Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ljuba90 View Post
    Jedna od retkih seriji koju sam batalio da gledam nakon par sezona. Ok mi je bila dok nisu poceli sa cerkom da ga tupe.
    Pritom je vrlo nerealna, iako ljudi misle da je realna

    Kontam da spadam u manjinu, ali to je moje misljenje
    SERENITY NOW! SERENITY NOW! SERENITY NOW!

    Comment


    • Originally posted by Ricma View Post
      SERENITY NOW! SERENITY NOW! SERENITY NOW!
      Hahahah najjaca sporedna uloga ikada i najbolji sitcom ikada. Gledam ga po drugi put

      Comment


      • Tu titulu drzi Parks and Recreation

        Comment


        • Ovako ja [emoji23][emoji23]

          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by zdravkelja View Post
            Tu titulu drzi Parks and Recreation
            Obozavam je, ali porodica Costanza je broj jedan

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              Jel cuvate vi i belezite ove liste negde?

              Deutchland 83, nikad cula hmmm
              Ok [emoji818]
              Deutschland 83 sam gledao u vreme emitovanja u Nemačkoj 2015.
              Skidao sa torenta sa engleskim titlovima jer exYU prevoda nije bilo u to vreme.
              Nemam toliko vremena u poslednjih godinu dana, ali zaslužuje da se ponovo odgleda.

              Comment


              • Vodim ja liste filmova na Letterboxd, mnogo mi je bolji i pregledniji od imdb-a. Orijentisan samo na filmove, sveden interfejs i mogu da vodim dnevnik. Uglavnom samo specificne zanrove, ali sad planiram po zemljama da ih sortiram.

                Comment


                • Originally posted by zdravkelja View Post
                  Vodim ja liste filmova na Letterboxd, mnogo mi je bolji i pregledniji od imdb-a. Orijentisan samo na filmove, sveden interfejs i mogu da vodim dnevnik. Uglavnom samo specificne zanrove, ali sad planiram po zemljama da ih sortiram.
                  Mmmm to mi kazi, patim se sa imdb-om bas
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Super je sajt. I mislim da je malo vise filmofilski orijentisan sto se tice user reviewa i ocena, imdb je za mase

                    Evo mog profila ako jos neko koristi, pa da se izdodajemo

                    https://letterboxd.com/zdravkelja/

                    Comment


                    • Uh, posluzice leterboxd zbog watchliste iako sam skroz zabatalio filmove. Treba mi neki backup za slucaj da mi se kompjuter sjebe.

                      Originally posted by Ljuba90 View Post
                      Hahahah najjaca sporedna uloga ikada i najbolji sitcom ikada. Gledam ga po drugi put
                      Seinfeld, Friends, pa Philadelphia spadaju u moj top3.

                      Comment


                      • sigpic http://caseystoner.com.au/

                        Comment


                        • Originally posted by Ricma View Post
                          Uh, posluzice leterboxd zbog watchliste iako sam skroz zabatalio filmove. Treba mi neki backup za slucaj da mi se kompjuter sjebe.



                          Seinfeld, Friends, pa Philadelphia spadaju u moj top3.
                          Isto i kod mene. Plus office i parks and recreation

                          Comment


                          • Rimejk sa B.Strejsend je bio odlican https://m.imdb.com/title/tt0075265/ ...da vidimo ovaj...



                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Na TV-u:

                              Pink Classic - 18:00 - Double Indemnity - 1944
                              HRT2 - 22:30 - Goodfellas - 1990
                              Pink World Cinema - 23:00 - The Piano Teacher - 2001
                              sigpic

                              Comment


                              • Ljudi brzo svi na RTS 1, ima premijera serije Izgore baba, a hoće da se češlja.
                                UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                                Comment

                                Working...
                                X