Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Juce su izasle 3 epizode nove serije radjene po pricama Stivena Kinga - Castle Rock. Kritike i utisci su uglavnom veoma, veoma pozitivni, tako da ja krecem danas.

    https://www.imdb.com/title/tt6548228/

    Last edited by mark !t zer0; 27-07-18, 13:41.
    sloboda ili ništa

    Comment


    • Hahaha torpedo, tacno se secam da sam na pocetku imala isti problem.
      Ali sam se brzo snasla i do kraja odgledala bez problema.
      Vrhunska serija, da se zahvalim ljudima koji su je pomenuli na ovoj temi.
      -To define is to limit.

      Comment


      • Nema na čemu
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Originally posted by mark it zer0 View Post
          Juce su izasle 3 epizode nove serije radjene po pricama Stivena Kinga - Castle Rock. Kritike i utisci su uglavnom veoma, veoma pozitivni, tako da ja krecem danas.

          https://www.imdb.com/title/tt6548228/
          Cim je dobro znaci da ce morati da zaseru cim odluce da produze seriju, kao npr. Under the Dome.
          Originally posted by Dekinjo
          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
          Originally posted by La Jugoslavia
          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

          Comment


          • Zanimljivo razmisljanje. I veoma istinito, moram priznati. Nisam gledao ovo sto pominjes, ali ima milion primera.
            sloboda ili ništa

            Comment


            • Jos malo do 9te
              sigpic

              Comment


              • Dizni i Foks se dogovorili.

                71.3 milijarde dolara.
                Originally posted by Dekinjo
                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                Originally posted by La Jugoslavia
                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                Comment


                • Originally posted by mark it zer0 View Post
                  Juce su izasle 3 epizode nove serije radjene po pricama Stivena Kinga - Castle Rock. Kritike i utisci su uglavnom veoma, veoma pozitivni, tako da ja krecem danas.

                  https://www.imdb.com/title/tt6548228/

                  Javi kakva je.

                  Comment


                  • Originally posted by mark it zer0 View Post
                    Juce su izasle 3 epizode nove serije radjene po pricama Stivena Kinga - Castle Rock. Kritike i utisci su uglavnom veoma, veoma pozitivni, tako da ja krecem danas.

                    https://www.imdb.com/title/tt6548228/

                    JJ Abrams?
                    Precrtano sa spiska za gledanje.
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Originally posted by Jack View Post
                      Jos malo do 9te
                      Vauuu počinjem šestu laganoooo, taman
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Konačno odgledala drugu sezonu "13 razloga zašto"...nisam oduševljena ali nije ni loše.
                        P.S. Ne znam da li je neko već pisao ali serija će dobiti i treću sezonu.
                        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                        Comment


                        • Stiže i novi film Yorgosa Lanthimosa, sa Emmom Stone, Rachel Weisz i Oliviom Colman...Nekako me muzika i atmosvera u trejleru podseća na Lobster...U konkurenciji za zlatnog lava, a u bioskope stiže u novembru...



                          Inače u Veneciji konkurencija nikad jača, Alfonso Cuaron, braća Koen, Luca Guadagnino, Damien Chazelle, Yorgos Lanthimos, Mike Leigh, Jacques Audiard, László Nemes, Olivier Assayas, Julian Schnabel...
                          Last edited by Heartbreak; 28-07-18, 00:58.
                          sigpic

                          Comment


                          • Vrijedi li izdvojiti slobodno vrijeme na ovo?

                            Stand Up Guys

                            Comment


                            • Ozark...druga sezona 31.08.

                              sigpic

                              Comment


                              • Castle Rock bas obecava, mnogo dobre ove tri epizode

                                Odusevljen sam i dalje koliko je mocno odglumio Alonso, posebno sto sam malo trazio klipove i on je susta suprotnost tom liku koliko sam vidio glumacki, fenomenalna dikcija i glas zaista, Berlin je sto kaze Rio jebeni psihopata ali krajnje likeable zbog Alonsa
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X