Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I krećemo ponovo

    Comment


    • Doktor je zena, pratioci su joj bijelac, crnac i ovako odokativno zena porijeklom iz Indije, Pakistana ili neke od ostalih zemalja iz komsiluka... jedno od njih je sigurno gej(vjerovatno ovaj srednjovjecni bijelac)... pokupice jos kakvog zutalja usput i onda su i zvanicno politicki najkorektnija bljuvotina ikad snimljena. Bravo BBC... j*bem vam mater svima ponaosob.

      ...i muzika u trejleru je sranje.

      Comment


      • Le casa de Papel je fantasticno nesto, kakve epizode, kakva tenzija, ni u jednom trenutku da ne dosadi

        Berlin meni najjaci lik bio

        Sent from my MI 6 using Tapatalk
        Last edited by Ser Gagi; 20-09-18, 23:03.

        Comment


        • Originally posted by Miki28 View Post
          Bas me zanima sta ce smisliti za Berlina posto ce biti u 3 sezoni
          Kako, oficijalno je u trecoj????

          Sent from my MI 6 using Tapatalk

          Comment


          • LeBron James Retweeted

            "Ovo je mnogo više od običnog filma s crtanim likovima. Želio bih da kroz film djeca nauče i shvate koliko požrtvovanost i rad mogu doprinijeti ostvarivanju njihovih snova", rekao je Lebron Džejms.
            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

            Comment


            • Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Cekaj, Tod Filips radi dzokera? Wtf.
                Originally posted by Dekinjo
                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                Originally posted by La Jugoslavia
                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                Comment


                • Je l' trebalo neko drugi? Nisam pratio.

                  -----------------------------------------

                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • GOT najverovatnije u aprilu sledece godine.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Iako taj mishmash zanrova, pogotovu kada u opisu stoji i horor, nije moj fah, podlegla sam hajpu i moram reci i nakon upozorenja da cu... na kraju i ostala donekle razocarana serijom Castle Rock.

                        I pored obecavajuceg pocetka, ocigledno da su scenaristi imali previse slobode, pa se malo pogubili, cak nijedan lik ne bih izdvojila kao zanimljiv ili nesto upecatljiv.
                        Osim mracnog i jezivog ambijenta, onog pravog Kingovskog, pomalo i brrrr one prve epizode, ovde nema ni h od horora.
                        Pokusali su na kraju da je malo dignu, ali sve u svemu pridruzujem se ocenama da je precenjena, osim verevatno vernim obozavaocima i slepim fanaticima lika i dela jednog od nanjupecatljivijih umetnickih stvaralaca savremenog drustva S.Kinga.

                        Posto su dve poslednje serije koje sam gledala, jednu za drugom u relativno kratkom roku, dajem za pravo sebi da poredim, pa je tako Sharp Objects, bez obzira sto je drugog zanra, bome je i kalibra. Neuporedivo po kvalitetu, ma po apsolutno svim segmentima.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Sharp Objects je remek-djelo i kada se ne spominje Castle Rock. Sama Amy Adams i njena uloga vrijede vise od Castle Rocka.
                          A imao je potencijal iz prvih dvije-tri epizode, nije da nije.
                          sigpic

                          Comment


                          • Castle Rock sam dogurao do pretposlednje epizode.
                            Nisam mogao više da izdržim.
                            Sharp Objects je kompilacija svega već viđenog u prethodnoj deceniji,
                            sa ubitačno sporim ritmom.
                            Naprosto dese se neke genijalne serije poput Breaking Bada (pre 10 godina) ili Farga, ali ne mogu sad svi odjednom da koriste taj recept pa da naprave genijalnu seriju.
                            To je usiljeno.
                            Recimo ako je neko gledao Ozark, to je toliko dobra serija, samo pod uslovom da nikada nije postojao Breaking Bad, ovako je to guslanje te ideje.
                            Doslovce su nam se krvi napile sve silne serije o postapokaliptičnim zombijima, i one silne vampirske sage.
                            O stripovanim serijama i filmovima po motivima Marvela i DC Comicsa da ne govorim. To se svima popelo na glavu.
                            Unižava kvalitet tih stripova koje podražavaju.

                            Meni se više sviđa recimo The Sinner.
                            Obe sezone.
                            Od aktuelnih gledam Kidding i Who is America, obe u produkciji Showtime.
                            I jedna i druga su fenomenalne na svoj način.
                            Last edited by Jaqen Hghar; 25-09-18, 17:25.

                            Comment


                            • Originally posted by Arnel.S View Post
                              Sharp Objects je remek-djelo i kada se ne spominje Castle Rock. Sama Amy Adams i njena uloga vrijede vise od Castle Rocka.
                              A imao je potencijal iz prvih dvije-tri epizode, nije da nije.
                              Da, sve se razumemo

                              Bacila sam ja vec neku opasku na SO, nadovezala se na Erikovu recenziju. Sjajna Ejmi, odlicna serija.

                              A jel gledao ovo neko?
                              https://m.imdb.com/title/tt4354880/

                              Opet King, kazu odlicna i mnogo bolja od CR...
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Ja sam gledao prvu sezonu:
                                Odlična serija.
                                Na Metacritic ima ocene 71/100 za 1. sezonu
                                76/100 za 2. sezonu.
                                Last edited by Jaqen Hghar; 25-09-18, 17:40.

                                Comment

                                Working...
                                X