Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bio bi skroz gledljiv film da su uzeli bilo kog drugog glumca na planeti a ne ovog (....) nemam rec kojom bih ga opisao. Znaci najgori glumac u istoriji svih glumaca. Bene Aflece mozes da odahes

    Ovako nije ni za k i samo mlate pare. Sto je ok, ali je i blasfemija

    Comment


    • Odgledao sam osam epizoda Castle Rock, ove dve preostale neće promjeniti moje mišljenje o seriji - dobro precjenjena, konfuzna, nedorečena...

      Comment


      • E kad ga pomenu ne znam koji mi je kurac bio pa sam prvi put odgledao Gone Baby Gone, velike predrasude prema Afleku izgleda. Top, top film, Kejsi me vec kupio u Manchester by the sea tako da je taj problem rijesen, ali ovaj film je odlican. Ben neka se sto dalje drzi od glume i odlicno.
        sigpic

        Comment


        • To je strasan film, ali i dalje mrzim Bena
          Kejsi je otac glume.

          Comment


          • Kejsiju sam jedva oprostio ubistvo Dzesija Dzejmsa, gnjida je strasna ali treba znati i glumiti gnjidu, nema price

            Ali u Manchesteru je toliko sabio da ja ne znam, cijepas se kad prica policajcima svoje vidjenje price posle pozara. Ono je nestvarna emocija.
            sigpic

            Comment


            • Sramota me al nisam gledao Dzesija, a obozavam i njega, a pogotovo Breda
              Manchester jedan od jacih americkih filmova u poslednjih X godina.

              Comment


              • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                https://www.imdb.com/title/tt3778644/

                Solo je okej film, bar je ispunio moja ocekivanja, da je moglo bez ovog filma - moglo je, ali je svakako bolje potroseno vreme nego na onaj nesrecni The Last Jedi.

                Woody Harrelson je naravno bogotac, dok mi se lik sto glumi Hana uopste ne svidja, neubedljiv je, nije to to.
                Isto se slazem s tobom...Ok film ,glumac koji glumi Hana Sola katastrofa gluma..
                GIFSoup

                Comment


                • Originally posted by Bokirivaldo View Post
                  Isto se slazem s tobom...Ok film ,glumac koji glumi Hana Sola katastrofa gluma..
                  Celo silovanje Star Wars univerzuma, kao i Star Trek univerzuma je zadnjih godina postalo nepodnosljivo.
                  "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                  Meša Selimović

                  Comment


                  • Originally posted by kronostime View Post
                    Celo silovanje Star Wars univerzuma, kao i Star Trek univerzuma je zadnjih godina postalo nepodnosljivo.
                    Jos se oporavljam od Michael Burnham i onog famoznog instant putovanja putem spora. Kakav je to udarac samo bio.
                    There's something wrong with me chemically
                    Something wrong with me inherently
                    The wrong mix in the wrong genes
                    I reached the wrong ends by the wrong means
                    It was the wrong plan
                    In the wrong hands
                    With the wrong theory for the wrong man
                    The wrong lies, on the wrong vibes
                    The wrong questions with the wrong replies

                    Comment


                    • Originally posted by Indigo View Post
                      Jos se oporavljam od Michael Burnham i onog famoznog instant putovanja putem spora. Kakav je to udarac samo bio.
                      Star Trek i Star Wars kreirani od J.J. Abramsa?
                      Ne verujes da gledas reciklazu predhodnih filmova.
                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • Originally posted by kronostime View Post
                        Star Trek i Star Wars kreirani od J.J. Abramsa?
                        Ne verujes da gledas reciklazu predhodnih filmova.
                        A opet gledamo sta ces.
                        Evo ja imam skinut Star Trek Voyager i povremeno bacim pogled. Deep Space Nine mi je mozda i omiljena to bih mogao opet gledati.

                        Ili opet odgledati sve filmove, mada nema se vremena. Tako sam krenuo i pre godinu dana sa Star Wars, skinuo Phantom Menace pa posle sest meseci odgledao Napad klonova. Evo sad sam kod Imperija uzvraca udarac.
                        Last edited by Indigo; 14-09-18, 19:17.
                        There's something wrong with me chemically
                        Something wrong with me inherently
                        The wrong mix in the wrong genes
                        I reached the wrong ends by the wrong means
                        It was the wrong plan
                        In the wrong hands
                        With the wrong theory for the wrong man
                        The wrong lies, on the wrong vibes
                        The wrong questions with the wrong replies

                        Comment


                        • Ja sam od Solo filma ocekivao katastrofu kako su svi pricali, ali je meni skroz ok

                          Castle Rock je bio super sve do poslednje epizode, a onda je usledio klasican Kingovski kraj Tj. i gore od toga, jer kapiram zasto King zavrsava svoje knjige kako ih zavrsava, i to ima smisla, ali ovde je promasio.

                          Comment


                          • Originally posted by torpedo View Post
                            Odgledao sam osam epizoda Castle Rock, ove dve preostale neće promjeniti moje mišljenje o seriji - dobro precjenjena, konfuzna, nedorečena...
                            Precenena nije, konfuzna i treba da bude, cak i delimicno nedorecena treba da bude.
                            Ali ti epiteti koje si joj dao ne umanjuju kvalitet, preciznije, ne odnose se na kvalitet serije.
                            Dosuse serija ima odlican pocetak, zaplet ... Kako odmice malo kvalitet (price) opada, ali bljesci u odredjenim epizodama nadoknadjuju to.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment




                            • sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by torpedo View Post
                                Odgledao sam osam epizoda Castle Rock, ove dve preostale neće promjeniti moje mišljenje o seriji - dobro precjenjena, konfuzna, nedorečena...
                                Odgledao sam u cugu svih 10 - nije dzabe Stiven King ucestvovao kao konsultant da pojasni .kako je to zamislio. Odlicno odradjeno: i vizuelno, i podela uloga, i pojedinacne price.... ko je citao Stivena Kinga, zna o cemu pricam.
                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X