Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Haha, ide to prije babe u 20.00. Premijerno, naravno.
    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

    Comment


    • Originally posted by miloolja View Post
      Mogu bas malo ove glavne junake tipa samprotivsvih da menjaju, sve jedni te isti -.-
      Gde su mladi, snazni momci...

      Хвала на питању, али не бавим се више глумом

      Comment


      • Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Originally posted by Mr. Wolf View Post
          I meni stigla notifikacija sa IMDB-a za taj film. [emoji23] Shyamalan i Bruce Willlis se ponovo udružuju što će reći da računaju da će postići uspeh kao sa Sixth Sense, koji je odličan film, ali zbog same radnje film koji se gleda jednom. Videćemo da li ovaj ima neki twist ili je drugačije osmišljen. [emoji41]
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Ovaj film bi trebalo da bude poslednji deo Unbreakable serijala (Unbreakable , Split), tako da ne ocekuj twist ili nesto slicno na kraju osim ako Shyami nije odlucio da ovo ipak ne bude poslednji film.
            Last edited by Mr. Wolf; 21-07-18, 12:58.
            Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • Lik Helsinkija u La Casa de Papel je Srbin, glumi ga Darko Peric



              https://www.vice.com/rs/article/j5a4...promenio-zivot
              sigpic

              Comment


              • Prođe li epizoda a da brat ne opsuje na našem?

                Ali baš vrhunska zabava, već vidim da ću je gledati opet. Samo po meni im je skroz nepotrebna treća sezona, ali ajd.. posle ovakvog uspeha, ništa drugo se nije ni očekivalo. Berlin jedan od dražih psihopata.

                Comment


                • Skinuo dve verzije "Loveless" sa Yifija i obe su sinhronizovane na francuski jezik...sta koji k? Ima negde normalan snimak?

                  Ili je film Francuski a ja sam lud?

                  Comment


                  • Originally posted by mr.gold View Post
                    Хвала на питању, али не бавим се више глумом

                    Taj je rahmetli.
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                      Comment






                      • Last edited by Tarantula®; 21-07-18, 22:11.
                        UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                        Comment


                        • Originally posted by Ljuba90 View Post
                          Skinuo dve verzije "Loveless" sa Yifija i obe su sinhronizovane na francuski jezik...sta koji k? Ima negde normalan snimak?

                          Ili je film Francuski a ja sam lud?
                          Trebalo bi ovaj da valja:

                          Language : Russian
                          https://1337x.to/torrent/2783315/Lov...RiZON-ArtSubs/



                          ----------------------------------

                          Svaka preporuka za '71

                          https://www.imdb.com/title/tt2614684/?ref_=nv_sr_1
                          Last edited by Mr. Wolf; 21-07-18, 22:22.
                          Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • Odgledao ponovo trio Nolanovih filmova - Memento (2000), Inception (2010), Interstellar (2014).

                            Memento je odlicno ispricana prica, film koji mora da se odgleda vise puta. Interstellar, sjajni efekti i kraj koji je nekako zbrzan. Inception - snovi u snovima, ne znam, meni nije bilo tesko da shvatim radnju, samo ne shvatam kako u levelu 3, sto je onaj dvorac u snegu, kako oni tamo nisu u bestezinskom stanju? U 2 levelu, sto je hotel, oni su bili u bestezinskom stanju kada je kombi u levelu 1 probio ogradu.
                            You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                            Comment


                            • sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Izašao Burning https://www.imdb.com/title/tt7282468/?ref_=nv_sr_1

                                Za ljubitelje filmova iz Južne Koreje...kažu da je odličan, a i nagradjen je nagradom kritike u Kanu ove godine...
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X