Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da, moram priznati da dosta stvari nisam ni ja pohvatao jer su strucniji izrazi u pitanju, ali svejedno pokidao je pocetak sezone. Opcenito ove sezone su producenti Macht, J. Adams tako da mislim da ce biti dobra sezona
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Ko nije gledao 9. epizodu GoT-a nemoj da otvara...

      Spoiler

      Comment




      • Da vidim kako ce samo da zavrse, nadam se da ce da bude na nivou ove poslednje epizode.

        Comment


        • sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Originally posted by Maric91 View Post


            Da vidim kako ce samo da zavrse, nadam se da ce da bude na nivou ove poslednje epizode.
            "Lester, is this what you want?" kakav lik
            Nemam uopste predstavu kako ovo moze da se zavrsi

            Comment


            • 9. epizoda Farga

              Ocekujem perfektno finale!!!
              sigpic

              Comment


              • Lorne Malvo Bad Motherfucker

                Spoiler
                Lester najobicnija sisa, nadam se da nece da prezivi poslednju epizodu.


                Imam dobar osecaj povodom poslednje epizode.

                Comment




                • sigpic

                  Comment


                  • Poslednji put u ovoj sezoni

                    Comment


                    • Fenomenalna zadnja epizoda GOT , reziserima naklon sto su ovoliko scena uspjeli da svedu na 65 minuta .Otvoreno je jos mnogo situacija u ovoj seriji .
                      Spoiler
                      Utisak epizode killer mode Brienne kada
                      Hound-a baca sa stijene
                      Last edited by Overlord; 16-06-14, 03:15.

                      Comment


                      • Auuuuu kakva epizoda kakvo finale
                        Sta su sve smjestili u zadnju epizodu
                        KK PARTIZAN, Boston Celtics, ATLETICO DE MADRID

                        Comment


                        • Epizoda traje sat i 6 minuta . Aaaaaa Jedva cekam da vidim kako su uradili poslednju epizodu...
                          sigpic

                          Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                          Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                          Without error there can be no brilliancy.

                          Comment


                          • Prethodnih par epizoda su namerno skratili, a i dobru su stvar uradili jer su sa pravim scenama zavrsavali epizode.Tako da je meni ovih 65 minuta u neku ruku i ocekivano, jer je prethodnih par trajalo malo duze od 50 minuta.

                            Spoiler
                            Lord Tywin Lannister did not, in the end, have a happy father's day


                            Vala da je na bilo koji nacin ubijen, kontam da bih ispizdeo.Ovako nesto nisam ocekivao od njegove strane da ce da uradi.

                            Toliko je proslo vremena od Stanisovog poslednjeg pojavljivanja da sam zaboravio da je dobio kredit.Definitivno najjacii utisak je ostavio na mene ostavio duel Brijena vs. Pseto, pa zatim osveta Tiriona kao i zatvaranje zmajeva.Muzika na kraju je po meni fenomenalna.

                            Comment


                            • Spoiler
                              Lose su odradili scenu Tiriona i Tajvina, a odavno znam za taj spojler i koja Tajvinova recenica je razbjesnjela Tiriona da smjesti strijelu u njega, e toga uopste nema u seriji. Vidim da su i komentari losi, u knjizi on valjda kaze da je Tisa ziva, Tirion pita dje je, a ovaj mu odgovori dje god kurve idu. Premlako je ovo bilo bas.
                              sigpic

                              Comment


                              • Spoiler
                                Odavno znam za to da ce Tirion ubiti Tajvina. Samo ne znam kako a ni zasto. Jedva cekam da vidim epizodu i da vidim sta su sve stavili u nju. Nije svih 66 minuta samo o Tirionu i Tajvinu .
                                sigpic

                                Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                                Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                                Without error there can be no brilliancy.

                                Comment

                                Working...
                                X