Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Retko sta da imam cekirano, a da ne valja
    Kako samo stizete da gledate sve te serije pazi 4x15 ep + ova sto krenula
    Ne volim serije...mogu samo mini da dodju u obzir...al zainteresovala me vecerasnja pilot ep. bas

    Kako slicne torpedo -.- rekoh ti ..jedna je Viola
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Pa dobro, ja tu seriju gledam od starta, nisam je naknadno otkrila
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post
        Retko sta da imam cekirano, a da ne valja
        Pa ti unapred znaš da je dobro blago tebi.

        Comment


        • Originally posted by torpedo View Post
          Pa ti unapred znaš da je dobro [emoji3]blago tebi.
          Ma ne pobogu, nego od proverenih ljudi (onih ciji se ukus, afiniiteti i sl poklapaju sa mojim) preporuka. Retko omanu.
          Ivanova bi recimo omanula sigurno

          Ok Bojana pratis od pocetka, ne menja to mnogo stvar, mnogo serija pratis od pocetka, neke naknadno, a i ne mislim na tebe nego generalno serije se prate ko od sale, a oni ih stancaju ne zna im se broj na godisnjem nivou... te sezone mene ubise.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Ja sam tek zadnju godinu dana kremuo sa serijama tako da udaram samo po onima koje su prestale sa štancanjem. GOT je još na čekanju.

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              Ma ne pobogu, nego od proverenih ljudi (onih ciji se ukus, afiniitrti i sl poklapaju sa mojim) preporuka. Retko omanu.
              Ivanova bi recimo omanula sigurno

              Ok Bojana pratis od pocetka, ne menja to mnogo stvar, mnogo serija pratis od pocetka, neke naknadno, a i ne mislim na tebe nego generalno serije se prate ko od sale, a oni ih stancaju ne zna im se broj na godisnjem nivou... te sezone mene ubise.
              Smanjila sam i ja sa pracenjem serija, sad jurim skandinavske, britanske, uglavnom bas kvalitetne serije i po mogucstvu da je sezona max 10 epizoda pre sam stvarno pratila svakakve gluposti
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Originally posted by bojanaBG View Post
                Smanjila sam i ja sa pracenjem serija, sad jurim skandinavske, britanske, uglavnom bas kvalitetne serije i po mogucstvu da je sezona max 10 epizoda pre sam stvarno pratila svakakve gluposti [emoji3]
                Haha verujem da jesi. Pa dobro normalno je to, navukla si se, sve je lako dostupno.
                Samo i zasiti se covek, pogotovu kada traje u nedogled.
                Sa Shameless sam dogurala do pola 6te sezone i stala. Em doslo do zasicenja, em je bas pala serija ali oke odgledacu, evo 9ta izlazi od septembra -.-

                Ova norveska nije losa, samo 6 epizoda
                https://m.imdb.com/title/tt2750688/
                NIje vrhunska, ali ok skroz.
                Naravno i Ameri odmah snimili svoju verziju

                I daj te serije aman, toliko ih gledas, najmanje preporuka dajes ovde [emoji14]
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Vidis, ovu nisam gledala, nisam nigde ni naletla nju.
                  Ma Ameri samo gledaju sta rade Skandinavci i odmah c/p

                  pa ja kad naletim na neku bas dobru, ja ti kazem
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Ne secam se -.-

                    Imas na VODu za dz, samo listaj serije.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Davno sam hvalio ovu seriju, gledao je nakon Wire. Kod amera nije prošla sjajno

                      https://www.imdb.com/title/tt1279972/

                      Comment


                      • Pojavio se dobar snimak za Ant-Man and the Wasp.
                        Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • Treme je odlicna serija.
                          Dosta slicna Zici, sto je i logicno. Nivo ispod, ali je odlicna.
                          Odlicne su Homicide: Life on the Street i The Corner.
                          sigpic

                          Comment


                          • Ja imam periode kada samo gledam filmove i periode kada se baziram iskljucivo na serije...uglavnom mi je kraj i pocetak godine rezervisan za filmove jer tu kreće da isplivava ono najbolje u godini za nama, a imam i podugacku listu starijih filmova koje moram da pogledam...

                            Serije su kao što kaže Olja, problem...ja volim da pratim više serija odjednom, nikad ne gledam samo jednu...evo odlucim se recimo da krenem Amerikance, Casa de Papel, Sharp Object i Caste Rolck, a onda vidim da je Shameless poceo sa novom, Ozark izbacio, The Deuce isto, a vec uveliko kasnim sa The Affer-om, Suits-om...ne pominjem one koje su na listi čekanja, koje još nisam počeo sezonu...

                            Sramota me je što recimo još uvek nisam završio Mad Men, iako mi je serija fenomenalna, takodje Sons of Anarchy, Justified...previše štancuju nove, svi počinju da pišu o njima i onda mi ove što su već završene padaju u drugi plan...
                            Nekada sam mogao po ceo dan da gledam, a sad mi je doza dve do tri epizode max...
                            Last edited by Heartbreak; 01-10-18, 22:05.
                            sigpic

                            Comment


                            • Mad men je sjajna serija - jedina zamjerka što su kraj baš zbrljali, kao da su je na silu priveli kraju.

                              Comment


                              • Kad si vec spomenuo Suits, je l postoje negde dobri prevodi za 7.sezonu?
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X