasa kinematografija izgubila njegovom neaktivnoscu...
                        Ali dobra stvar je sto je nakon dugo vremena ponovo aktivan.
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Originally posted by Ivan_PG View Post
                          Ne smijes ili su ti horori glupi,dosta ljudi generalizuje tako.Ima finih horora zadnjih godina,dosta se ulaze u taj zanr.
                          Evo jedan drama/misterija/triler
                          https://m.imdb.com/title/tt7668870/
                          @ivan_pg
                          ja bas sad odgledao..odlican film...preporuka za svakoga zaista...konacno neki novi Ok film
                          GIFSoup

                          Comment


                          • Jel mogu negde da se pogledaju ti Koreni?
                            Cosic mi je omiljeni pisac, mora da se uporedi sa knjigom

                            Comment


                            • ^

                              https://www.dailymotion.com/video/x6vvqx1
                              Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • Fala
                                A kakva je ona druga nova domaca? Gde glume jezivi Rakocevic i golman iz Montevidea. Ko bre njih gura

                                Comment

                                Working...
                                X