Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ko je gledao seriju The Fall..sa Gilian Anderson..ja sam sada odgledao sve tri sezone..kako se vama dopala serija,ima li neka fora na kraju sa onim sefom policije sto je na kraju dao otkaz..
    GIFSoup

    Comment


    • Lebe mekani - kakva epizoda.
      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • Los gluma Fjodora, ostalo odlicno. Pletikosic gubi kontrolu, ocekivano, previse je mlad i zelen jos, a previse glumi smirenost i hladnokrvnost. Zato je Gazda Kire objasnio, pravi Godfather. Covjek gledao live prenos, fenomenalna faca. Tane ocekivano nije pucao na druga, zivot za zivot, a ovaj isto ocekivano na slobodi.

        Brstina velika mutljavina, Kicic sabija, fenomenalna gluma mimo svih ocekivanja. Covjek prosto sabija.
        sigpic

        Comment


        • Petre Arsovski (Gazda Kira) je "pojeo" ulogu, mada je prijatno iznenadjenje i Goran Bogdan (Mustafa Golubic).
          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Jel bilo ko od vas u bilo kom trenutku serije posumnjao u Pletikosica? Ako jeste neka napise imam zanimljivu teoriju.
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Tabu je krenuo sinoc da se prikazuje na rts2. Subotom i nedeljom u 22H, sad ide druga epizoda. Repriza je valjda sreda i cetvrtak, eto prilike ko nije pogledao da ispravi gresku.

              http://m.imdb.com/title/tt3647998/
              Last edited by mark !t zer0; 03-12-17, 21:03.
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Originally posted by mark it zer0 View Post
                Tabu je krenuo sinoc da se prikazuje na rts2. Subotom i nedeljom u 22H, sad ide druga epizoda. Repriza je valjda sreda i cetvrtak, eto prilike ko nije pogledao da ispravi gresku.
                Repriza je Utorak,Sreda 22-30 za ostalo si u pravu.

                Sandugp,moze teorija i ako niko ne posumnja,licno on je meni cist

                Comment


                • Originally posted by mark it zer0 View Post
                  Tabu je krenuo sinoc da se prikazuje na rts2. Subotom i nedeljom u 22H, sad ide druga epizoda. Repriza je valjda sreda i cetvrtak, eto prilike ko nije pogledao da ispravi gresku.

                  http://m.imdb.com/title/tt3647998/
                  Auuu, nisam imao pojma za ovo. Extra, taman da uhvatim reprizu. Hvala!
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Los gluma Fjodora, ostalo odlicno. Pletikosic gubi kontrolu, ocekivano, previse je mlad i zelen jos, a previse glumi smirenost i hladnokrvnost. Zato je Gazda Kire objasnio, pravi Godfather. Covjek gledao live prenos, fenomenalna faca. Tane ocekivano nije pucao na druga, zivot za zivot, a ovaj isto ocekivano na slobodi.

                    Brstina velika mutljavina, Kicic sabija, fenomenalna gluma mimo svih ocekivanja. Covjek prosto sabija.


                    Mene generalno Pletikosic bas iznenadio projatno u ovoj roli. Mislila sam da ce biti totalni fijasko, tako da mu i ne zameram previse ta lutanja i mozda nesnalazenja, a sto kazes mladjan je jos.

                    Arsovaki stara namazana kajla, opasan matori.

                    I to sto kazes za Brstinu, mada ga ja bas gotivim, u kakavim sam ga predstavama gledala i tamo na daskama je totalno drugaciji, bas na svome...ovde...nako.

                    Kaludjer: Vidite to je stvar bontona. Ako svaku susu oslovljavamo sa gospodine, pa zasto jednog grofa ne bi unapredili u vojvodu. Cisto kurtoazije radi....

                    I onda iskezi brcice svoje...aaaaaaaa [emoji23]



                    tt
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Mislim da bi Sergej Trifunovic bolje odigrao Alimpija Mirica, posle njega Srdjan Todorovic.
                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • Ziki ona uloga patolaga, bas onakvog, ko pisana za njega.
                        Sergeja ne vidim nikako kao Alimpija.

                        Meni je Kicic pun pogodak...prijatno iznenadjenje No 1.

                        tt
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          Ziki ona uloga patolaga, bas onakvog, ko pisana za njega.
                          Sergeja ne vidim nikako kao Alimpija.

                          Meni je Kicic pun pogodak...prijatno iznenadjenje No 1.

                          tt
                          Hm meni bas Zika roker, urbani tip ne lici na patologa, lekara mislim cak ni na onog predratnog, jbg navikao me na druge uloge.

                          Comment


                          • Bilo nekad, sada je propo ... Dadan Karambolo, pa Dule Pacov...i tako

                            tt
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Odlicna epizoda Senki i majstorski gradjena tenzija, korak po korak.
                              Nego, jel gledao neko novu Netflixovu seriju, Dark? Meni je promaklo da je izasla u petak, mislio sam da ce tek sredinom decembra.
                              "We live on a placid island of ignorance in the midst of black seas of infinity, and it was not meant that we should voyage far". H.P. Lovecraft

                              Comment


                              • Zavrsila sam Sopranove, kraj je bas savrseno odradjen.

                                Posto sad mogu da ih uporedim, Zica mi je ipak bolja serija.
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X